Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Alcover

Resultats 2019 a Alcover

Titulars
1. Josep Maria Flores Juanpere
2. Anna Nebot Rion
3. Jordi Invernón Bengoechea
4. Trinitat Garcia Luna (Independent)
5. Gerard Torrell Tell (Independent)
6. Nadia Darnoun Torres (Independent)
7. Míriam Bové Isern (Independent)
8. Pere Roig Masqué
9. Maria Isabel Torres Carnicé
10. Eduard Ferran Pallejà
11. Judith Elisabeth Landa Castillo (Independent)
12. Joan Carles Gironès Campaña
13. Misericòrdia Roig Torres
Titulars
1. Jaume Camps Girona
2. Monica Moreno Borrego
3. Marc Caparó Roca
4. Maria Teresa Planella Guarro
5. Javier Blasco Blanch
6. Mireia Ripoll Roca
7. Jordi Roca Gomis
8. Maria Antonio Barberà
9. Adrià Farré Manresa
10. Maria Rosa Català Salsench
11. Marc Ramon Borras
12. Aina Vidal Pàmies
13. Maria Dolors Pamies Español 

Suplents
1. Ricard Gironés Vallverdú
2. Laia Fuguet Molné
3. Juan Carlos Casares Sánchez
4. Andreea Dumitru
5. Josep Maria Trenchs Climent
Titulars
1. Angel Clares Gallego
2. Pere Garcia Sole
3. Maria Jose Roca Flores
4. Francisco López Sandoval
5. Magdalena Ballesté Esquerda
6. Ignasi Oliva Barbera
7. Maria Teresa Dolcet Girona
8. Esther Ballesté Soler
9. Samuel Llombart Porta
10. Maria Del Pilar Galvan Camacho
11. Maria Gloria Español Fuguet
12. Maria Rey Roca
13. Pedro Antonio Figueras Jové

Suplents
1. Silvia Pérez Ballesté
2. Ivan Rodriguez Cumplido
3. Maria Teresa Ribé Canela
4. Francisco Javier Pozo Jiménez
5. Manuel Navas Brunet
Titulars
1. Montserrat Moncusi Cardona
2. Alejandro Lopez Alvarez
3. Miguel Peña Cameros
4. Maria Del Carmen Sanchez Coves (Independent)
5. Ana Maria Perez Garcia (Independent)
6. Irene Aviles Adan (Independent)
7. Antonia Delgado Ruzafa (Independent)
8. Christian Bernal Carrillo (Independent)
9. Dolores Carrillo Arjona (Independent)
10. Angel Pahissa Matas (Independent)
11. Maria Teresa Camara Alberola (Independent)
12. Franco Muñumel Matute
13. Carles Cabezuelo Palma (Independent) 

Suplents
1. Laia Haro Cardona (Independent)
Titulars
1. Robert Figueras Roca
2. Josep Maria Girona Compte
3. Carla Miret Llorca
4. Maria Roca Isern
5. Marta De Lucas Torrell
6. Josep Barberá Garcia
7. Maria Del Carmen Sanchez Jerez
8. Santiago Córdon Pérez
9. Maria Dolores Guerra Alfaro
10. Maria Oaie
11. Angel Mora Poblet
12. Lidia Bastida Fonseca
13. Carlos Moreno Jauset

Suplents
1. Encarnacion Rodriguez Blánquez
2. Sergi Barbera Cabrera
3. Aaron Alvarez Novillo 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Camp