Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Jaume dels Domenys

Resultats 2019 a Sant Jaume dels Domenys

Titulars
1. Joan Ignasi López i Vila
2. Marta Montserrat Ventura Torras
3. Xavier Urgell i Calaf
4. Pere Sabater Batlle
5. Maria Isabe Lgazulla i Cabrera
6. Crescencia Pedreño Barneo
7. Pau Urpí i Carbó
8. Maria Angels Calvet i Ortiz De Pinedo
9. Antoni Palau i Recasens
10.blanca Fraxanet i Nadal
11.joan Basseda i Domènech

Suplents
1. David Alvarez i Bria
2. Susanna Quiles i Sala
3. Jaume Saperas i Cortiada
4. Tura Basseda Ballester
5. David Gallego Macias
6. Pere Joan Piñol i Urpí
7. Núria Castillo i Marcó
8. Simó Casals i Jané
9. Carolina Macià i Pueyo
10.martí Ventura i Calaf
Titulars
1. Manel Cuenca Guerrero
2. Marc Serralabos Medina
3. Jose María Gutierrez Bueno
4. Yolanda García García
5. Sonia Morillo Martínez
6. Antonio Chacón Rebollo
7. Manuel Carrión Ortega
8. Eduardo Andrés González Burgos
9. María Del Carmen López Gordillo
10.carolina Ramirez Saurina
11.iván Cabaces Muñoz

Suplents
1. Enrique Baltanas Aguilera
2. Iván Rebollo Marcas
3. Maria Isabel Guerrero Cardona
4. María Concepción Bueno Merino
5. Manuel Prieto Grillo
6. Yoan Fernelis Recio Ceballo
7. Ismael Mora Camacho
Titulars
1. Marc Palau Morgades
2. Maria Dolors Miquel Serrano
3. José María Rubio Gómez
4. Maria Dels Àngels Badia Jané
5. Vanessa Alférez Corbera
6. Marc Antoni García Muriana
7. Delfina Navarro Cases
8. Antonio Miguel Narvaez Castro
9. Marc Morales Cortiada
10.marina Cañellas Turdiu
11.aitor Claramunt García

Suplents
1. Jorge Cruz Plaza
2. Óscar Vicente Alamillo Torrubiano
3. Maikel Candelas Palau
Titulars
1. Magín Pallarés Morgades
2. María Josefa Roig Batet (Independent)
3. Julian Prieto Pavón (Independent)
4. Albert Carreras Caralt
5. Maria Dolors Galimany Raventós (Independent)
6. Joan Maria Rosell Grau
7. Aloma Torres Martín
8. Silvia Jornet Taberner
9. Jordi Martínez Plandolit
10.oriol Figueras Bolet (Independent)
11.gemma Vona Giralt

Suplents
1. Ramón Bueso Gómez(Independent)
2. Javier Tortajada Sánchez
3. Paula Salcedo Pérez
4. Montserrat Sánchez Latorre
5. Josep Giralt Urgell
6. Xavier Rovira Merino
7. Vicenç López Navarro
8. Eugenio Casco Latorre
9. Valentín Viera Pache
10. Josep Pros Marlés
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Penedès