16
de maig
del
2019
FILEMON MARTÍN MAHILLO
Cerimònia: dia 16 a les 16:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
TOMÁS ENCINAS ESCRIBANO
Cerimònia: dia 16 a les 15:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
CARMEN SANTACREU DIAZ
Cerimònia: dia 16 a les 12:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JOSEFA PARDO MARTÍNEZ
Cerimònia: dia 16 a les 16:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JUAN MARTÍ SÁNCHEZ
Cerimònia: dia 16 a les 12:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JUAN TARAZAGA BUENO
Cerimònia: dia 16 a les 10:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
ANTONIA AGUILERA RODRIGUEZ
Cerimònia: dia 17 a les 15:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
FRANCISCA BADOSA ARTIGAS
Cerimònia: dia 17 a les 10:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
MARÍA BELMONTE ASENSIO
Cerimònia: dia 17 a les 11:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
TERESA MARGENAT CABALLÉ
Cerimònia: dia 17 a les 17:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
CLAUDIO SOTO VIOL
Cerimònia: dia 17 a les 12:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
RAFA LÓPEZ SUCARRATS
Cerimònia: dia 17 a les 12:00 a Sense Cerimònia
Destí: Incineració Sabadell
PAQUI CABELLO ZURITA
Cerimònia: dia 17 a les 11:00 a Santa Maria de Caldes de Montbui
Destí: Cementiri de Caldes de Montbui
SABINA ALICIA SÁNCHEZ JORGE
Cerimònia: dia 18 a les 13:00 a Sense Cerimònia
Destí: Incineració Sabadell
Cerimònia: dia 16 a les 16:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
TOMÁS ENCINAS ESCRIBANO
Cerimònia: dia 16 a les 15:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
CARMEN SANTACREU DIAZ
Cerimònia: dia 16 a les 12:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JOSEFA PARDO MARTÍNEZ
Cerimònia: dia 16 a les 16:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JUAN MARTÍ SÁNCHEZ
Cerimònia: dia 16 a les 12:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
JUAN TARAZAGA BUENO
Cerimònia: dia 16 a les 10:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
ANTONIA AGUILERA RODRIGUEZ
Cerimònia: dia 17 a les 15:30 a Sala de Cerimònies
Destí: Cementiri de Sabadell
FRANCISCA BADOSA ARTIGAS
Cerimònia: dia 17 a les 10:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
MARÍA BELMONTE ASENSIO
Cerimònia: dia 17 a les 11:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
TERESA MARGENAT CABALLÉ
Cerimònia: dia 17 a les 17:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
CLAUDIO SOTO VIOL
Cerimònia: dia 17 a les 12:00 a Sala de Cerimònies
Destí: Incineració Sabadell
RAFA LÓPEZ SUCARRATS
Cerimònia: dia 17 a les 12:00 a Sense Cerimònia
Destí: Incineració Sabadell
PAQUI CABELLO ZURITA
Cerimònia: dia 17 a les 11:00 a Santa Maria de Caldes de Montbui
Destí: Cementiri de Caldes de Montbui
SABINA ALICIA SÁNCHEZ JORGE
Cerimònia: dia 18 a les 13:00 a Sense Cerimònia
Destí: Incineració Sabadell