Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Deltebre

Resultats 2019 a Deltebre

Titulars
1. Joan Alginet i Aliau
2. Laura Fabra i Verge
3. Rafael Flores i Andreu
4. Vanessa Callau i Miñarro
5. Juan Carlos Bel i Carbó
6. Montse Bertomeu i Sabaté
7. Jordi Casanova i Ribes
8. Georgina Casanova i Garrigós
9. Salvador Fornós i Casanova
10. Nicoleta Autu
11. Pau Sánchez i Gil
12. Maria Pilar Pagà i Arques
13. Bruno Rubiales i Casanova
14. Ana Maria Gilabert i Tomàs
15. Marcel Ferri i Celma
16. Elisabet Montañés i Fabra
17. Joel Durà i Serral 

Suplents
1. Erundina Castells i Casanova
2. Àngel Casanova i Ventura
3. Herminia Bo i Tomàs
4. Jonatan Rius i Torné
5. Teresa (Estela) Casanova i Bertomeu
6. Eusebio Franch i Bertomeu
7. Lucia Pagà i Pujol
8. Josep Valldepérez i Casanova
9. Salomé Bertomeu i Mauri
10. José Bonet i Ventura 
Titulars
1. Aleix Ferré Ribes
2. Antonio González Cruz
3. Naiva Arques Panisello
4. Marian Drago Rosa
5. Hugo Prats Casanova
6. Juan Pedro Bertomeu Calvo
7. Hector Javier Bes Ruiz De Erenchun
8. Marta Aliau Tomàs
9. Joaquim Gilabert Lleixà
10. Cristina Ribes Martínez
11. Marc Nivera Torres
12. Laura Navarro Costes
13. Laura Esmel Casanova
14. Francisco Javier Bellmunt De Haro
15. Maria José Tomàs Navarro
16. Maria Rosa Balada Rius
17. Francisco Javier Aliau Miralles

Suplents
1. Juan José Castellà Carles
2. Marta Gracia Castelló 
Titulars
1. Lluís Soler i Panisello
2. M. Elisabeth Tomàs i Franch
3. Carlos Serra i Ventura
4. Anna Giménez i Uribe
5. Francisco Castro i Casanova
6. Lluïsa Ventura i Galiano
7. Robert Bertomeu i Callau
8. Íngrid Santiago i Casanova
9. Joan Lucas i Bo
10. Carme Franch i Tomàs
11. Andreu Curto i Castells
12. Rosa Royo i Franch
13. Josué Franch i Chacón
14. Míriam Vila i Casanova
15. Kilian Franch i Arques
16. Rosa Casanova i Sorribes
17. Salvador Bertomeu i Bertomeu

Suplents
1. Paula Mayoles i Miralles
2. Ramon Pagà i Bertomeu
3. Rosa Maria Chert i Estorach
4. Marc Bertomeu i Ventura
5. Margarita Del Barrio i Eito
6. Enric Bonet i Royo
7. María (Sònia) Tomàs i Bertomeu
8. Ladis Alcalà i Morelló
9. Olga Pérez i Sala
10. Rosa Queral i Casanova
Titulars
1. Diana (Dayana) Santiago Callau
2. Àlex Aliau Campos
3. Immaculada Ebri Pujol
4. Gina Casanova Mulet
5. Jordan Turon Crespo
6. Ramon Bel Arques
7. Roser Arques Morueta
8. Pere Magrané Fonts
9. Oriol Marsal Mauri
10. Tanit-Loreto Konn Vierna
11. Eleuterio Arques Casanova
12. Maria Carme Abril Ferrer
13. Eugenio Luque Palma
14. Maria Luisa (Lluïsa) Prats Roman
15. Alejandro (Àlex) Escurriola Bertomeu
16. Jaume Miranda Marsal
17. Josepa (Pepa) Plana Llort 

Suplents
1. Fermín Morales Subirats
2. Ana Casanova Gilabert
3. Álvaro Bonet Ventura
Titulars
1. Encarnación Ramos Sánchez
2. Santiago Aixendri Casanova
3. Domingo Domínguez Molina
4. Joan Pau Llaó Flores
5. Úrsula Bertomeu Borràs
6. Raluca Stefana Coliu
7. Ramón Ferrer Martí
8. Marc Cid Valls
9. Ángel Genicio Sorribes
10. Esther Salillas Perea
11. Alfonso Cases Ricart
12. Maria Mercedes Fernández Fraga
13. Marc Martínez Encinas
14. Maria Elena Avellaneda Rullo
15. Maria Pilar Cugat Aixalà
16. Lourdes Lanzas De La Torre
17. José Vicente Garcia Tonda

Suplents
1. Iulian Coliu 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Ebre