Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Salou

Resultats 2019 a Salou

Titulars
1. Francisco David González Cardeña
2. Daniel López García
3. Estela Baeza Vaquerizo
4. Yeray Moreno Macias (Independent)
5. Beatriz Morer Pardos
6. Andrés Celimendiz Celimendiz
7. Pilar Erla Bruñent
8. Benito Paredes Pagan
9. Alicia Díaz Orts (Independent)
10. Francisco Rubio Olivera
11. Isabel Cano Fernández
12. José María Valero Santiago
13. Itziar Navarro Comín (Independent)
14. Manuel Reina Heredia
15. Elvira Sánchez Pascual
16. Dionisio Medina Morcillo
17. Gloria Herrera Valencia (Independent)
18. José Andrés Marcos Marcos (Independent)
19. Diego Cosano Vaquerizo
20. Charo Sánchez Ramírez
21. Juan Antonio Brull Castell

Suplents
1. José Antonio López Sánchez
2. Ana Belén González Retortillo
3. Francisco Navarro Ferreruela
4. Maria Dolores López Labrador (Independent)
Titulars
1. Martina Fourrier Martinez
2. Adelida Campaña Sola
3. Anáis Mestre Saez
4. Gerard Isern Sabadi
5. Miquel Boix Bachs
6. Albert Garcia Tena
7. Nuria Roura Ambou
8. Enric Catala Castro
9. Maria Dolors Olle Molina
10. Joana De Deu Viñas Martinez
11. Jaime Bru Ciurana
12. Maria Alba Saez Ballfego
13. Patricia Colina Clavero
14. Rosa Maria Sola Mir
15. Ignacio Armero Luque
16. Maria De La Caridad Castro Salomo
17. Mohammed Daoud Omar Mohamed
18. Concepcion Armero Luque
19. Joan Maria Baget Cibiach
20. Teresa Rosell Gairoles
21. Francisco Tomas Adolfo

Suplents
1. Maria Cruz Lopez Alvarez
2. Maria Carmen Boada Caballe
3. Salvador Aymami Miralles
4. Oliver Bernal Macias
Titulars
1. Marçal Curto i Hoyos
2. Miriam Martínez i Luque
3. Sebastià Domínguez i Sáez
4. Sandra Zamora i Juanpere (Independent)
5. Marc Riverola i Castellà (Jovent Republicà)
6. Glòria Garriga i Pulals
7. Frank Diaz i Quishpe
8. Judith Rubio i Figuerola (Independent)
9. Josep Lluís Garcia i Fernández (Independent)
10. Cristina Cuartero i Canals (Independent)
11. Jose Alberto Moreno Olivares (Independent)
12. Estel.la Cortés i Cortillas (Independent)
13. Òscar Masip i Ferré (Independent)
14. Concepció Pujols i Camprobí (Independent)
15. Emili Arnau i Cabanes
16. Rocio Azabal i Martín (Independent)
17. Antonio Serrano i Sánchez (Independent)
18. Denisse Johanna Díaz i Quishpe (Independent)
19. Vicente Macías i Martin De Soto (Independent)
20. Lina Juanpere i Martí
21. Juanjo Gabriel i Mestre

Suplents
1. Maria Pura Abeijon Blanco (Independent)
2. Agusti Sola i Gallego (Independent)
3. Maria Agustina Fernandez i Correa (Independent)
4. Àngel Llorens i Faneca
Titulars
1. Pere Granados Carrillo
2. Marc Montagut Prats
3. Jesús Barragán Pascual
4. Julia Gómez Mesonero
5. Esther Puig Vila
6. Héctor Maiquez Forcada
7. Xavier Montalà Arribas
8. Pedro Madrona Arancon
9. Arantxa Rojí Eschorihuela
10. Silvia Rodes Guedes
11. Jordi Carbonell Silva
12. Natalia Bel Llop
13. David Herrera Sáez
14. Daniel Chaparro Zuara
15. Mireia Sotorra Querol
16. Elaine Mcparland
17. Alex Savé Gasull
18. María Teresa Castellanos De La Peña
19. Oriol Parra Navarro
20. Carme Cárdenas Cáceres
21. María José Rodríguez Andrades

Suplents
1. Dámaso Antolín Mestres
2. Maria Teresa Caballero Balta
3. Irene Orts Renom
4. José Alberto Rivera Paulino
5. Antonia Tuset Pérez
6. Gemma Bueno Trilla
7. Timofte Catalin
8. María Teresa García Berguilla
9. Genoveva Nikolova Marinova (Galia)
10. Jesús Holgado Mollà
Titulars
1. Pere Lluis Huguet Tous
2. María De Los Reyes Pino Mota
3. José Ángel Susín Díaz
4. Núria Martín Gairal
5. Sergio Susín González
6. María Eugenia Loras Córdoba
7. Germán Rueda Rueda
8. Félix Fernando Pérez Sancho
9. Manuela Magaz Durán
10. Octavi Mayans Riera
11. María Magdalena García Menchen
12. Pedro Sigles Cachinero
13. Cristina Agredano García
14. Marc Herbert Frank Aguilera
15. Rafael Carmona Muñoz
16. Jose Antonio Pérez García
17. Margarita Olloqui Santiago
18. Josefina Lorenz Huguet
19. Carlos Pérez Criado
20. Diego Arjona Rey
21. Miren Eskarne Zabalo Rojas

Suplents
1. Alfred Pérez Roca
2. Araceli González Galindo
3. Yolanda Avellán Caño
Titulars
1. Juan Ramon Martin Menoyo
2. Rebeca Prieto De La Fuente
3. Alicia Allue Liñan
4. Nuria Marsal Gasull
5. Ignacio Garcia Cordovilla
6. Yasmina Almudena Lasheras Perez
7. Maria Del Carmen Malaga Parra
8. Cristian Izquierdo Barranco
9. Marcigleide Santos De Oliveira
10. Eric Paga Monllau
11. Jose Samuel Vaca Rosales
12. Leonarda Pelaez Camacho
13. Felipe Abad Ara
14. Laura Carrillo Segarra
15. Evelin Perez Aragon
16. Maribel Subirats Baso
17. Juan Jose Camacho Pelaez
18. Lucia Pastor Martin
19. Sara Lopez Blasco
20. Juan Miguel Barquero Perez
21. Ramon Gabarri Claveria

Suplents
1. Dolores Parmenia Ponce Rocha
2. Elena Rojas Mayor
3. Cristian Lazaro Allue
4. Suelem Gonçalvez Luiz
Titulars
1. Ana Belén Rodríguez Ros
2. Josefa Aguirre Clapé
3. Javier Romero González
4. David Requena Zabala
5. Isaac López Sánchez (Independent)
6. Claris Sánchez Romero
7. Rubén Benito Navarro
8. Frank Sánchez Romero
9. María Dolores Castro Ordóñez (Independent)
10. Daniel Servent Monllau
11. María Rosa Gómez Segorbe
12. José Miguel López Torres (Independent)
13. Sonia Ascensión Montoro Morujo
14. Juan Manuel López Huerta
15. Concepción Visiedo Falo
16. Mariano Salas Lázaro
17. Marta Concepción Temprano Prieto
18. Clarisa Romero González
19. Juan Antonio Cerdán López
20. María De Los Ángeles Balaguer Espuny
21. Consuelo Ros Meroño

Suplents
1. José Villalba Rabasco (Independent)
2. Miguel Gómez Rodríguez (Independent)
3. María Teresa Garcés García (Independent) 
Titulars
1. Ignacio Durán Francisco
2. Elexi Jessenia Mieles Bohórquez
3. Francisco Durán Millán
4. Isabel Jiménez Guevara
5. Modesta Osoria Osoria
6. Wilson Félix Mota
7. Nicauris Cueto Álvarez
8. Jefferson Cely Martínez
9. Ricardo Lantigua González
10. Misericòrdia Arderiu Castany
11. Julio César De La Cruz Peralta
12. Rita María Muñoz Cervantes
13. Josefa Cabezas Rosa
14. José Luís Rodríguez Regueira
15. Elisabet Grullón Francisco
16. Elvín Vásques Ramírez
17. Ramón Familia Castillo
18. Gissell Amancio Aquino
19. Mario Castillo Cabrera
20. Babulal Ratanlal Choudhary
21. José Antonio González Almengot

Suplents
1. Juan Carlos Polanco Rodríguez
Titulars
1. Mario García Vidal
2. Marc Alarcón Peralta
3. Laura Martínez Samper
4. María Jesús Fernández Gómez
5. Almudena Valverde Alvz. De La Concha
6. Joaquín Rodrigo Catalàn
7. María Dolores Calle Lopera
8. Dionisio Alonso García
9. Boyan Vladimirov Vladimirov
10. Mirta Raquel Lema Castiñeira
11. Gerardo Bahillo García
12. María Luisa López Labrador
13. Dilia Aidee Álvarez Atehortua
14. Miguel Sánchez Navarro
15. Ovidio Jorge Carballo Fernández
16. Alicia Romero Moreno
17. Ana Raspall Bernaus
18. Roberto Suñe Soto
19. Luís Manuel Roldán Ruíz
20. Aurora Gómez Brancal
21. María Pilar Alvz. De La Concha Ena

Suplents
1. Martín Sánchez Erena
2. Antonia González Méndez
3. Manuel García Roldán
4. Guadalupe Vidal Alba
5. Gloria Vanesa Mazza González
Titulars
1. Jesus Daneri Jimenez
2. Maria Paz Luque Aguilar
3. Jesus Alfonso Muñoz Redondo
4. Paula Ivana Boveda Baldoni
5. Luis Manuel Medel Marti
6. Maria Del Pilar Tome Rubio
7. Francisco Ribes Segura
8. Trinidad Calvo Jimenez
9. Marcial Perez Garcia
10. Maria Luz Serra Garazo
11. Jesus Sanchez Sola
12. Maria Jose Roig Hernandez
13. Manuel Gonzalez Escobosa
14. Jessica Gallego Hortaneda
15. Juan Sanmarti Martinez
16. Maria Del Carmen Camacho Alvarez
17. Francesc Roig Hernandez
18. Cristina Rodriguez Solano
19. Jesus Maria Castellanos Gonzalez
20. Maria Trinidad Sanchez Bravo
21. Genuvi Del Rosario Cortes Núñez 

Suplents
1. Gonzalo Busque Lorenzo
2. Raquel Ortiz David
Titulars
1. Juan Ignacio Serrano Gràcia
2. Luisa Martin Rueda (Independent)
3. Samir Arif Arif Ben-Hadach (Independent)
4. David Gonzalez Cerezo (Independent)
5. Ana Ejarque Cebrian (Independent)
6. Pilar Benei Tomey (Independent)
7. Diego De Dios Gonzalez Ros (Independent)
8. Jose Nieto Luque (Independent)
9. Inmaculada Martin Galdeano (Independent)
10. Nouredine Djediane Querdane (Independent)
11. Jordi Ferrer Rivera (Independent)
12. Juan Manuel Beltrán Bosquez (Independent)
13. Ramon Graus Agudo (Independent)
14. Rosa Quintas Gómez (Independent)
15. Maria Del Mar Sanchez Benegas (Independent)
16. Emilio Martínez Jiménez (Independent)
17. Carmelo Espallargas Hernandez (Independent)
18. Maria Carmen Molina Cruz (Independent)
19. Esteban Esteban Andres (Independent)
20. Maria Pilar Borraz Perez (Independent)
21. Manuel Casao Molinero (Independent)

Suplents
1. Angel Catalan Donlo (Independent) 
Titulars
1. Alejandro Hernandez Sancho
2. Alvaro Ferre Gallardo
3. Tamara Lopez Pascual
4. Karina Carrizo Moyano
5. Jose Maria Vicente Moreno Eslava
6. Mercedes Centoira Varela
7. Jose Maria Gascon Carmona
8. Luis Muñoz Hernandez
9. Alexandra Corral Lopez
10. Cristina Hernandez Tahoces
11. Julio Pellicero De Carvalho
12. Sonia Ferre Barrachina
13. Laura Martinez Fraga
14. Jose Luis Gracia Beltran
15. Maria Jose Tahoces Morrondo
16. Jose Luis Teruel Diaz
17. Marta Casas Pallares
18. Blas Iranzo Talayero
19. Saray Garcia Reina
20. Jorge Casas Aligue
21. Dayna Beltra Esplugas

Suplents
1. Arnau Ferre Barrachina
2. Cecilia Patricia Iriart Esparza
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Tarragonès