Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Salt

Resultats 2019 a Salt

Titulars
1 Jordi Viñas i Xifra
2 Isabel Alberch i Fugueras (Independent)
3 Alexandre Barceló i Llauger
4 Núria Heras i Colomer (Independent)
5 Antoni Vidal i Sastre
6 Cristina Alarcón i Piedra (Independent)
7 Fermí Cunill i Garcia (Min) (Independent)
8 Tània Raquel Ribas i Rodríguez (Independent)
9 Sergi Quiñones i Pujadas
10 Patricia Lorena Duarte López (Independent)
11 Josep Frigola i Parés
12 Gemma Boix i Pino (Independent)
13 Francesc Reixach i Dorca (Frosty) (Independent)
14 Carmen Comino i Redondo (Independent)
15 Marc Morales Cama (Independent)
16 Maria Rosa Frigolé Peracaula (Independent)
17 Salvador Comamala i Trias (Salvi) (Independent)
18 Eva Bitlloch i Aurich (Independent)
19 Josep Soler i Aguilar
20 Maria Carme Bover Calvo (Independent)
21 Carles Barceló i Vidal (Independent)

Suplents
1. Montserrat Galceran i Freixa (Independent)
2. Manuel Pont i Calvet (Independent)
3. Esther Santafé i Ortiz (Independent)
4. Jose Luis Guerrero i Miñano
5. Regina Bover i Garriga (Independent)
6. David Majó i Timoneda (Independent)
7. Roser Rovira i Fornells (Independent)
8. Eva Aynó i Campillo (Independent)
9. Núria Tió i Rotllan
10. Angel Soler i Bartomeu “Paxeta” (Independent)
Titulars
1. Josep Maria Angelats Fabregas
2. Julià Carpintero Rich
3. Elisabet Cortes Lopez
4. Carmen Martin-Consuegra Fernández
5. José Luis Oliver Gavilan
6 Juan De Dios Sabater Morilla
7. Pamela Candalija Sierra
8. Maria Jesús Hernandez Lopez
9. Antonio Sanchez Velez
10. José Miguel Dominguez Moros
11. Rafaela Lopez Valladolid
12. Luz Maria Candalija Sierra
13. Antonia Sierra Penco
14. Daniel Corchete Figueras
15. Alexis González Soto
16. Carlos Candalija Sierra
17. Maria Dolores Sierra Penco
18. Jordi Franquesa Nogué
19. Enrique Morales Romero
20. Gabriela Estropa De Brualla
21. Adrián Oviedo Sánchez
Titulars
1. Margarita De Arquer i Carreras
2. Anna Fusté i Pujol
3. Josep Valentí i Feixas
4. Jesús Vilaplana i Birba
5. Joan Nonó i Rius
6. Marisa Reverter i Burset
7. Sílvia Guallar i Alquezar
8. Mireia Bonmatí i Caulas
9. Mohammed Jaatit Lamkadem
10. Xavier Prats i Balaguer
11. Daniel Navarro i Turbau
12. Maria Dolors Casas i Casademont
13. Jordi Deulofeu i Planas
14. Francesc Xavier Pifarré i Abella
15. Alicia Jover i Cremades
16. Adrià Oliveras i Fusté
17. Josep Miquel Castillo Benavente
18. Robert Margenat i Luque
19. Pilar Vigara i Ruiz
20. Carme Vidal i Burch
21. Robert Fàbregas i Ripoll

Suplents
1. Amparo (Empar) Pagés i Marco
2 . Francesc Xavier Serra i Puig
3. Consol Jimenez i Pubill
4. Mateu Torrent i Francàs
5 . Maria Antonia Xifra i Gamell
6. Antonio Ciccariello
Titulars
1 Cristina Sibina i Nogué (Cris)
2 Marta Guillaumes i Pibernat
3 Anna Burrassó i Trias
4 Àlex Sarrado i Molina
5 Jordi Peradalta i Palau
6 Maria Bramont i Gamell
7 Paula Vázquez i Martínez
8 Anna Clarió i Benitez
9 Roger Bigas i Carpintero
10 Jaume Borràs i Bernado
11 Rosa Bagué i Massegur
12 Maria Carme Gonzàlez i Navas
13 Marta Picó i Micaló
14 Miquel Plana i Bossacoma (Quel)
15 Robert Pastor i Rabós
16 Lídia Julià i Palomeras
17 Montserrat Pujadas i Salamaña
18 Alfons Garrido i Escobar
19 Ramon Muñoz i Salló
20 Ferran Burch i Gonzàlez
21 Eva Rigau i Bruguer

Suplents
1. Irene Badosa i Alberch
2. Francesc Xavier Vilardell i Clos
3. Rafael Xoan Muñoz i Castro
4. Robert Santaengracia i Merino
5. Coral Saus i Raurell
6. Immaculada Roig i Vinardell (Imma)
7. Josep Maria Masó i Castro
8. Xavier Fàbrega i Costa
9. Xavier Corominas i Mainegre
Titulars
1. Inmaculada Castro Garví
2 José Ramón Talero Álvarez
3. Maria Del Rosario Burdalo Sánchez
4. Antonio Rodríguez López
5. Alberto Alonso Martínez (Independent)
6. Virginia Lucas Bonache (Independent)
7. Félix Sierra Pérez
8. Javier Expósito Montoro (Independent)
9. Dolores Pérez Pozo (Independent)
10. Gabriela Cruz García (Independent)
11. Luis Rodríguez Lara (Independent)
12. Martín Bosch Torres
13. Vanesa Guerrero Quesada (Independent)
14. Josefa Oliva Fañez ( Independent)
15. Juan Antonio Mariño Da Silva (Independent)
16. Núria Fuentes Gordo (Independent)
17. Felisa Burdalo Sánchez (Independent)
18. Francisco José Pérez Domingo (Independent)
19. Alejandro Fernández Riol (Independent)
20. Amparo Piedad Cabezas (Independent)
21. Maria Del Camino Fernández Riol

Suplents
1. Jorge Talero Álvarez (Independent)
2. Isidro Fernández Riol (Independent)
3. María Pilar Álvarez Romero (Independent)
Titulars
1. Mohammed Ouassar Talbi
2. Hawa Konteh Jaiteh
3. Samba Jawo Mballo
4. Nyimasata Ceesay Camara
5. Ghadouane Aajib Boujija
6. Kiranpreet Singh Kaur
7. Amir Javed Ellahi Bibi
8. Audebert Tchapchet Yonké Yopa
9. Nely Victorina Rodriguez Garcia
10. Mohamed Khyyat Omhammad
11. Muhammadou Sillah Sillah
12. Nyimasata Camara Sanneh
13. Jaspal Kaur Singh
14. Larronne Balde Mballo
15. Shahid Muhammad Fatima
16. Harbhajan Singh Aujla
17. Angie Gabriela Moncada Navarrete
18. Samba Conteh Bayo
19. Mahamadou Sissoko Cham
20. Diadia Balde Balde
21. Kumba Tunkara Tunkara

Suplents
1. Cristeta Matzen Nsegue
2. Henrry Milton Calderon Villalba
Titulars
1. Joan Martín Puntada
2. Ángeles Gemma Nuñez Pérez
3. Luisa Blanch Fulcarà
4. Maria Pujolràs Blasco
5. Fernando Fernández Tello
6. Carles Borrell Boada
7. Ivan Rodríguez Martín
8. Montserrat Blasco López
9. Sergio Jiménez Gordo
10. Yasmina Abad Matas
11. David Estévez Soler
12. Karoll Liliana Suta Sedano
13. Soumaya Waez Bieto
14. Ángel García Arellano
15. Isabel Maura Serguera Meriño
16. Pedro García Prieto
17. María Teresa Castellano Silva
18. Miguel Sánchez Castillo
19. Ana Belén Gómez Lima
20. Domingo Álvarez Álvarez
21. Iolanda Pineda Balló

Suplents
1. Saturnino Micharet González
2. Núria Ripoll Solé
3. Eusebio Cabezas Pérez
Titulars
1. Sergi Fabri Llavero
2. Sergio Concepción Yañez
3. Cruz Riol Lazaro
4. Raquel Mercedes Gonzalez Ortega
5. Ana María Claparols Riu
6. Juan Ruiz Puerto
7. Cristina Ortega Triguero
8. Vanesa Guaita Granado
9. Sergio Iglesias Pérez
10. Kevin López Castillo
11. Laura Balaguer Ballvé
12. David Sastre Diaz
13. Belén Romero Hueso
14. Rubén Pérez Sánchez
15. Ignacio Mumany Romagosa
16. María Dolores López Gutiérrez
17. Emilio Sánchez Ortega
18. Ana María Santabrigida Benítez
19. Victor Pallarés Alvarez
20. David Moreno Sánchez
21. María Isabel Cortes Sánchez

Suplents
1. Dolores Carballo Carrillo
2. Miguel Ramírez Atrio
3. Jaume Massó Bacalla
Titulars
1. David Abad Castillo
2. Natalia García De La Cruz
3. Juan José Rueda Juarez
4. Cristina García De La Cruz
5. Jordi Borruel Bonet (Independent)
6. Susana Zambudio Muñoz
7. Javier Vidal Roura
8. Brígido García Moreno
9. Javier Alcaine López
10. Ana De La Cruz Villarubia
11. Ivan Rosel Vázquez
12. Wafa Jbilou Malouki (Independent)
13. Omar Habbab Mohamed (Independent)
14. Ruth Molina Celemin
15. Alex Juarez Fernandez
16. Ilona Daniela Bolea Ionascu
17. Pere Vila Esparraguera (Independent)
18. Isabel Celemin Ayuso
19. Cristian Zambudio i Sánchez
20. Carlos Enrique Vilca Vilca
21. Catalina Navarro Cabello
Titulars
1. Wilder Alfonso Palacio Pineda
2. Arantza Del Valle Gómez
3. Francisco José Ortega Cortijos
4. María Teresa Cairó Crusellas
5. Hamidou Camara Dansira
6. Susana Martínez Varona
7. Mohamed Chriyaa Alami
8. Ester Bernatallada Ayala
9. Xavier Vives Olivella
10. Alba Lucía Sanchez Lopez
11. Youssef Houbban Houbban
12. María Cristina Argente Pibernat
13. Miguel Angel Santos Dorante
14. Belina Gonzalez Mariño
15. Fernando López González
16. Lorena Osuna Maqueda
17. Roger Fitó Tarrago
18. María Luisa Ortega Cortijos
19. Ildefonso Jorge Palacio Espinosa
20. Ester Ferrer Teixidor
21. Francesc Martinez Lopez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Gironès