Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

Resultats 2019 a Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

Titulars
1. Raquel Gené Ramos
2. Esmeralda Saladié Barroso
3. Josep Manel Gavaldà Cabrejas
4. Carles Sanz Laborel
5. Montserrat Joven Lozano
6. Manel Barceló Margalef
7. M.josepa Figueras Serrano
8. Francesc Xavier Cots Fernàndez
9. Alba Pellisa Ruiz
10. Arnau Sabaté Gil
11. Mari Carme Icardo Sebastian
12. Joan Antoni Colell Siles
13. Francesca Margalef Prats

Suplents
1. Bonaventura Sabaté Gil
2. Marta Mayo May
3. Xavier Samarra Margalef
4. Alba Arbonés Condonaque
5. Jaime Arbós Guirro
6. Filomena Oto Areste
7. Antonio Tejon Díaz
8. Fatima Arbós Margalef
Titulars
1. Alfons Garcia Rodríguez
2. Núria Ortiz Sánchez
3. Maria José Gómez Fernández
4. Frederic Escoda Gil
5. Diego Garcia Vera
6. Lupe Capella Castellví
7. Mabel Sánchez Navarrete
8. Gerard Martín Arias
9. Juan Jumilla Garcia
10. Angeles Jimeno Doñaque
11. Manuel Álvarez Pliego
12. Maribel Aragón De La Peña
13. Joaquim Gracia Roca

Suplents
1. Marisa Fernández Manzano
2. Ricardo Garcia Padilla
3. Germán Garces Martínez
Titulars
1. Sergi Saladié Gil
2. Sara Barceló Arbós
3. Ivan Torrobella Badia
4. Laia Chàfer Coll
5. Francesc Fuguet Molné
6. Lidia Campàs Carbonell
7. Martí Arbós Saladié
8. Mercè Ramos Gil
9. Pau Gil Espelta
10. Lidia Alonso Amat
11. Oriol Nomen Escoda
12. Marta Saladié Prats
13. Remei Calbet i Vendrell

Suplents
1. Josep Pujol Oteiza
2. Nuria Batalla Guarch
3. Marta Rodríguez Barberà
4. Jordi Alcait Boquera
Titulars
1. Assumpció Castellví Auví
2. Belén Lavilla Vidal
3. Laia Martorell García
4. Antoni Castellnou Solé
5. Francisco José Chavarria Casanova
6. Montserrat Coll Causadias
7. Laura Olmo Garcia
8. Jaume Alcarraz Espelta
9. Jaume Ramon Matas
10. Alex Sancho Podpriadoff
11. Alba Mendoza González
12. Francesc Blanch Llaó
13. Mònica Boquera Castellví

Suplents
1. Dolors Micola Piñol
2. Joan Berenguer Rius
3. Manuel Barreno Forés
Titulars
1. Tomás Díaz Crucera
2. Miguel José Luengo Sinues
3. Juan José Parra Gutiérrez
4. Ana Montserrat Gutiérrez Pabón
5. Raquel Viviana Sorkin De Moral
6. Manuel Beltrán Vioque
7. Miriam Del Barco Moreno
8. María Luisa Recuero Morales
9. Ramón Caruncho Sierra
10. Sandra María Palenzuela García
11. María Del Valle Vicente Colomer
12. María Del Pilar García Cobo
13. Vicente Castillo Molina

Suplents
1. Arturo Castillo Ruiz
Titulars
1. Maria Elidia López Redondo
2. Àngels Pérez Sánchez
3. Eduard Planes Anguera
4. Pilar Morales Suárez
5. Joel Serret Morales
6. Ferran Castellví Miralles
7. José Carlos Rodríguez Gómez
8. Yolanda Sereno López
9. Jordi Núñez Solà
10. Esther Martínez Fernández
11. Nieves Casado Vela
12. Carolina Rosado Ruíz
13. Miquel F. Miki Morán Castellví

Suplents
1. Lluís Vernet Diago
2. Pilar Tuquet Marín
3. Xavier Martínez López
4. Yolanda Farnós Alcalà
Titulars
1. Silvia Pujol García
2. Eulogio Prada Núñez
3. Antonio González Urrutia (Independent)
4. Alicia Infante Serrano
5. Joaquín Alfonso Delgado
6. Noelia Reche Zambudio (Independent)
7. Malena Arenas Pujol
8. Luis Carrillo Rastrilla
9. José Luís Infante Alonso
10. Sandra Gallardo Mallasen
11. Herminia Cifuentes Muñiz
12. Sebastián Hernández Reyes
13. José Alfonso Delgado

Suplents
1. Maria Carmen Martínez Flores
2. Antonio Luís Pérez Galea
3. Rafael Fernández Contreras
4. María Asunción Jiménez Romero
5. Marc Arenas Cespedes
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Camp