Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Guissona

Resultats 2019 a Guissona

Titulars
01. Josep Esquerra Aldomà
02. Ester Marsol Petit
03. Sergi Farré Villorbina
04. Verònica Serrulla Lorente
05. Lorenzo Marquez Lobo
06. Maria Pilar Mascó Esteve
07. Alejandro Calvet Couceiro
08. Anna Ilieva Gutzov Aleksieva
09. Albert Gómez Subarroca
10. Farners Dalmases Martí
11. Loredana Pavel
12. Daniel Rodríguez Guirado
13. Anna Santacreu Granés

Suplents
01. Joan Esteve Aubets
02. Maria Carmen Martin López
03. Josep Simon Duocastella
04. Maria Rosa Solé Calderó
05. Alexandre Navarro Pérez
06. Angelina Infante Márquez
07. Magí Graset Borroy
08. Agnès Rius Escudé
09. Sara Barea Paucirerol
10. Josep Cosconera Carabassa
Titulars
01. Miquel Julià Gabriel
02. Anna Rius Alzamora
03. Cristina Andreea Marginean
04. Maria García Fernández
05. Josep Balart Sola
06. Jesús Rodriguez Beato
07. Miriam Balart Comajuncosas
08. Domingo Trill Gabriel
09. Yolanda Garcia Gonzalez
10. Ibrahima Thiam Coundoul
11. Maria Angeles Ollé Caballol
12. Amadeo Vizcaino Martinez
13. Maria Angeles Martinez Martín

Suplents
01. Rosa Maria Comajuncosas Cassi
Titulars
01. Josep Maria Ferreras Cercos
02. Marisa Lluisa Farré Rull
03. Lluis Maria Castany Pampalona
04. Juliana Martinez Tomas
05. David Villaro Regada
06. Esther Perez Mir
07. Josefina Rull Mitjanes
08. Francisco Soto Moreno
09. Ferran Gonzalez Castella
10. Xavier Pros Eroles
11. Rosana Minguez Muñoz
12. Ramon Bosch Oliva
13. Núria Montserrat Condal Aragall

Suplents
01. Xavier Mitjanes Fontanelles
02. Josep Maria Oliva Mitjanetes
03. Dominika Anna Chojecka
04. Ignasi Ribera Roque
05. Rosa Maria Castella Riba
06. Joan Morros Riera
07. Lluis Cortés Busquets
08. Donka Ivanova Dimitrova
09. Raul Marin Munuera
10. Marta Camats Calvet
 
Titulars
01. Jaume Ars Bosch
02. Agnès Pla Ribalta
03. Ramon Sala Prat
04. Montse Solà Puig
05. Ramon Codina Masons
06. Jordi Querol Foix
07. Eva Hernández Cuadros
08. Roser Vilaginés Orrit
09. Ramon Gomà Tous
10. Carme Garcia Ros
11. Susana Brieba Cardona
12. Bàrbara Pons Villaró
13. Miquel Parramon Camps

Suplents
01. Ramon Pérez Mir
02. Ester Morros Riera
03. Anton Gomà Pujol
04. Georgiana-Jeni Dumitru
05. Josep Solé Condal
06. Josefina Martí Casademont
07. Laura Ribó Gabernet
08. Carles Rull Serret
09. Josep Consul Cuenca
10. Joan Condal Tomás
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Segarra