Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Roses

Resultats 2019 a Roses

Titulars
1. Jose Antonio Blazquez Jimenez
2. Felipe Martinez Moreno
3. Luis Del Pozo Garcia
4. Maria Del Mar Alves Terron
5. Maria Isabel Del Pozo Garcia
6. David Manzano Mendoza
7. Eduardo Cantero Montiel
8. Antonio Martinez Moreno
9. Ramona Cardeñas Enciso
10. Ruth Puyo Maillo
11. Alvaro Useros Moyano
12. Fernando Lopez Hombrado
13. David Galvan Palacios
14. Maria Matilde Sierra Santos
15. Andrea Jimenez Paez
16. Ana Isabel Dominguez Alvarez
17. Angel Nicolas Sanchez Sierra

Suplents
1. Ivan Manzano Mendoza
2. Ana Olga Alvarez Garcia
3. Alberto Lopez Romero
Titulars
1. Montserrat Mindan Cortada
2. Silvia Ripoll Cayuela
3. Juan Manuel Fernández Martínez (Ferdy)
4. Marc Danés Zurdo
5. Gemma Pastor Saberí
6. Lluís Espada Cantó
7. Ester Segura Paredes
8. Jordi Alcaide Pairet
9. Rita Funes Vílchez
10. David Mas Planas
11. Laia Pau Guitart
12. Cels Font Guitart
13. Montserrat Sastre Gotanegra
14. Antoni Falcó Fonolleras
15. Yolanda Romero Morales
16. Gemma Llombart Danés
17. Carles Pàramo Ponsetí

Suplents
1. Maria Isabel Rodríguez Romay
2. Pere Juanola González
3. Sergio Soler Moreno
Titulars
1. Olga Simarro Rojas
2. Antonio Rodríguez López
3. Josep Mª Martínez Chinchilla
4. Antonia Funes Expósito
5. Silvina Iglesias Sampol
6. Manel Pedreira Font
7. Maribel Camafreita García
8. Cristina Barcelo Vidal
9. Lidia Mares De La O
10. Eduard Martínez Juan
11. Sonia Rollon González
12. Abdelhamid Samadi Samadi
13. Manolo Batalla Muñoz
14. Lidia Medina Correa
15. Donaciano Olivas Parraga
16. Aida González La Torre
17. Hamadeh Alzaben Alabbasi

Suplents
1. Pep Pagés Estany
2. Carme Gimbernat Brunso
3. Miguel Muñoz Sánchez
Titulars
1. Fèlix Llorens Palou
2. Francesc Giner Ballesta
3. Laura Felgueres Guillen
4. Maria Catalina Garcia Garrido
5. Monica Lucena Pereira
6. Ianna Arjona Crusellas
7. Laura Seguí Anoll
8. Mireia Reyero Salazar
9. Pere Torrà Villarejo
10. Xavier Pozas Yllueca
11. Gema González Martínez
12. Albert López i Larrosa
13. Josep Joan Coucelo i Aladid
14. Esther Gil Peris
15. Pere Bohigas Argemí
16. Sandra Canelada Gracia
17. Basel Junaidi Mardini

Suplents
1. Xantal Soldevila Jiménez
2. Enric Garriga i Barberà
3. Carmel Roses Falgàs
Titulars
1. Manuel Escobar Yegua
2. Angel Tarrero Gonzalez
3. Carmen Tena Aladid
4. Rosario Santiago Moreno
5. Antonio Alfonso Castaño Pulido
6. Manuel Garrido Lepe
7. Erika Chinchilla Santiago
8. Juan Vicente Escobar Yegua
9. Pilar Romañach Ruiz
10. Eduardo Martin Salgado
11. Manuel Escobar Alejandro
12. Eric Julian Vindevogel Sesoye
13. Manuel Garrido Luque
14. Josefina Mangas Nemesio
15. Martine Jeanine Senac
16. Elizabeth Mesa Vega
17. Fernando Abad Ruiz
Titulars
1. Joan Plana i Sagué
2. Esther Bonaterra i Moltó
3. Eric Ibáñez i Martín
4. Verónica Medina i Flores
5. Gerard Teixidó i Rivera
6. Fayna Poza i Matías
7. Maria Del Mar León i Parull
8. Xavier Coll i Vilà
9. Montserrat Franch i Baranera
10. Joaquim Buscató i Figueras
11. Alba Esteve i Sànchez
12. David Campà i Frigola
13. Gloria Roura i Llorà
14. Mustafa El Karrouchi El Ammari
15. Júlia López i Bolea
16. Albert Torrà i Borrat
17. Laura González i Ortensi

Suplents
1. Juan Francisco Hornos i Jiménez
2. Françoise Lloancy i Gratacos
3. Xavier Gorro i Guerrero
4. Safaa Hamdaoui i Kharbach
5. Miquel Gómez i Minobis
6. Judit Bosch i Llatas
7. Francesc X. Calatayud i Sala
8. Paula Tena i Simon
9. Olga Morente i Iglesias
10. Emili Salellas i Pastor
Titulars
1. Jose Manuel Alvarez Cuñat
2. Isabel Machado Rosa
3. Luis Alejandro Fernandez Martin
4. Rafael Martin Marin
5. Maria Carmen Galadi Lopez
6. Montserrat Galadi Lopez
7. Daniel Cerviño Lema
8. Gonzalo Jose Luis Juliani Morencos
9. Fabiana Andrea Arias Pesci
10. Maria Luz Pinel Sola
11. Rolando Michelet Falque
12. Diego Javier Costa Abas
13. Maria Salud Serrano Montalban
14. Enriqueta Martin Juarez
15. Jesus De La Rosa Molina
16. Alexandra Betancor Castillo
17. Fernando Lopez De Castro Fa
Titulars
1. Pedro Gotanegra Julia
2. Ivan Gascon Costa
3. Jordi Branco Mata
4. Maria Dolors Sala Canela
5. Maria Vila Pino
6. Isabel Gonzalez Payan
7. Celia Dolores Rubio Bueno
8. Francisco Jesus Trinidad Lorenzo
9. Alberto Lagresa Motos
10. Monica Planas Dorga
11. Marc Ballesta Ribas
12. Gemma Teresa Gotanegra Pujol
13. Sergio Andres Carrillo Enrich
14. Laurent Escolar Capeau
15. Maria Esther Martinez Banque
16. Victoria Ribas Briones
17. Gerard Enrich Cobo

Suplents
1. Catalina Pujol Foye
2. Miguel Luna Caballero
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Empordà