Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Mont-roig del Camp

Resultats 2019 a Mont-roig del Camp

Titulars
1. Irene Aragonès Gràcia
2. Abbas Amir Aarab
3. Manel Vilajosana Ferrandiz ( Moviment D’Esquerres )
4. Pepi Díaz Márquez (Independent)
5. Santi González Chapresto
6. M. De La Roca Mallafré Sabaté (Independent)
7. Santi Sancho Duch (Independent)
8. Merche Fernández Casas (Independent)
9. Dani Teodoro Puñet Corral (Independent)
10. Isabel Vilches Hinojosa
11. Javi Vega Martin
12. Neus Robert Rovira
13. Alexandre Perelló Perelló
14. Júlia Alabart Algueró ( Jovent Republicà )
15. Xavier Garcia Grifoll
16. Mona Maria Radu (Independent)
17. Rosa Rubinat Peres

Suplents
1. Rubén Oliva Centelles (Independent)
2. Montse Grau Garulo
3. Nicolas Pueyo Blazquez
4. Francesca Julve Roge (Independent)
5. Vidal Madrià Garriga
6. Núria Ferraté Jamás (Independent)
7. Sergi Vives Guinjoan
Titulars
1. Fran Morancho López
2. Yolanda Perez Diaz
3. Enrique López Gonzalez
4. Maria Del Remei Benach Font (Independent)
5. Angel Redondo Ruizaguirre
6. Francisca Ortiz Sanchez (Independent )
7. Cristina Llorens Pardo (Independent)
8. Miguel Del Viso Romanos
9. Jordi Alemany Ardit (Independent)
10. Carmen Moreno Manzaneda (Independent)
11. Maria Del Mar Urisel Roca
12. Montserrat Martínez Vázquez
13. Angel López Fernández (Independent)
14. Bobi Lulian Baghiu
15. Rosa Maria Tejero Sanchez
16. Natividad Jiménez Villegas (Independent)
17. Maria Josefa Espejo Caballero (Independent)

Suplents
1. Jose Requena López
2. Ana Caro Montes De Oca (Independent)
3. Gregorio Mayordomo Guerra (Independent)
Titulars
1. Vicente Pérez Mula (Tico)
2. Juan Gallardo Algueró
3. Núria Laura Esquius Sánchez
4. Juan José García González (Juanjo)
5. Maria Francisca Fernández Flores (Mari)
6. José Martínez González
7. Natalia Tejero Murias
8. Adolfina Pardo Muñoz (Fina)
9. Laura Nieto Roche
10. Santiago A. García-Noblejas Sánchez-Cendal
11. Juan Carlos Ruiz Engra
12. José Miguel Izquierdo Labella (Josemi)
13. Patrice Jiménez
14. Juliana Lozano Jerez (Julia)
15. Francisca García Andrades (Kuki)
16. Crescencio Iruela López (Crescen)
17. Amelia Gómez Arribas

Suplents
1. Juan Serrano Sánchez
2. Dolores Velázquez Carrasco (Lola)
3. María Del Carmen Sánchez Martínez
4. Jorge Valbuena Romero (Jordi)
5. Monika Tegethoff Geb.kracht
6. Antonio Arroyo Ortiz
7. Hervé Marceaux Ducloz
8. Azucena Sanz Orensanz
Titulars
1. Fernando Pellicer Roca
2. Elvira Montagud Pérez
3. Javier Pallarés Mañé
4. Antonio Parra López
5. Ester Sart Palma
6. Manuel Agustín Plaza Latorre
7. Ana María Jiménez Mellado
8. Vicente Toda Gassó
9. Núria Pujol Munté
10. José Maria Gairal Martí
11. Carlos Cajas Merino
12. Milagros Fumanal Martínez
13. José Luís Gutiérrez Demaya
14. Josefa González Cuesta
15. Josep Maria Olivé Cabré
16. Asunción Alegría Vázquez
17. Francisco Gutiérrez González

Suplents
1. José Sabaté Sabaté
2. Antonio Parra Pardo
3. Josefina Quintana Martí
4. Fortunatiny Pastor Salazar
5. Jaime Sabaté Grifoll
Titulars
1. Francisco Chamizo Quesada
2. Amèlia Bargalló Castellnou
3. Quique Moreno Herrero
4. Imma Margalef i Ciurana
5. Annabel Garcia Echevarria
6. Juanma Moreno Manzaneda
7. Marc Vidal Nolla
8. Ana Segura Arias
9. Josep Rovira Pujol
10. Anna Panisello Belvis
11. Albert Alsina Martí
12. Elvira Casajust López
13. Rubén Gil Gilo
14. Enric Mur Biarnés
15. Rosa Maria Casas Julve
16. Maria Del Portal Piñol Viñals
17. Adolf Durán Pérez (Independent )

Suplents
1. Carmen Muñoz Aldabó
2. Agustí Espinola Colmenero
3. Aina Solà Pàmies
4. Àngel Moran Margalef
5. Roger Gassó Aragonès
6. Xènia Toda Mas
7. Paula Hernández Florencio
8. Josep López Seró
9. Teodor Dumitrescu
10. Marc Delgado Picart
Titulars
1. Ibana Pacheco Lelmo
2. Francisco Velasco Autor
3. Armando Franco Martí
4. María Dolores López Pérez
5. Eva María Lobato Pacheco
6. Aleix Torres Vicente
7. María Dolores Alcañiz Gil
8. María Carmen Guerrero Lara
9. María Mercedes Torres Farnos
10. Esteban Moreno Llavore
11. Carmen Villaverde Barcon
12. María Inmaculada Jiménez Rivera
13. Francisco Manuel Serrano Bauza
14. Encarnación Zafra Agea
15. José Antonio Lizarte Martínez
16. Germán Renta Casnueva
17. Alicia Magdalena Martí Cots
Titulars
1. Soledad Jimenez Jimenez
2. Daniel Guiterrez Ximenez
3. Irene Laynez Perez
4. Miguel Santiago Saturnino
5. Jennifer Santiago Moreno
6. Victoria Urrutia Jimenez
7. Esteban Gutierrez Jimenez
8. Mari-Luz Amador Reinoso
9. Isaac De Maya Demaya
10. Sara Ramirez Pardo
11. Francisco Javier Urrutia Gimenez
12. Sandra Ferran Lopez
13. Rufino De Maya Demaya
14. Maria Del Pilar Urrutia Jimenez
15. Enrique Santiago Fernandez
16. Ilenia Lara Merino
17. Antonio Demaya Demaya

Suplents
1. Antonia Jimenez Jimenez
Titulars
1. Juan Antonio Martínez Corvo
2. Jaime Ruiz Mansino
3. Gabriela Ifrim
4. Constanta Daniela Ifrim
5. María Martínez García
6. Macario Del Rio Macías
7. Pedro Martín Peña
8. Carlos Rodríguez Sánchez
9. Cándida Rastrilla Rastrilla
10. Margarita Garcia De Mena
11. Cándido González Castro
12. Francisco Arroyo Ortiz
13. Celestina Martin Curiel
14. María Sánchez De Aguilera Prieto
15. José María Codoñer Parra
16. Ángel Prado Rodríguez
17. Maria Angeles Garvin Garcia

Suplents
1. Pedro Caldito Palacin
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Camp