Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Figueres

Resultats 2019 a Figueres

Titulars
1. Francisco Paneque Gonzalez
2. Enrique Reina Gutierrez
3. Mariam Bourarach Bourarach
4. Montserrat Jerez Cardoso
5. Francisco Javier Paneque i Rodriguez
6. El Hadi Ahmed Embarek
7. Faouzi El Ghazouani Marsou
8. Alba Moyano Ramirez
9. Vanesa Chia Alonso
10. Chaimae El Ghazouani Marsou
11. Jose Ferrer Palahi
12. Florentino Carmona Dominguez
13. Angel Martinez Gonzalez
14. Ana Maria Casiñol Navarro
15. Juana Moreno Valdera
16. Abderrahim Akharfi Es Sousy
17. Juan Dueñas Valenzuela
18. Juliana Garcia Fernandez
19. Agustina Maldonado Mera
20. Carmen Lopez Puertas
21. Carmelo Larumbe Garay

Suplents
1. Manuel Angel Fernandez Rodriguez
2. Carlos Garcia Fernandez
3. Amparo Rodriguez Castillo
Titulars
1. Xavier Amiel Bosch
2. Alina Vallmajó Alpáñez
3. Pere Cantenys Murrolla
4. Joan Antoni Bertrán Soler
5. Maria Carmen Ribot Ferrerfàbrega
6. Ricard Sedó Barbany
7. Xon Llauró Güell
8. Vicenç Armangué Ribas
9. Sònia Bertran Travé
10. Josep (Pito) Duran Pagès
11. Mercè (Marissé) Santaló Grau
12. Francisca Maria Cortés Labrador
13. Montserrat Martínez Díaz
14. Manel Currius Bret
15. Joan Codony Giol
16. Maia Sempere Vallmajó
17. Carme Masjuan Cassà
18. Roger Manel Santos De Lassaletta
19. Jose Torrentà Ayats
20. Albert Sala Pinero
21. Marcel Luis Figueroa Barreiro

Suplents
1. Alina Liaño Vallmajó
2. Adrià Sedó i Sabater
Titulars
1. Pere Casellas Borrell
2. Sònia Trilla Bevià
3. Alfons Martínez Puig
4. Cesar Luis Barrenechea Montero
5. Maria Dels Angels Vila Safont
6. Federico Luque Carrillo
7. Houda Qasmi El Hadrami
8. Dídac Capel Domínguez
9. Francesca Planella Margall
10. Raquel García Gómez
11. José Carlos Arroyo Sánchez
12. Arantxa García Santiago
13. José Luis Guillen Alonso
14. Carmina Lázaro Alaya
15. Carlos Martín García
16. Ana Magdalena Krausa
17. Jose Manuel Garrido Gómez
18. Josefa Díaz Pagés
19. Núria Gutiérrez Fragoso
20. Lluis Sanjuan Domene
21. Núria Navarro Hurtado

Suplents
1. Ciro Llueca Fonollosa
2. Amaya Serrano Riolobos
3. Alex Bonet Cateura
4. Marina Múñoz González
5. Josep Maria Poch Ymbert
6. Margarida Pedrosa Valverde
7. Miguel Angel Guardó Masó
8. Encarni Samos Díaz
9. Antonio Parra López
10. Janeth Yobana Pérez Mérida
Titulars
1. Pau Herrero Roé
2. Eduard Carrillo Esquinas
3. Ignasi Alvarez Padrosa
4. Maria Del Mont Mallol Nabot
5. Alba García Góngora
6. Alba Claro García
7. Aleix Fabregat Almansa
8. Rachid El Gourri Andreu
9. Sara Barris Esteba
10. Irene Roé Rodríguez
11. Joan Daunis Vergés
12. Mª Alejandra Paredes Herrera
13. Artur Joaniquet Almirall
14. Clara Sansalvadó i Carbonés
15. Ricard Alcarraz i Ruiz
16. Mª Lorda Domènech i Maria
17. Jordi Pujadas Serra
18. Bibiana Gil Martín
19. Jose Luis Yeste Castaño
20. Silvia Brasas Roura
21. Claudia Castellà Espasa

Suplents
1. Mario Teixidor González
2. Nerina Padilla Galí
3. Javier Feliu Subirós
Titulars
1. Jordi Masquef Creus
2. Carles Arbolí i Padrosa
3. Alba Albert Vinagre
4. Nuria Galimany Granes
5. Ramon Cos Teixido
6. Josep Maria Bernils Vozmediano
7. Manel Rodriguez Plana
8. Maria Del Pilar Sanchez Quiles
9. Miquel Fernandez Garcia
10. Chantal Olive Tena
11. Carme Martinez Llonch
12. Khalil Souini El Hilali
13. Enric Sanchez Roig
14. Martina Prat Vandellos
15. Marta Peinado Cano
16. Albert Alemany Montiel
17. Margarita Mas Padilla
18. Miquel Roura Roig
19. Judit Moriscot Gazules
20. Ramon Pastoret Güell
21. Marià Lorca Bard

Suplents
1. Aida Vera Jorda
2. Josep Obradors Alberch
3. Mireia Sala Viñolas
4. Xavier Buixo Talavera
5. Fabiola Arauco Bravo
6. Albert Llobet Portell
7. Laia Campos Pairuto
8. Lluis Heras Trilla
9. Mar Dacosta Guzman
Titulars
1. José Castellón Amalla (Joselín)
2. Paula Franquesa Mestre
3. Oriol Casadevall i Crespo
4. Oriol Turró Garriga
5. Maria Dolores Garcia Romero (Loli)
6. Ona Cabello i Maurici
7. Òscar Vergés Moreno
8. Xavier Sais Juy
9. Judit Viscasillas Zamora
10. Regina Cortés Viarnés
11. Pau Turró i Falgas
12. Sara Oliver Cuadras
13. Joan Alberni i Coderch
14. Núria Castelló Danés
15. Asmae Aazouzi El Qaraji
16. Jordi Roig i Ferrer
17. Juan David Urrea Tabares
18. Núria Ramos i Geli
19. Jordi Larrosa i Aulet
20. Emma Quesada Clarà
21. Antoni Garcia Quesada

Suplents
1. Maria Besora Soler
2. Cristina Hernàndez Segura
3. Xavier Colomer Teixidor
Titulars
1. Maria Angels Olmedo Delestal
2. Anna Bernal Puiggari
3. Aleix Morillas Garcia
4. Maria Angeles Domenech Roqueta
5. Daniel Ruiz Perez
6. Carmen Vicens Codina
7. Cristina Perez Ferron
8. Jose Antonio Llopart Arjona
9. Angel Batlle Comet
10. Maria Josefa Quesada Moya
11. Alejandro Sanchis Mora
12. Pedro Juanola Oliveras
13. Librada Silva Novillo
14. Cristobal Carrillo Chica
15. Maria Jesus Muñoz Lopez
16. Francisco Fernandez Montero
17. Angel Alvarez Alvarez
18. Rosa Isabel Esteba Luz
19. Enrique Arias Mora
20. Maria Rodríguez Falcón
21. Javier Ubach Caritg

Suplents
1. Maria Carmen Puig Puertas
2. Gloria Llobet Neinhaus
3. Giuseppe Di Claudio
Titulars
1. Agnès Lladó i Saus
2. Jesús Quiroga Martínez
3. Maria Gratacós i Pujol
4. Josep Alegrí Casademont
5. Ester Marcos Jordà
6. Gregori Peral i Juanola
7. Sònia Jurnet i Dabau
8. Ferran Quintana i Segura
9. Maria Perpinyà i Fortunet
10. Javier Martín i Uceda
11. Nadia Fernández Zaragoza
12. Jordi Masmartí i Recasens
13. Maria Josep Porta i De Lafuente
14. Amadou Nagash Diallo Diallo
15. Anna Maria Albó i Riera
16. Lluís Valero i Vilà
17. Montserrat Roig Rosa
18. Antoni Soler i Tardio
19. Agnès Figueras i Ferrer
20. Montserrat Segura i Feliu
21. Francesc Canet i Coma

Suplents
1. Xavier Besora i Causadias
2. Anna Brugués i Pujol
3. Carles Coll i Costa
4. Eva Gayolà i Viñas
5. Abderrahim El Hakam Abajtour
6. Clàudia Brugués i Pastoret
7. Arnau Deu Arenas
8. Núria Cervera i Vila
9. Joan Carné i Cabré
10. Maria Angeles Afonso i Vergés
Titulars
1. Vanessa Risquez Puertollano
2. Luis Miguel Zamorano Cobos
3. Andrew Salvador Vazquez
4. Noemi Cantero Fornieles
5. David Zurita Galan
6. Ana Lopez Puentedura
7. Javier Valero Macarro
8. Daniel Moreno Perez
9. Naiara Ezquerro Lama
10. Maria Del Carmen Gil Moreno
11. Agustin Pale Ocaña
12. Carmelo Juan Piedehierro Antonio
13. Virtudes Perez Leon
14. Pedro Ylla Comellas
15. Lourdes Lozano Sanchez
16. Juan Jesus Castillo Muñoz
17. Juan Manuel Santaella Ansino
18. Aurora Caravaca Martinez
19. Santiaga Cervera Florensa
20. Jorge Risquez Planas
21. Jorge Martinez Calero

Suplents
1. Francisco Lopez Pastor
2. Josefa Puertollano Olmo
3. Rosa Pastor Villar
Titulars
1. Héctor Amelló Montiu
2. Antonio Pérez Márquez
3. Elisabet Guillen Verdejo
4. Francisco Sanchez Castro (Independent)/independent)
5. Elena Salazar Gutierrez
6. Juan Pedro Ceballos Espino
7. Luca Scarani
8. Olga Hernández Garcia
9. José Nieto Rico
10. Judith Hurtado Alvarez
11. Pedro Cañavate Rodriguez
12. Cristina Rodríguez Míguez
13. Pedro Inocencio De Funes Casellas
14. Ángeles Cobos De La Torre (Independent)/independent)
15. Cristian Belmonte Miras
16. Maria Luisa Torres Villamizar
17. Jacobo Gil Mayo
18. Claudia Orós Tarragó (Independent)/independent)
19. Felipe Redal Palomares (Independent)/independent)
20. Holanda Jacqueline Preciado Gracia
21. Roque Alberto Burgos Samos

Suplents
1. Albert Redal Vila (Independent)/independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Empordà