Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sort

Resultats 2019 a Sort

Titulars
01. Jose Antonio Manrique Manrique
02. Ana Braga Palacios
03. Francisco Javier Rodríguez Jiménez
04. Bruna Alexandra Taveira Da Cunha
05. Sebastià Bochaca Brrut
06. Adriana Fernandez Lopez
07. Antonio Pérez Castillo
08. Karen Campuzano Rojas
09. Berenice Ureña Genao
10. Maria Pilar Mir De La Iglesia
11. Rosendo Millet Mateu
Titulars
01. Raimon Monterde Alberich
02. Baldo Farré Serrat
03. Adelaida Aytés Gallardet
04. Martí Humet Ribas
05. Vanesa Fort Gonzàlez
06. Albert Baqueró Cereza
07. Pere Bascones Navarro
08. Ramon Aytés Gallardet
09. Eva Tarragona Negre
10. Sandra Lobón Sáez
11. Marc Escolà Lamora

Suplents
S1. Olga Cuevas Melis
S2. Dolça Puig Garriga
S3. Selva Bergadà Olivart
S4. Pepo Foz Aragall
S5. Luisa Capilla Llavero
S6. Jaume Mora Julià
S7. Armand Simon Llanes
S8. Mireia Jimenez Rosell
S9. Glòria Juanmarti Bordoll
S10. Josep Balagueró Sala
Titulars
01. Maria Inmaculada Gallardo Barceló
02. Jose Maria Rabasa Andorrá
03. Yolanda Mas Cases
04. Eduard Faurat Prat
05. Agustin Jorge Cotonat Ruiz
06. Rosa Maria Anglada Bespin
07. Josep Maria Luis Lladós
08. Luis Miguel Perez Cervera
09. Ester Prat Gallart
10. Maria Cabrera Serena
11. Manuel Capdevila Molins

Suplents
S1. Dolores March Simo
S2. Maria Dolores Ruiz Gacia De Parra
S3. Jordi Torner Busque
Titulars
01. Maria Magdalena Barbero Mora (Maleni)
02. Jordi Gasia Perna
03. Miquel Maria Bretcha Vivó
04. Ester Soto Mascarilla
05. Ivan Guiu Farré
06. Jesús Martin Martin
07. Vanesa Gallego Rodríguez
08. Juan Enrique Luque Sirera
09. Christian Robert Gérard Pecouerie
10. Margarita Trilla Navarri
11. Joaquin Alonso Vazquez

Suplents
S1. Lennert Jan Bervoets
S2. Eduardo Jiménez Estirado
S3. Sergi Gómez Marquès
S4. Oscar Rodríguez Patón
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Pallars Sobirà