Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Pals

Resultats 2019 a Pals

Titulars
1. M. Luisa Farràs Muñoz (Independent)
2. Narciso Subirana Feliu (Independent)
3. Josep M. Pujol Pous (Independent)
4. Sebastià Gafas Curanta (Independent)
5. Adrià Pujadas Farràs (Independent)
6. David Subirana Macias (Independent)
7. Rafel Cid Riera (Independent)
8. Pere Bofill Parals (Independent)
9. Pau Bosch Dominguez (Independent)
10. J. Lluís Galiano Barceló (Independent)
11. Joan Trias Badruna (Independent)

Suplents
1. Pere Puig Gou (Independent)
2. Montse Thomas Juncà (Independent)
3. Lluís Foxà Pigem (Independent)
4. Ramón Codina Ballús (Independent)
5. Miguel Roca Sorolla (Independent)
6. Pilar Fernández Romero (Independent)
7. Joan Jordi Guitart Homs (Independent)
8. E.didier Garcia Riveros (Independent)
9. Pedro Gómez Casas (Independent)
10. Montserrat Campà Arch (Independent)
Titulars
1. Sergi Brull Costa
2. Mireia Bonilla Oliveras
3. Alexandre Creixell Hontangas
4. Narcis Reig Espinos
5. Maria Angels Puig Ribot
6. Marta Perpinyà Servià
7. Xavier Saltor Puig
8. Santiago Rocas Gili
9. Daniel Pons Oller
10. Gaspar Ybarra Montes
11. Gemma Valmaña Vilà

Suplents
1. Julià Gonzalez Marfil
2. Jaume Parals Fabregas
3. Wolfgang Aliu Quintana
4. Valeri Agramunt Playa
5. Eduard Fernandez Prim
6. Adria Sabria Poch
7. David Fernandez Cubiles
8. Ricard Julia Canovas
9. Josep Cubiña Polo
Titulars
1. Carles Pi Renart
2. Eva Safont Coll
3. Xavier Coll Rovira
4. Martí Duran Bofill
5. Sílvia Monar Aynier
6. Sergi Parals Bonay
7. Glòria Sicars Badia
8. Josep Maria Tarrat Massó
9. Chantal Hernandez Bujet
10. Xavier Corominas Casino
11. Maria Àngels Cuenca Sànchez

Suplents
1. Enric Rion Ristol
2. Marina Cid Riera
3. Víctor Luís Vega Rodríguez
4. Fatou Jawo Jawo
5. Enric Parals Grau
6. Mercè Bravo Vidal
7. Marc Casabó Torrent
8. Josep Pigem Parals
9. Francesc Roig Ribot
10. Lluís Sicars Martí
Titulars
1. Marisol Perea Martin
2. Estefania Peralta Rubio
3. Jose Antonio López Martínez
4. Ellen Caterina De Vogel
5. Joan Servia Mas
6. Rosa Garcia Buxedas
7. Pere Geli Ferrer
8. Jan De Rook
9. Amalia Ferrate Zeta
10. Adriana Arana Davila
11. Nicolas Van Duin

Suplents
1. Catalina Morgado Romero
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà