Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Ripoll

Resultats 2019 a Ripoll

Titulars
1. Ester Gallego Moreno
2. Laia Escarra Caudet
3. Joaquim Rovira Xauber
4. Xavier Forné i Nayach
5. Jordi Borras Albesa
6. Pedro Mendez Llobet
7. Natividad Escur Mateu
8. Jaime Torrent Cortes
9. Carla Grauges Gallego
10. Antoni Serra Fragas
11. Ramona Rovira Serra
12. Sergi Garriga Redondo
13. Marcos Bosch Escorcia
14. Ana Fuset Coll
15. Narcís Oliveres Coromina
16. Hugo Ferrer Breda
17. Maria Dolores Moya Escur
Titulars
1. Jordi Munell Garcia
2. Josep Maria Creixans Pons
3. Maria Dolors Vilalta Fossas
4. Manuela Vega Segura
5. Joaquim Colomer Cullell
6. Montsina Llimos Casaponsa
7. Joan Maria Roig Altés
8. Jose Isern Truy
9. Juan Sanz Sanchez
10. Marta Verdaguer Perez
11. Ariadna Sanchez Vilamaña
12. Neus Rabionet Rabasseda
13. Eudald Grima Puig
14. Ramon Raigon Martinez
15. Raimon Amaro Pujol
16. Maria Inmaculada Martin Soria
17. Ramon Serrador Vivet

Suplents
S1. Laura Moreno Gonzalez
S2. Magdalena Perramon Mir
S3. Ramon Santanach Pujol
S4. Eudald Rabaseda Anglada
S5. Albert Romeu Vilalta
S6. Jordi Gumi Merino
S7. Maria Leonor Munell Casadesus
S8. Lorenz Maderthaner
S9. Jordi Brugulat Cabanes
S10. Ana Maria Coll Rubio
Titulars
1. Aitor Carmona Pérez (Cup)
2. Rebeca Galavis Fragoso
3. Maria Antonia Medel Punzano
4. Daniel Vilaseca i Lazaro (Cup)
5. Maria Sanchez Erena
6. Berta Vidal Navarrete
7. Carles Diaz Callejo
8. Jose Caballero Colomer
9. Elisabet Jordà i Sabatés (Cup)
10. Aleix Augusto Carretero Ezquerra
11. Majda Zerri Ahayk
12. Roger Jordà i Sabatés (Cup)
13. Ferran Llagostera Brugarola
14. Elisenda Salomó Casals
15. Adrià Planas Carbonell
16. Maria Alba Martínez Rubio
17. Santi Llagostera i Güell (Cup)

Suplents
S1. Llorenç Viñas Castro
S2. Maria Teresa Descamps Fonts
Titulars
1. Encarna (Nani) Mora i López
2. Roger Bosch i Capdevila
3. Chantal Pérez i Capdevila (Independent)
4. Lluís Orriols i Fàbregas (Independent)
5. Roser Capdevila i Caballero (Independent)
6. Eudald Casas i Vaqué
7. Carme Serrano i Fernandez
8. Quico Terradelles i Palau
9. Sandra Bernal i Viñeta (Independent)
10. Santi Sucorra i Fossas
11. Fadua Hamda i Addaraa (Independent)
12. Àlex Franco i Valverde (Independent)
13. Sandra Montmany i Fontanet (Independent)
14. Eudald Pujol i Arenas
15. Ariadna Fuster i Arimany (Jovent Republicà)
16. Miquel Casas i Vaqué
17. Teresa Jordà i Roura

Suplents
S1. Ramon Prat i Godayol
S2. Cristina Carrique i Mercè (Independent)
S3. Xevi Escribà i Solà
S4. Susanna Escriu i Vilalta (Independent)
S5. Aitor Fortuño i Ribas
S6. Teresa Espelt i Villegas
S7. Ramon Orriols i Casas
S8. Mar Fernàndez i Casaseca (Jovent Republicà)
S9. Roger Sala i Ojeda (Jovent Republicà)
S10. Susanna Mora i Farrés (Independent)
Titulars
1. Ana Belén Avilés Ramos
2. Joaquim Merino Tarruella
3. Enric Perez Casas
4. Lluïsa Ruiz Ortega
5. Laura Gómez Farrés
6. Jordi Carpintero Merino
7. Rodrigo Trinidad Morán (Independent)
8. Domingo Gómez Mulero
9. Susana Dalmau Bueno
10. Remei Hurtado Ventura
11. Montse Torrente Martinez
12. Ruben Cedillo Pestaña
13. Laura Llanos Ruiz
14. Margarita Roqué Aulinas
15. Julian Paniagua Rubio
16. Eudald Fajula Vilamitjana
17. Josefina Del Pozo Alvarez (Independent)

Suplents
S1. Jaume Camps Bove
Titulars
1. Sílvia Orriols Serra
2. Josefina Guix Sala
3. Enric Cabana Canal
4. Guillermo Barranqueras Aragón
5. Maria Del Carme Sande Ortiz
6. David Subirana Campàs
7. David Suarez Arnau
8. Joan Aiats Molist
9. Irina Orriols Serra
10. Maria Carmen Sadurni Soy
11. Maria Dolores Orriols Armengou
12. Elisabet Campas Blasi
13. Jordi Font Navarro
14. Laia Torrent Hernàndez
15. Jaume Font Cardiel
16. Emma Valentí Clerch
17. Antoni Babia Privat

Suplents
S1. Marta Abad Gener
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Ripollès