Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cervera

Resultats 2019 a Cervera

Titulars
01. Joan Santacana Vélez
02. Maria Mercè Carulla Castells
03. Ricard Vicente Martínez
04. Meritxell Ramon Rius
05. Joan Noguera Vilalta
06. Maria Teresa Porredon Bernaus
07. Sebastià Sellart Solsona
08. Núria Regí Olestí
09. Daniel Martínez Hidalgo
10. Maria Àngels Bacardit Farré
11. Francesc Simó Castelló
12. Pilar Martínez Bertholet
13. Ramon Armengol Cera

Suplents
01. Esperança Ramírez Sevilla
02. Daniel Talero Boldú
03. Miriam Estruch Aldabó
04. Àngel Bernaus Salla
05. Sara Domenjó Carulla
06. Joan Puig Ortiz
07. Maria Rosa Mas Fustà
08. Ramon Castelló Farré
09. Maria Aizcorbe Sagrera
10. Jaume Garravé Berengué
Titulars
01. Aitor De Dios Crespo
02. Ramon Pont Camps
03. Ivan Martin Sabaté
04. Cristina Milia Gómez
05. Josefa Gómez Sarrión
06. Francisco Vázquez Falcón
07. Jesús Pont Pijuan
08. Raquel Milia Gómez
09. Magdalena Leon Madrazo
10. Visitación Crespo Panadero
11. Estanislao De Dios Domínguez
12. Maria Davila Ceacero
13. David De Dios Crespo

Suplents
Mohamed Hida Bendoudouh
Titulars
01. Raimond Fusté Boix
02. Antonio Delgado García
03. Marta García Setó
04. Sebastian Pablo López Guerrero
05. Maria Isabel Esqueta Vela
06. Montserrat Sánchez García
07. Manel Muñoz Teixidó
08. Carme Campabadal Ticó
09. Jaume Boix Cecilia
10. Africa Jiménez Alvarez
11. Josep Torres Martinez
12. Noel Arroyo Subias
13. Maria Gato Fernando

Suplents
01. Jaume Fusté Boix
Titulars
01. Juan Bautista Prat González
02. Maria Asunción Creus Cortadellas
03. Maria Dolors Calafell Pellicer
04. Jordi Rovira Casulleras
05. Antonia Palacios Millan
06. José Ortega Martínez
07. Maria Juvanteny Aguilar
08. Guillermo Borda Castella
09. Gemma Pont Puiggròs
10. Juan Ramon Creus Sorribas
11. Miguel Ángel Galeano Blanco
12. Maria Emma Sicart Graells
13. Jaume Carcasona Vila

Suplents
01. José Aranegas Sánchez
02. Meritxell Creus Graells
Titulars
01. Mireia Brandon Trepat
02. Jordi Pons Marimon
03. Júlia Carbonell Font
04. Montserrat Solé Huguet
05. Oriol Pedraza Royo
06. Roser Pericon Ramon
07. Maria Carreras Albareda
08. Ricard Coma Coll
09. Laura Minguell Font
10. Roger Aldomà Mas
11. Alba Peiró Llordés
12. Jordi Boquet Claramunt
13. Luis Sanfeliu Cots

Suplents
01. Alba Bosch Duran
02. Ramon Esteve Benedico
03. Amadeu Segura Torres
Titulars
01. Josep Maria Riu Sanchez
02. David Ceresuela Blanco
03. Dolores Roca Cortés
04. René Guerrero Bertolin
05. Olga Navarro Veras
06. Florencia Ruedas Sanchez
07. Manuel De Sancha López
08. Francisco De Sancha Chacón
09. Sonia Roca Cortés
10. Josefina Roca López
11. Salvador Juan Dalmases
12. Juan Marquez Campañon
13. Maribel Barea Alos

Suplents
01. Juan Antonio Secilla Sillero
02. Maria Del Carmen De Sancha López
Titulars
01. Ramon Augé Gené
02. Roser Segura Ribalta
03. Xavier Gras Vilaseca
04. Salima Hfairi Zannouti
05. Judit Recasens Farré
06. Joaquim Cinca Benet
07. Judit Guim Tarruella
08. Marisol Tasies Argelich
09. Martí Beleta Crespo
10. Ramon Maria Villalonga Gomà
11. Maria Del Carme Ramon Saperas
12. Josep Maria Ubach Molins
13. Jaume Rossich Batalla


Suplents
01. Jordi Foix Codina
02. Antonio Borràs Bes
03. Violant Cervera Gòdia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Segarra