Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Castelló d'Empúries

Resultats 2019 a Castelló d'Empúries

Titulars
1. Jaume Moret Pujol
2. Antonio Martín Tenerife
3. Raquel Lozano Pérez
4. Francisco Martín Moreno
5. Maria Del Mar Guirado Palomino
6. Santiago Rebarter De La Calle
7. Magdalena Jiménez González
8. Said El Hlimi Lahlimi
9. David Vidal Amores
10. Dolors Noguer Turró
11. Rafael Girón Dávila
12. Rafael Sala Oliveras
13. Monica Abella Byrne
14. Anicet Juncà Vives
15. Francisca Pujol Isern
16. Josep Moret Pujol
17. Esther Renart Betancor
Titulars
1. Joan Basí Sanz
2. Jaume Planella Ribera
3. Patricia Prat Serra
4. Claudia Escobar i Sánchez
5. Alexandre Gusó Jane
6. Jordina Daniel Caritg
7. Guillem Güell Bosch
8. Marina Casadevall Crespo
9. Sergi Marc Segura Prim
10. Marta Miquel Capell
11. Hicham Ouahabi El Ouahabi
12. Sonia Valent López
13. Jan Conchillo Pascual
14. Eloi Güell Bosch
15. Maria Pujol Pujadas
16. Lluís Vila Camps
17. Rosa Maria Bardés Font

Suplents
1. Emma Isabel Teixidor Creighton (Independent)
2. Pere Garriga Casadevall
3. Jaume Mach Homs
4. Dolors Yglesias Vicens
5. Modest Casadevall Renart (Independent)
6. Elisabeth Puentedura Garcia
7. Carles Giralt Salleras
8. Pere Puig Canet
Titulars
1. Salvi Güell i Bohigas
2. Anna Massot i Font
3. Josep Maria Canet i Brossa
4. Maria Elena Solana i Cazorla
5. Esther Piris i Casas
6. David Garre i Pelegrina
7. Encarnació Hugas De Batlle
8. Valentín Rius i Garcia
9. Maria Rosa Montalat i Pujol
10. Manel Palacios i Lopez
11. Maria Bosc i Dodero
12. Ramon Piris i Llorens
13. Roser Vitalla i Batlle
14. Gerard Blanché i Rovira
15. Gemma Sendra i Juanola
16. Marina Giner i Pons
17. Jaume Duñach i Monjonell

Suplents
1. Ana Laporta i Ocaña
2. Jose Carlos Barrientos i Caballero
3. Roser Duñach i Monjonell
4. Maria Soledad Sellés i Margall
5. Jorge Ametlla i Rivas
Titulars
1. Christian Avaro
2. Asuncion Romero Ruiz
3. Jaume Vidal Planas
4. Mercedes Saez Burdo
5. Rafael Tibau Macau
6. Miriam Montero Castillo
7. Juan Bosco Spitzer Isbert
8. Rosa Casadevall Renart
9. Francisco Medina Oliver
10. Mihai Ciobanu Buzdugan
11. Juan Escudero Lopez
12. Juan Rodriguez Jimenez
13. Josefa Campos Medina
14. Kim Genoves Botman
15. Hugo Aparicio Figueroa
16. Rafael Dominguez Sanchez
17. Marta Zaninelli Falip
Titulars
1. Vicenç Comas Vicens
2. Anna Guso Jane
3. Georgina Espolet Prous
4. Aleix Dalmau Martin
5. Sonia Bernat Prenafeta
6. Santiago Gou Casals
7. Maria Rosa Abellan Magraner
8. Pere Girbent Serra
9. Martha Bruguera Mary
10. Gerrit Jan Meser
11. Omar Edison Siboldi Badiola
12. Jordi Reitg Franch
13. Dikra El Hmidi El Hlimi
14. Antonio Casademont Mundet
15. Maria Carme Casalprim Comerma
16. Salvador Puig Rubio
17. Ariadna Comas Leria

Suplents
1. Marie-Paule Rosalie Alcoser
2. Miguel Diaz Escuder
3. Antonio Villanueva Valls
Titulars
1. Fernando Fernandez Cuenda
2. Marina Guillen Campos
3. Samuel Menacho Caravaca
4. Rocio San Miguel Rodriguez
5. Eliecer Oswaldo Molina Perez
6. Shirley Lizzeth Correa Leon
7. Jesus Carrasco Torrent
8. Maria Susana Sanchez Dominguez
9. Gerardo Gonzalez Murillo
10. Nina Miralles Mollano
11. Juan Carlos Bernardino Jimenez
12. Antonia Molina Ortiz
13. Victor Saura Mendez
14. Raquel Garcia Pons
15. Josep Ribera Rastrojo
16. Yolanda Nogales Esteban
17. Pablo Meana Useros

Suplents
1. Ruth Moyano Diaz
Titulars
1. Jordi Garcia Valero
2. Xavier Martínez Cantero
3. José Manuel Gallego Balsera
4. Eva Maria Shürmann
5. Monica Keller Verdum
6. Juan Puerto Galan
7. Francisco Ortiz Morote
8. Irene Villanueva Suñe
9. Maria Gloria Suteras Quintanilla
10. Alfredo Cordon Alda
11. Barbara Ute Braun
12. Julia Glink Hernandez
13. Mohamed Fadel M’Rabih Rabou Brahim
14. Ignacio Revilla Martinez
15. Josep Maria Estarriol Mendoza
16. Ruben Jose Gallego Mendez
17. Montserrat Duxans Villalba
Titulars
1. Nicola Bruzzese
2. Agustí Ayats Dabau
3. Elena Iglesias Canet
4. Julià Genoves Juanola
5. Emanuela Marga Sonja Schubert
6. Antonio Sanjuan Cortes
7. M. Carmen Torras Checa
8. M. Neus Poch Paltré
9. M. Carmen Martínez Berruete
10. Josep Iglesias Canet
11. Yolanda Deu Subirana
12. Ignazio Castiglione
13. Guadalupe Viera Prieto
14. M. Victoria Fraga Pueyo
15. Klaus Stockbrugger
16. Maria Del Coral Gonzalez Vergara
17. Jesús Del Val Bodas

Suplents
1. Christian Schrepel
2. Virginia Soria Martinez
3. Maria Angeles Carrasco Buendia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Empordà