Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Alcoletge

Resultats 2019 a Alcoletge

Titulars
01. Josep Carvajal Plensa
02. Sebastià Ribes Aymami
03. Maria Teresa Enfont Llovera
04. Carlos Angel Rizos Jiménez
05. Sara Millas Pérez
06. Elisabet Ensenyat Colomer
07. Antonia Pérez Fernández
08. Xavier Miquel Carmona
09. Luis Francisco Coll París
10. Joana Ampurdanès Teixidó
11. José Velarde Morcillo

Suplents
01. Xavier Calatayud Bonet
Titulars
01. Josep Maria Gras Charles
02. Òscar Flores Alarcia
03. Raquel Garcés Martín
04. Antonio Manuel Martínez Belmonte
05. Beatriz Aguado García
06. Maria Lluïsa Prat Boneta
07. Jose Maria Mateu Ferrer
08. Josep Maria Pifarré Bazús
09. Maria Carmen Lladós Guasch
10. Oriol Maurici Cortasa
11. Patricia Martínez García

Suplents
01. Sebastián Manuel Lladós Gauxax
02. Alba Maurici Cortasa
03. Maria Carmen Sánchez Checa
04. Jordi Joan Freixa Castaño
05. Maria Meritxell Abellana Mogues
06. Sara Jiménez Ortiz
07. Eva Palau Mayench
08. Francesc Xavier Vallmanya Subirada
09. Ismael Ceular Rodríguez
10. Carlos González Iglesias
Titulars
01. José Vicente Gilabert Cazorla
02. José Javier Rodríguez González
03. Marta Pantoja Montero
04. Tamara Raposo Pérez
05. Josep Vigil Obeso
06. Miguel Angel Ramis Ventayol
07. Teresa Romeo Pérez
08. Miquel Martínez Truchaud
09. Santiago De La Cruz Barbero
10. Antonia Fernández Fernández
11. Francisco Jiménez Cobos
Titulars
01. Daniel Rubio Ruiz
02. Sonia Díez Zúcar
03. Manuel Martín Garrido
04. María Del Carmen Capel Pérez
05. Sonia Torres Torres
06. Alhagie Jaiteh Trawally
07. Juan Manuel Cabezuelo Serrano
08. José Antonio Rey Sánchez
09. Meritxell Madrid Villafanyé
10. Lourdes García Balañá
11. Nicolás Torres Cuenca

Suplents
01. Esteban Moreno Negrillo
02. Agustín Faro Forteza
03. Verónica Burrel González
04. Francisco Viso Pedregosa
05. Maria Patrocinio Pérez Barea
06. Albert Farré Gómez
Titulars
01. Carles Alós Ejarque
02. Laura Maria Puig Xuclà
03. Josep Martínez Filgueira
04. Maria Ángeles Vivoles Gómez
05. Jordi Sabaté Ibars
06. Maria Rosa Barbosa Baudes
07. Rafael Puig Alonso
08. Isabel Ballesté Vergé
09. Francisco Amaya Giménez
10. Maria Amador Cortés
11. Salvador Rivera Balañà
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Segrià