Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Móra d'Ebre

Resultats 2019 a Móra d'Ebre

Titulars
1. Jordi Fornós Pelejà
2. Júlia María Aguiló Sánchez
3. Manuel Burgueño Escudero
4. Maria De Los Ángeles Anguera Arin
5. Antoni Domenech Montaña
6. Cristina Galindo Serra
7. Maurici Sabater Fuster
8. María Isabel Margarita Monfort Martí
9. Joaquim Algueró Sales
10. Anna Maria Roca Campos
11. Robert Albesa Aguiló
12. Fátima Ortí Rodriguez
13. Ruben Cano Fortuño

Suplents
1. Andrea Serena Franch
2. Ivan Rafael Castanera Grau
Titulars
1. Cinta Agné Sabaté
2. Andreu Cano Fortuño
3. Mònica Amorós Gurrera
4. Josep Maria Escoda Martí (Independent)
5. Maria José Piñol González (Independent)
6. Aleix Sancho Martínez
7. Maria Antonieta Forteza Brandi
8. Ali Zennou Mbarki (Independent)
9. Carme Celma López
10.josep Algueró Falcó (Independent)
11. Misericòrdia Fusté Canalda
12. Pau Masot Agné
13. Dolors Toldrà Espasa (Independent)

Suplents
1. Maurici Sabater Margalef (Independent)
2. Montse Piñol Albiac (Independent)
3. Jordi Tamarit Ortí (Independent)
4. Rosa Baiges Borràs (Independent)
5. Josep Cardona Launes (Independent)
6. Marta Montagut Hernández (Independent)
7. Xavier Liviano Campos
Titulars
1. Montserrat Latorre Pasanau
2. Dolors Gurrera Romo
3. Òliver Mellado Solé
4. Elena Lobera Mariel
5. Miguel Pablo Gimeno 6. Josep Solé Arnal
7. Elena Abella Gómez
8. Rubén Padilla Polo
9. Concepció Blasi Vila
10. José Manuel Pérez Rodríguez
11. Josefina Pasanau Falcó
12. Ramon Gurrera Collell
13. Joan F. Garcia Montagut

Suplents
1. Manuel Mellado Sánchez
Titulars
1. Raquel Rosales Jiménez
2. Fernando Javier Ambrós Maseras
3. María Del Prado Julia Merino Pérez
4. Ángel Sánchez Fernández
5. Eduardo Pedro Ferrer Cot
6. Cristina Martínez Seijas
7. José Aquilino Martínez Martínez
8. Rosaura Francisca Solé Asens
9. María Teresa Criado Reyes
10. José Antonio García Rofin
11. Robert Losmozos Alaña
12. Victoria Linares Morales
13. Gerard Solé Poyo

Suplents
1. Joan López Alaña
Titulars
1. Joan Piñol Mora
2. Sixte Melchor Giménez
3. Julio Roca Font
4. Montserrat Pineda Giménez
5. Maria Elena Rodríguez Grau
6. Raúl Roberto Olivan Gallardo
7. Noèlia Guirao Morillo
8. Rubén Miquel Biarnés Renedo
9. Lorena Sastre Aparisi
10. Rosa Maria Pons Puig
11. Xavier Solé González
12. David Pérez Balsebre
13. Javier Barcelona Sánchez

Suplents
1. Maria Ángeles López Guerrero
2. Montserrat Roser Calanda Launes
3. Jordi Crescenti Todó
4. Maria Teresa Moure Maurí
5. Maria Ángeles Just Navarro
6. Maria Concepción Moseguí Abella
7. Josep Lluís Cortés Griera
8. Montserrat Torres Prades
9. Jordi Borràs Ollé
Titulars
1. Francisco Manuel Launes Andilla
2. Ana María Cardona Gómez
3. Juan Pedro López Homedes
4. Antonio Vaque Martí
5. Tamara Ribagorda Pascual
6. Pedro Macías Montero
7. José Álvarez Mora
8. Marta Cano Maestro
9. Rocio Pascual Romero
10. Antonio Martín Agudo
11. María Belén Velasco Diez
12. David Santos Monteagudo
13. María José Sánchez Sirvent
Titulars
1. Santiago Campos Piñol
2. Jacob Papaseit Sanchez
3. Meritxell Caravaca Mañe
4. Xavier Sabate Pasanau
5. Maria Celia Sole Launes
6. Elena Cano Fortuño
7. Jordi Peña Guimera
8. Eduard Marc Hermo
9. Hortensia Muntane Grau
10. Abderrahim El Mettaoui Garhiui
11. Maria Angela Gasco Baiges
12. David Alvarez Llop
13. Antonio Ferrer Ezquerra

Suplents
1. Georgina March Damas
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Ribera d'Ebre