Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Gavà

Resultats 2019 a Gavà

Titulars
1. Raquel Sánchez Jiménez
2. Jordi Tort i Reina
3. Rosa Maria Fernández Labella
4. Germán Barrena Casero
5. Gemma Badia i Cequier
6. Èric Plaza Lòpez
7. Ester Zamorano Román
8. Julio Tenorio Palacio (Independent)
9. Mercè Campodarve Salvador (Independent)
10. José Manuel Vara Pindado
11. Alba Maria Riba Limón
12. Luis Alberto Guitart Hidalgo
13. Cristina Agustí Vendrell
14. Damià Muñoz Moreno
15. Rosa Maria Espligares Bona
16. Franco Sozzi
17. María Olimpia Fraga Bode (Maruly)
18. Jaume Conejero i Romagosa (Independent)
19. Emilia Eva Chávez Bujaldòn
20. Sergi Navarro i Acosta
21. Ramón Camero Verdugo

Suplents
1. Pastora Ramírez Melero
2. Manel Moya Noguera
3. Núria Gallego López
4. Francesc Montserrat Gimeno
Titulars
1. Albert Massana i Gràcia
2. Marta Jimènez i Iborra
3. Miquel Rosellò Lasheras
4. Montserrat Arnau i Recasens
5. Andres Pérez i Lorite
6. Mireia Villuendas i Huguet
7. Jordi Parera i Tudela
8. Neus Pino i Polo (Independent)
9. Miquel Comas i Aregall (Independent)
10. Isabel Planas i Estape
11. Josep Campmany i Guillot
12. Vanesa Rubì i Cárdenas
13. Pedro Agudo i Martìnez (Independent)
14. Griselda Esteve i Plantalech (Independent)
15. Marc Solina i Arnau (Independent)
16. Mercedes Gonzalez i Peiró ( Merche ) (Independent)
17. Pol- Aritx Stocker i Romero
18. Araceli Piñol i Pastor
19. Joan Biscarri i Esquius
20. Ana Saéz i Saéz
21. Pere Izquierdo i Tugas

Suplents
1. Maria Àngels Pla i Fabregat
2. Eveli Albert Villuendas i Huguet
3. Marta Germà i Escobedo (Independent)
4. Emili Furriol i Gavaldá (Independent)
5. Maria Àngels Mata i Pastor (Independent)
6. Jesús Esteban i Gonzàlez
7. Motserrat Casabayó i Martí (Independent)
8. Francesc Xavier Jorba i Cano (Independent)
9. Mari Carmen Jimènez i Iborra
10. Rafel Soriano Rios
Titulars
1. Kilian Soler Valverde
2. Diana Espejo Morillas
3. Arnau Gascó i Masferrer
4. Ivette Morillas Flotats (Independent)
5. Eric Barrantes Furriol
6. Cristina Bosch Tortajada
7. Eliseu Argente López
8. Ana Maria Gabarró Haro (Independent)
9. Alberto Alonso Quiñones
10. Mireia Valentí Zurriaga
11. Alberto Villalba Requeno
12. Noemí Sanz Fernández
13. Alfons Vilches Rosillo
14. Janet Ros Duart (Independent)
15. Arnau París Pérez
16. Nùria Moyés Munné
17. Alberto Cabo Godoy (Independent)
18. Beatriz Alises Megias
19. Ferran Collado Moreno
20. Leticia Josune Sáenz Fernández
21. Laura Tortajada Fernàndez

Suplents
1. Marc Badosa Porcel (Independent)
2. Maria Josefa Aguilera Izquierdo
3. Maria Solagne Baranda Dobarán (Independent)
Titulars
1. Miguel Ángel Ibáñez Giner
2. Francisco Gavilán Peña
3. Gloria Lasheras Cortés
4. Gerardo Moltalvo Ruiz
5. Nabila Tazoui Aouane
6. Sergio Engli Izquierdo (Independent)
7. Sonia Orcero Antón
8. Francisco Pardo Agüera
9. Teresa De Jesús Pérez
10. David Montalvo Sánchez
11. Juan Antonio Righi Stancampiano
12. Carlos Lunar Montero
13. Eduvigis Céspedes Martinez
14. Silvia Gascón Gazulla
15. Jaime Perez Vaello
16. María Enriqueta Pomares Martínez
17. David Romeral Fernández
18. Josefina Raventos Cardona (Independent)
19. Mateo González Moreno
20. José García García
21. Jaime Tutusaus Torrents (Independent)

Suplents
1. Juan José Gómez Cuesta
2. María Isabel De La Oliva Morcillo
3. Fernando Lucio Santos
Titulars
1. Ruben Blas Marin Berenguer
2. Laura Ciria Nogueira
3. Carla Yonnely Moises Alba
4. Francisco Alsina Miguel
5. Daniel Calvo Cuspinera
6. Ana Maria Zaporta Ruiz
7. Daniel Hens Martinez
8. Montserrat Sandoval Carreras
9. Eugeni Farfan De Los Godos Ribera
10. Jose Jimenez Martin
11. Oliver Amoros Lopez
12. Enrique Romano Coronilla
13. Maria Carmen Make Fernandez
14. Amador Sanchez Barreno
15. Vanessa Marin Berenguer
16. Juan Vacas Lozano
17. Joaquin Romero Aldana
18. Ramon Sole Rodriguez
19. Maria Montserrat Mestre Chust
20. Sandra Baez Sanchez
21. Daniel Moreno Fernandez

Suplents
1. Jorge Ceinos Kohn
2. Isabel Maria Bueno Jerez
Titulars
1. Gisela Almirall Tutusaus
2. Ramon Castellano Espinosa
3. Marcel.lí Reyes Vidal
4. Tomás Cases Martos
5. Mudit Grau Guasch
6. Jordi Barri Segon
7. Salvador Barri Segon
8. Miguel Àngel Sòria Alcàzar
9. Leidivan Da Silva Pereira Dos Santos
10. Mª Montserrat Guillén Aliaga
11. Artur Reyes Ivern
12. Montserrat Conill Rodriguez (Montse)
13. Miguel Delgado Pelacals
14. Silvia Nebra Trigueros
15. Eduard Balsells Jiménez
16. Josep Gonzàlez Casado
17. Emma Tutusaus Almiralls
18. Francis Pinsmaye Laurent
19. Maite Bañón Esparza
20. Vicenç Guillén Aliaga
21. Maria Teresa Torrents Cano

Suplents
1. Santiago Nebra Garre
2. Aitziber Resa Ferrer
3. Julián Antonio Burgos Abreu
4. Yolanda Marin Miguel
5. Antonio Esteve Garcia
6. Albert Juliá Coll
7. Montserrat Trigueros Vilanova
Titulars
1. Miguel Herrera Díaz
2. Estela Ortega Fernández
3. Manuel Francisco Sandoval
4. Maria García Navas
5. Arnau Luque Alonso
6. Ana García Navas
7. Manuel Segura Calderón
8. María Campos Martinez
9. José Antonio García Poveda
10. María Rosa Ibarra Parejo
11. Julian Exposito Vacas
12. Maria Asuncion Alegret Lena
13. Luis Marín Trujillo
14. María Luisa Herrero Espinosa (Independent)
15. Antonio Arias Alonso
16. Maria Begoña Fernández Martinez (Independent)
17. Sergi Garcia Moya (Independent)
18. Eva Segura Rodriguez (Independent)
19. Manuel Sierra Chavez (Independent)
20. María Carmen García Almirante (Independent)
21. Ramón Peñas Canuto

Suplents
1. Elisabeth Ortega Fernandez (Independent)
2. Raúl Trillo Espinosa
3. Patricia García Alirante (Independent)
Titulars
1. Isidre Casas Domingo
2. Mercè Mosegui Arnau
3. Antoni Rafanell Amat
4. Francesca Martorell Larrosa (Independent)
5. Josep Maria Lluch Ripoll (Independent)
6. Monica Riera Wilson (Independent)
7. Joan Ramoneda Solina
8. Montserrat Jové Boncompte (Independent)
9. Marc Yañez Lopez
10. Africa Nieves Pèrez Abril (Independent)
11. Ana Maria Arcas Garcia (Independent)
12. Josep Guasch Biscarri
13. Roser Òdena Manonelles (Independent)
14. Jaume Vilaró Martinez (Independent)
15. Inmaculada Mas Neras (Independent)
16. David Perles Martinez
17. Montserrat Martinez Solé
18. Josep Maria Gonzalez Calvo
19. Margarita Alavedra Pla (Independent)
20. Rafel Pascual Gràcia (Independent)
21. Gabriel Purset Solé

Suplents
1. Maria Del Mar Roure Donato (Independent)
Titulars
1. Monica Pares Centeno
2. Alfredo Manuel Lopez Rodriguez
3. Jose Miguel Mayordomo Fonseca
4. Manuel Fernandez Botello
5. Carolina Espinosa Cañamares
6. Sergio Ojeda Ucles
7. Paula Año Santiago
8. Antonio Moya Salmeron
9. Susana Garcia Iglesias
10. Juan Vazquez Dominguez
11. Carmen Martin Lomeña
12. Maria Jesus Claveria Soldevila
13. Enrique Macia Castro
14. Luis Robles Morales
15. Teresa Sanchez Ruz
16. Mercedes Sala Velasco
17. Jose Foz Sanchez
18. Antonio Aranda Lopez
19. Elisabet Bautista Mingorance
20. Pedro Navarro Martinez
21. Francisco Javier Traite Capdevila

Suplents
1. Julia Navarro Gracia
2. Teodora Velasco Fernandez
3. Faustino Huerta Puerta
4. Alfonso Hermida Cillero
Titulars
1. José Antonio Menacho Molina
2. Ana María Montoro Romero
3. Nicolás Zancada Moreno
4. Bibiana Rodriguez González
5. Carles Pineda Ferré
6. Pedro Izquierdo Rodriguez
7. Mª Del Mar Granero Salmerón
8. Fernando Carpio Valenzuela
9. Josefina Sevillano Alejandre
10. José Sánchez Pérez
11. Luis Sánchez Garbín
12. Alicia Gonzàlez Gonzàlez
13. Fernando Lazáro Plaza
14. Beatriz Merino Mesa
15. Mª Carmen López Felices
16. Angeles Brenes Pavón
17. Jose Antonio Grau Sansano
18. Begoña Besga Montiel
19. Soledad Lozano Rivas
20. Ricard Gil Ros
21. Cristina Romagosa López
Titulars
1. Marc Civico Morales
2. Araceli De La Mata Marti
3. Santiago Contreras Martinez
4. Pedro Antonio Martinez Martinez
5. Montserrat Bretones Esteban
6. Sergio Alquezar Julve
7. Victoriano Cabrera Estrella
8. Maria Dolores Rodriguez Frit
9. Manuel Vázquez Torres
10. Nora Eugenia Villafranca Carrillo
11. Daniel Portugues Gullen
12. Miguel Arboledas Martos
13. Isabel Morales Rodriguez
14. Adolfo-Luis Hernández Del Rey
15. Isabel Martinez Alvarez
16. Nayade Rubiano Gomez
17. Juan Manuel Ruz Fernandez
18. Judith Martinez Muñoz
19. Antonio Alcalde Perez
20. Jesica Dolón Caracena
21. Ramon Esteve Marrugat

Suplents
1. Juan Guerrero Vidal
2. Dan Lei Zhang Hu
3. Tomas Madrid Muñoz
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat