Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Ametlla de Mar, L'

Resultats 2019 a Ametlla de Mar, L'

Titulars
1. Jordi Gaseni i Blanch
2. Joana Brull i Bardí
3. Vicenç Llaó i López
4. Maria Teresa Puell i Garcia
5. Joan Manuel Tello i Fernández
6. Maria Teresa Boquera i Benaiges
7. Jordi Llaó i Borràs
8. Noèlia Sancho i Llambrich
9. Jordi Brull Vila
10. Palmira Isabel Roca i Arbó
11. Ramon Estrada i Alcoberro
12. Maria Salvadora Borràs i Vendrell
13. Joan Pere Brull i Martí

Suplents
1. Noèlia Brull i Martí
2. Gerard Cañagueral i Gonzàlez
3. Pilar Llaó i Navarro
4. Ignasi Llorens i De Gimbernat
5. Celine Borràs i Fortuna 
Titulars
1. Javier Sánchez Martínez
2. Fernando Martínez Lizama
3. Xavier De La Fuente Brull
4. Isabel Puente Sanz
5. Paula Colldeforns Sánchez
6. José Guillermo Luzárraga Alonso De Ilera
7. Marta Ginés Márquez
8. Pilar Martí Fernández
9. Ramón Cañadas Escudero
10. Benito Gutiérrez Gallardo
11. Isabel Salas Garcia
12. Jorge Romero Torà
13. José Manuel Latorre Acero 

Suplents
1. Maria José Soria Luque
2. Alberto Farré Garcia
Titulars
1. José María Figueres Pijuan
2. Jorge Rodríguez Chumilla
3. Beatrice Florentina Coliu
4. Margarita Ivanova Kuzeva
5. Andrei Cristian Tirca
6. Remedios Leira Garcia
7. Ramón Federico Margalef Mañé
8. Itziar Rocío Rodríguez López
9. Juan Sánchez Cabanillas
10. José María Barceló Ensesa
11. Marina Llaó Pastó
12. Luis Ensesa Ribera
13. Ricardo Llaó Llaó
Titulars
1. Joan Pere Gómez i Comes
2. Eva Del Amo i Galarzo
3. Sarai Pastó i Gallart
4. Josep Maria Callau i Figueres
5. Maria Neus Balfegó i Marsal
6. Brice Gallego
7. Maria Isabel Gimeno i Muñoz
8. Maria Antònia Borràs i Estrada
9. Josep Antoni Llambrich i Boquera
10. Rosa Marsal i Llambrich
11. Candelera Margalef i Farnós
12. Leila Lakbiach i Hammouchi
13. Albert Gómez i Sorribes 

Suplents
1. Marc Borràs i Pérez
2. Rut Guiseris i Varela
3. Felip Soriano i Bayarri
4. Carmen Montserrat i Alifonso
5. Josep Maria Figueres i Frasnedo
6. Eduard París i Encinas
7. Joel Gregorio Solé i Torres
8. Josefa Martín i Barceló
9. Manuel Torres i Gallart
10. Maria Arbò i Caballé 
Titulars
1. Antonio Espuny i Gaseni
2. Maria Marsal i Subirats
3. Joan Manel Borràs i Comes
4. Marta González i Rodríguez
5. Betlem Llambrich i Brull
6. Maria Del Mar Brull i Llambrich
7. Mar Burgos i Espuny
8. Nuria Martí i Núñez
9. Agustín Fernando Serrano i Segovia
10. Jesús Cano i Cano
11. Josep Maria Marsal i Llambrich
12. Gemma Martí i Núñez
13. Ramon Margalef i Benaiges

Suplents
1. Anna Espuny i Llambrich
2. Marina Subirats i Espuny
3. Àngel Sánchez i Corbalán
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Ebre