Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Olot

Resultats 2019 a Olot

Titulars
1. Anna Barnadas i López
2. Josep (Nats) Granados i Serrat
3. Iolanda Suescun i Pérez
4. Josep Quintana i Caralt
5. Laila El Gamouchi i Darras
6. Manel Danes i Legares
7. Susanna Pagès i Jutglar
8. Adrià Aulines i Coll
9. Meius Ferrés i Fluvià
10. Lluís Juncà i Pujol
11. Maria Dolors Corretgé i Bergua
12. Manel Mijtà i Batlle
13. Claudia Grau i Capitan
14. Aprinderjot Singh Baidwan
15. Imma Vilalta i Roca
16. Anscari Segovia i Esparcia
17. Susanna De Castro i Estarlich
18. Xavier Coll i Planas
19. Mireia Badia i Luque
20. Àngel Girona i Sunyer
21. Clara Casanovas i Sarsanedas

Suplents
1. Pere Gómez i Inglada
2. Silvia Nogareda i Vilà
3. Albert Nogué i Font
4. Afra Suàrez i Casanellas
5. Pol Port i Mercader
6. Ikram El Barrad Sadequi
7. Allan Salomon Aguilar Garcia
8. Júlia Campos i Barnadas
9. Josep Catà i Tur
10. Mercè Gumbao i Alemany
Titulars
1. Josep Berga i Vayreda
2. Estanis Vayreda i Puigvert
3. Montserrat Torras i Surroca
4. Immaculada Muñoz i Diaz
5. Jordi Güell i Güell
6. Maria Assumpció Camps i Bosch
7. Agustí Arbós i Torrent
8. Aniol Sellabona i Aguilera
9. Gemma Pujolar i Busquets
10. Adriana Francés i Planellas
11. Gemma Canalias i Rafel
12. Josep Maria Coma i Punset
13. Lluc Charles i Flaqué
14. Laura Pujolar i Bastian
15. Ferran Anglada i Font
16. Ariadna Rodríguez i Collmalivern
17. Manel Mas i Cuadrado
18. Dolors Tejero i Barranco
19. Jordi Sellas i Esquena
20. Maria Tura Tarrús i Sala
21. Isidre Charles i Samarra
Titulars
1. Lluís Riera Callís
2. Adriana Roca i Collell
3. Bamari Drammeh Drammeh
4. Carla Juvinyà i González
5. Jordi Gasulla i Flavià
6. Aisata Gumaneh Samura
7. Raül Massanella Quiles
8. Tàmara Bartolomé Mana
9. Daniel Dorca Clarà
10. Júlia Becerra i Soler
11. Carles Costa Coromina
12. Arlette Mana Rodríguez
13. Carles Malaret Vitales
14. Pilar Tió Pasqual
15. Lluís Rubió Amargant
16. Jacqueline Navinés Escala
17. Borja Ivan Ormazabal Arribas
18. Laura Moreno Moncada
19. Martí Lleixà Mora
20. Laura Canalias Chorrero
21. Anna Descals Tresserras

Suplents
1. Carles Santaeulària Serra
2. Raquel Vilar Lopez
3. Jesús Mas Buch (Xus)
4. Antonia Codina Güell (Toia)
5. Aniol Bassols Sans
6. Alèxia Bahí Riembau
7. Guillem Picart Solà
8. Ivet Guillaumes Regueira
9. Biel Mossoll i Clos
10. Dolors Ros Saló
Titulars
1. Miguel De La Cruz Astasio
2. Tania Notario Calurano
3. Esteve Huguet Pardo
4. Alexandre Nieto Puig
5. Gemma Luisa Gomez Bañón
6. Woula Mballo Balde
7. Susagna Espigulé Gonzalez
8. José Carrillo Ávila
9. Marc Cabrejas Terradas
10. Anna Simón Gonzalez
11. Just Salguero Fomínguez
12. Ana Maria Ramos Perez
13. Jaume Salas Turrau
14. Leila Díez Castro
15. Joaquín Molina Ruiz
16. Jessica Serrate San Millán
17. Jordi San Nicolás San Juan
18. Julia Astasio Bailón
19. Joan Carles Nieto Puig
20. Maida Adela Sanchez Salto
21. Jose Vicente Pacho-Edu Ayma

Suplents
1. Maria Isabel García Cuevas
2. Salvador Espinosa Siuraneta
3. Neus San Millán Gutierrez
4. Luis Antonio Sangüesa Cancer
Titulars
1. Jaume Vizern Pont
2. Antonio Fierro Solano
3. Antonio Lopez Salcedo
4. Maria Rocio Limon Rodriguez
5. Adelaida Victoria Vertedor Vives
6. Francisco Luque Ramos
7. Maria Rosario Lopez Raigon
8. Maria Rocio Tura Limon
9. Janet Ballesteros Lopez
10. Juan Tura Gardeñas
11. Pablo Ruperez Bueno
12. César Lopez Salcedo
13. Sonia Cruz Claverias
14. David Rey Santiago
15. Maria Dolores Trujillo Martin
16. Mónica Ramos Fernandez
17. Juan Antonio Martinez Claverias
18. Maria Del Carmen Pino Migueles
19. Andrés Ballesteros Galera
20. Pilar Trujillo Martin
21. Esperanza Trujillo Martin
Titulars
1. Josep Guix Feixas
2. Jaume Mir Bagó
3. Marina Alegre Martínez
4. Ermel Solà Puigvert
5. Mercè Traveria Costa
6. Adriana Serra Piñana
7. Mohamedou Sibi Sibi
8. Alicia Canadell Punset
9. Toni Agustí Martí
10. Juan Manuel Romero Macarro
11. Julio Pérez Rodríguez
12. Maria Gracia Chacón Torres
13. Rafael Gamel Bagó
14. Juli Clavijo Ledesma
15. Roser Ortigosa Fernández
16. Antonia Casado Ruiz
17. Josep Guinart Sajovitz
18. Inma Galan Aranda
19. Francesc Pagés Gómez
20. Joan Ramos Herrero
21. Isidre Casalprim Compte

Suplents
1. Angeles De Cañas Montes
2. Francesc Clarà Fradera
3. Diana Matamoros Moya
Titulars
1. J. Xavier García Zabal
2. Montserrat Burgalés Rodríguez (Independent)
3. Stephan-Otto Schneider (Independent)
4. Juan B. Correa López
5. Núria Pascal Pujadas (Independent)
6. Raül Valls Lucea
7. Núria Verdaguer Silgado (Independent)
8. Joan M. Altes Capellà
9. Maria Dolors Casals Triola (Independent)
10. Enric F. Rodríguez Acon
11. Aina Planagumá Busquets (Independent)
12. Francesc López Boadas
13. Anna Rodríguez Molins
14. Lluís Jiménez Fernández
15. Manuela Pastor Moya
16. Ferran Quinquilla Martínez
17. Rosa Gámez Fuentes (Independent)
18. Manuel Álvarez García
19. Quionia Villar Lázaro (Independent)
20. Jordi Calabuig Serra
21. Llorenç Planagumá Guàrdia

Suplents
1. Mª Pilar De Gregorio García (Independent)
2. Mª . Àngels Guàrdia Llongarriu (Independent)
3. Esther Verdaguer Silgado (Independent)
4. M. Del Carmen González Ropero (Independent)
Titulars
1. Ignasi Mulleras Vinzia
2. Antonio Galeote Rodriguez
3. Jonathan Garcia Narros
4. Inmaculada Bueno Luque
5. Eva Colomer Canalias
6. Josep Roca i Carol
7. Francisco Hiraldo Lopez
8. Jose Ignacio Justo Torras
9. Andreea Lorena Haisuc
10. Alejandra Arago Sole
11. Manuel Nuñez Fernandez
12. Lorenzo Romero Fernandez
13. Jose Luis Hernando De La Cruz
14. Julia Garcia Narros
15. Elisabet Esquena Mercader
16. Pedro Salor Rodriguez
17. Adrian Crescencio Sayavera Jimenez
18. Maria Jose Perallon Gallego
19. Olga Barrier De Los Rios
20. Noelia Argentina Bautista Gil
21. Daniel Plana Farjas

Suplents
1. Rosario Triguero Perez
2. Josep Maria Monreal Labrador
3. Carmen Carranza Morales
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Garrotxa