Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Escala, L'

Resultats 2019 a Escala, L'

Titulars
1. Juan Ball-Llosera Llagostera (Independent)
2. Javier Fontecha Serra (Independent)
3. Maria Dolores Parera Altarriba (Independent)
4. Francisco Javier Costa Corbalán Indenpendent)
5. Mariadolores Creus Rabaseda (Independent)
6. Alvaro Gonzalez Armario (Independent)
7. Maria Luisa Gómez Vázquez (Independent)
8. Alicia Hervás Navajo (Independiente)
9. Joel Fernandez Quintanilla (Independent)
10. Carmen Garcia Martinez (Independent)
11. Diego Damian Muñoz Lopez (Independent)
12. Sara Bolaños Ruiz ( Independent )
13. Marta Amelia Vallecillo Rodríguez (Independent)
14. Luis Maria Prats Costa (Independent)
15. Julia Camila Aceituno Rubio (Independent)
16. Fernando Fernandez Navas (Independent)
17. Jose Luis Montero Barba (Independent)

Suplents
1. Yolanda Moyano Soto (Independent)
2. Aida Marlene Vallecillo Rodríguez (Independent)
3. Robert Vidal Mato (Independent)
4. Jordi Aranda Castell (Independent)
Titulars
1. Juan Carlos Sentís Antolín
2. Eva Marín Lozano
3. Luis Ciprés Paltre
4. Maria Grazzia Broggini
5. Miguel Javier Suarez Sánchez
6. Elisabet Riu Sanjuan
7. Francisco Javier Sanz Llàcer
8. Margarita Baldé Jawo
9. Ramón Teruel Folch
10. Catalina Vinuesa Poch
11. Fernando Victorio Ramos
12. Silvia Moreno Planas
13. José Miguel Fernández Manjon (Kapote)
14. Ivette Regina Roig Pepa
15. José Amatller Ruano
16. Eulalia Esparrach Escrigas
17. Jordi Lorita Sentias

Suplents
1. Ivan Vegas Soler
2. Marta Sentís Antolín
3. Carlos Cortal Ferrer
4. Maria Soler Clarena
5. Joan Tarrés Sureda
6. Francisco Javier Alvarez Glück
7. Carme Costa Torres
Titulars
1. Victor Puga López
2. Josep Bofill Testart
3. Marta Rodeja Coloma
4. Maite Cortés Molina
5. Robert Figueras Sala
6. Martí Guinart López
7. Rafael López Vacas
8. Boran (Botxi) Minic Kurtagic
9. Ramona Viella Bosch
10. Araida Vargas Morales
11. Marc Frigola Mancilla
12. Cristina Viegas Mancilla
13. Maria Pilar (Pily) Clemente Maluenda
14. José (Pepe) López Palma
15. Angel Rodriguez Llistosella
16. Mariona Muñoz Díaz
17. Estanis Puig Artigas

Suplents
1. Maribel Calderon Carmona
2. Magda Arcos Callol
3. Martí Brugués Zambrano
4. Jose Maria Gasull Colomer
5. Jordi Boix Llonch
Titulars
1. Etna Estrems i Fayos
2. Frederic Guirado i Ballester
3. Cati Ribera i Alemany
4. Albert Llach i Grau
5. Agar Vilà i Martínez
6. Francesc Valls i Navarro
7. Laura Ramió i Beut
8. Marta Tomàs i Arnau
9. Alberto Gómez i Malleiro
10. Elsa Barriga i Sureda
11. Martí Carmona Ros
12. Judith Molero i Lopez
13. Gregori Rivas i Martin
14. Vanesa Alonso i Quesada
15. Anna Almazán i Guillén
16. Nezar Laghmari Benmoussa
17. Àgata Belmonte Pérez

Suplents
1. Dolors Graboleda i Romaguera
2. Raül Ibañez i Martínez
3. Laura Munera i Navarro
4. Maria Antònia Rojas i González
5. Pere Raset i Poch
6. Verónica Lambert i Hall
7. Massimiliano Neglia Hall
8. Àngela Alenyà i Sabadí
9. Nelida Haydeé Pe Pe Gomez
10. José Luís Sánchez i Martínez
Titulars
1. Albert Pons Ramos
2. Rosa Isabel Mendez Sanchez
3. Eduard Pons Ramos
4. Laila Touati Pagès
5. Jelloul R’Haim Benefettoum
6. Yolanda Fernandez Aibar
7. Jonatan Moral Vares
8. Yordanka Dimitrova Anastasova
9. Hamza El-Gorh R’Haim
10. Juana Gan Navas
11. Oumayma Ech-Aab R’Haim
12. Maria Sastre Mendez
13. Gontran Patrick Marie Dutoya (Independent)
14. Florentina Gonzalez Jimenez
15. Sebastià Vilallón Barragán
16. Teresa Muñoz Cuadros
17. Tomas Pages Bosch

Suplents
1. Jose Luis Gomez Arias
2. Felix Sastre Gandia
3. Núria Arrufat Perello
Titulars
1. Robert Bosch i Bruguera
2. Vishal Shahani Shahani
3. Roser Diaz i Puig
4. Maria Elena Artiz i Peraferrer
5. Sergi Sala i Romero
6. Montserrat Caixàs i Vàzquez
7. Montserrat Caldes i Torrent
8. Raquel Sanchez i Oliveras
9. Ramon Pruja i Illa
10. Adrià Carreras i Callol
11. Elisa Broggi i Ollè
12. Lluís Puig i Buixeda
13. José Marcelo Marco i Andreu
14.  Angelina Vilà i Bofill
15. Neus Torres i Donat
16. Salvador Simon i Coll
17. Maria José Dubé i Moreno

Suplents
1. Juan Carlos De Cruz i Bara
Titulars
1. Carles Carlà Barbero
2. Francesc Xavier Ballesta Ros
3. Maria Del Carme Pagès Català
4. Mònica Corominas Moriscot
5. Maria Carme Ferrés i Hernandez
6. Albert Ciprés Palau
7. Maria Assumpció Ballesta Esteva
8. Antoni Gerard Gallego Martínez
9. Francesc Jiménez Martín
10. Anna Maria Baldoyra Casanovas
11. Josep Puigvert Mató
12. Joaquim Torrent Alemany
13. Anna Quirante Martínez
14. Maria Teresa Llandrich Sureda
15. Rosa Hostench Virosella
16. Carles Guanter Ballesta
17. Rosa Maria Caballero Vallès

Suplents
1. Dolo Pagès Guri
2. Emilio Juan Torrente Riqué
3. Marc Alonso Pagès
4. Marisol Beltran Brunet
5. Narcís Corbera Fauria
6. Maria Mercè Rueda Planas
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Empordà