Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Castell-Platja d'Aro

Resultats 2019 a Castell-Platja d'Aro

Titulars
1. Adrià Tauler Bona
2. Sonia Sànchez Ruart
3. Laura Conde Diez
4. Joan Amat Algaba
5. Pol Cerdan Lumbreras
6. Jessica Cano Martínez
7. Marc Gelabertó Granes
8. Maria Carmen Serrat Royo
9. Joan Cobo Displas
10. Claudia Arqués Masó
11. Ivette Royo Noguera
12. Armando Enrique “Waldo” Gordo Sanchez
13. Mónica Anchén Pellejero
14. Jose Antonio Jurado Talavan
15. Emilio Ayguaviva Mascuñan
16. Encarnación “Nicky” Casamiquela Garcia
17. David Puig Clara

Suplents
1. Raul Abad Abelleira
2. Artemi Combis Frigola
3. Rosa Del Carmen Casòliba Pombar
4. Jordi Maresma Paytuvi
5. Maria Angeles Isern Esteve
6. Juan Rodriguez Lozal
Titulars
1. Montserrat Rovira Ramos
2. Joan Barceló Marull
3. Jenny Xufré Marcé
4. Robert Rodríguez Astor
5. Núria Serra Dulcet
6. Francesc Abellà Luna
7. Fatima Azzahrae Hamriti Benikhlef
8. Joan Manel Moreno Gomez
9. Marina Sabaté Rovira
10. Francisco Tejada Alifa
11.  Cristina Rufi Juanals
12. Sergi Gutíerrez Alberiche
13. Elena Porras Sànchez
14. Aleix Padrosa Badosa
15. Laura Salas Verdú
16. Christian Palagos Gillen
17. Estel Rodríguez Iglesias

Suplents
1. Gemma Ferrer Buil
2. Joan Puigbert Carreras
3. Núria Ponsatí Valero
4. David Coronel Expósito
5. Paquita Alberiche Martínez
6. Miquel Alejandro Martínez Gómez
7. Pengzhu Jin Wu
8. Jordi Riera Sagué
Titulars
1. Sebastian Mateo Herrero
2. Elisabeth Garcia Martinez
3. Catalina Garcia Perellon
4. Juan Montiel Montiel
5. Alipio Mozo Juan
6. Carmen Peñalver Camarena
7. Merce Paris Garcia
8. Sergio Campos Gonzalez
9. Juan Rubiano Valle
10. Francisco Aguilera Ruiz
11. Rosa Maria Ferrando Rios
12. Maria Inmaculada Cordon Bejarano
13. Jordi Perez Abelenda
14. Francisco Costoya Sanchez
15. Peter Kosidlo
16. Maria Del Carmen Ortiz Menarguez
17. Angel Valverde Canito
Titulars
1. Joan Giraut Cot
2. Christian Prat Galceran
3. Pilar Rojas Molina
4. Joel Masdeu Plana
5. Mònica Mir Cruañas
6. Lluis Pujol Pijuan
7. Antonio Botelle Vila
8. Emma Gimbernat Fuste
9. Caterina Corominas Sayols
10. Marta Serrat Caballé
11. Albert Busquets Plaja
12. Maria Carmen Vila Armengol
13. Pol Puig Puertas
14. Montserrat Soler Antonio
15. Jordi Gamito Baus
16. Inmaculada Gelabert Casadevall
17. Josep Maria Solé Chavero
Titulars
1. Jose Luis Lara Comino
2. Maria Antonia Guerrero Robles
3. Sandra Garcia Ortiz (Independent)
4. Jorge Rios Corral (Independent)
5. Amzhela Mazurenko Kulban (Independent)
6. Rosa Maria Bonilla Alvarez (Independent)
7. Juan Virgilio Cuneo Lauretta
8. Ricardo Rovira De Soto (Independent)
9. Eliana Ibañez Amoros (Independent)
10. Vicente Romero Redondo
11. Carlos Martinez Sanchez (Independent)
12. Fernanda Viviana Lecaros
Villavivencio (Independent)
13. Guillermo Oscar Bohe De Babbo
14. Yolanda Martinez Bautista (Independent)
15. Joel Benavente Guerrero (Independent)
16. Blanca Ibañez Amoros (Independent)
17. Ivan Rivas Caballero (Independent)
Titulars
1. Pedro Torres Lopez
2. Marta Caballero Torres
3. Victor Medina Serra
4. Miriam Duran Cabrera
5. Oscar Llandrich Merino
6. Agata Marina Salas Pardo
7. Angel Barreros Escribano
8. Ramona Huertas Del Sol
9. Oliver Gonzalez Garcia
10. Francisca Martinez Sanchez
11. Francisco Miguel Anguita Cano
12. Genesis Zulay Manjarres Leon
13. Jonatan Vicente Pinto Vieira
14. Olga Casedevall Vergeli
15. Desiderio Duran Fernandez
16. Desiree Duran Cabrera
17. Esteban Llandrich Cruañas

Suplents
1. Lidia Coello Espinosa
2. Miguel Villanueva Benedicto
Titulars
1. Maurici Jiménez Ruiz
2. Mónica Rios García
3. Carles Méndez López
4. Pilar Ferrero Fresno
5. Josep Amat Calvet
6. Daniel Riera Puertas
7. Dolors Escobar Hermosilla
8. Sònia Bas Lay
9. Júlia Alvarez Hernández
10. Joan Costa Garín
11. Paulina Barranco Tirado
12. Abbes Talbi Sebahi
13. Yolanda Martínez Cortés
14. Manuel Acedo Galán
15. Mercè Safont Vicente
16. Martí Duran Pons
17. Dolors Padilla Richart

Suplents
1. Francesc Baena Pedregosa
2. Lourdes Gutiérrez Perianes
3. Oscar Parella Sagarra
4. Ana María Pardo Teruel
5. Jorge Eloy Fernández Peláez
6. Ester Méndez Padilla
7. Amalia Gómez Sánchez
8. Juan Correyero Chico
9. Albert Mont Morató
10. Jaume Esteva Masó
Titulars
1. Jose Luis Villa Montava
2. Susana Rodriguez Pintos (Independent)
3. Fernando De La Fuente Cullell
4. Ana Maria Garcia Galindo (Independent)
5. Jorge - Juan González Garrido
6. Ariadna Villa Ruiz (Independent)
7. Miguel Perez Barnes (Independent)
8. Maria Del Carmen Perez Muñoz
(Independent)
9. Francisco Bancells García (Independent)
10. Margarita Sofia Ekdahl Galindo
11. Javier Garcia Domenech (Independent)
12. Sabrina Lodato Garcia (Independent)
13. Hicham Chaouki Idrissi (Independent)
14. Dorita Benbassat Bassat (Independent)
15. Javier Miguel Lafuente (Independent)
16. Francisca Ruiz Gonzalez (Independent)
17. Jordi Vidal Oller (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà