Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Vielha e Mijaran

Resultats 2019 a Vielha e Mijaran

Titulars
01. Juan Antonio Serrano Iglesias
02. Jacinto Cuny Moga
03. Maria Vergés Pérez
04. Alberto López López
05. Elena Vidal Díaz
06. Ramón González Puyol
07. Vanessa Fandiño Álvarez
08. Dana Catalina Didii
09. Raquel Martínez Chamizo
10. Maria Yolanda Riestra García
11. Ricardo Daniel Barbosa Faria
12. María José Martínez Martínez
13. Juan Riu Llonch

Suplents
01. Juan Nart García
02. Frederic Vergés Bartau
03. Maria Lourdes Santacruz Alis
Titulars
01. Ricardo Pena Pérez
02. Belén Losada Sanglada
03. Carlos Rodríguez Pascual
04. Paula González González
05. Enrique Villatoro Espinar
06. Montserrat Moreno Cozar
07. Manuel Faure Rubio
08. Blanca Rubio Aner
09. Marcos Palacios Ramos
10. Marta Bautista Del Olmo
11. Noel Llurba Vargas
12. María Pilar Sanglada Sacau
13. Eduardo Usié Solano
Titulars
01. Santiago Gimeno Monge
02. Alfonso Ginés Cillero
03. Ferran Labraña Turell
04. Laura Sacau Carrera
05. Mercè Vera Vera
06. María Teresa Chaparro Chaparro
07. Antonio Fernández Menéndez
08. Consuelo Añover Díaz
09. José Antúnez Nart
10. Sara Álvarez Gayo
11. Ángel Martín Martín
12. Pilar Bernal Moreno
13. Pere Fernández-Arroyo Martínez
Titulars
01. Julián Fernández Alonso
02. Jordi Arís Balada
03. Emilio Rey Asensio
04. Maria Del Carmen Alonso Belmonte
05. Concepción Jaquet Batmala (Conchi)
06. Rafael Farran Blasco
07. Gemma Castellote Unsion
08. Lluis Niñerola Casals
09. Estrella García Murcia
10. Oriol Rella Jaquet
11. Aleix Saura Aran
12. Rosa Miró Tarruella
13. Merce Gil Ruiz

Suplents
01. Guilhèm Puyol Caubet
02. Lluís Esteve Mondéjar
03. Lluïsa Laguna Rojo
Titulars
01. Antonio Escuin Blanco
02. Joan Estevez Aguirre
03. Ane Miren Arteaga Navarro
04. Cristina Martinez Sánchez
05. Tomas Davo Ponce
06. Javier Deobarro Agenjo
07. Francisco Javier Martínez Romero
08. Patricia De Urquia Comas
09. Alicia Parente Rodriguez
10. Nahuel Rivas Masferrer
11. Celia Paente Rodríguez
12. Carmen Jover Martin
13. Javier Rivas Escamilla

Suplents
01. Enrique Garcia Castro
02. Esperanza Serra Pino
Titulars
01. Alejandra Roig López
02. Jordi Gallart Villamor
03. Alejandro Roig López
04. Yaiza Martínez Méndez
05. Nicolás Jorge Rico Iribarne
06. Dorleta Céspedes Doctor
07. Juana María Doctor Canales
08. Miguel Ángel Arbeo Sánchez
09. Manuel Estrella Jiménez
10. Luis Eduardo De La Hoz García
11. Isabel Mas Picatoste
12. María Pilar Noya Cendal
13. Leopoldo Vives Domínguez
Titulars
01. Joan Pau Perdices Pla
02. Ròsa Maria Salgueiro Pujòs
03. Nuria Rosa Perramon Palacios
04. Enrique Jiménez Rius
05. Natalia Jiménez Aner
06. María Luisa Estévez Sans
07. Alberto Nart Gallart
08. Ana Díaz Morelló
09. Juan Luis Ramos Ruiz
10. José Enrique Arró Cuny
11. Carlos Barrera Sánchez
12. José María Vergés Moga
13. Montserrat García Roca
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de era Val d'Aran