Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Calonge

Resultats 2019 a Calonge

Titulars
1. Jordi Soler Casals
2. Joan Caner Fernandez
3. Albert Ros Mercader (Independent)
4. Marta Geli Barriga (Independent)
5. Dolores Mañas Nadal (Independent)
6. Carlos Espejo Lopez (Independent)
7. Carlos Campmajo Moreno
8. David Llensa Gonzalez (Independent)
9. Juana Maestre Rodriguez
10. Maria Anna Margarit Salvatella (Independent)
11. Rafael Fornós Llambrich
12. Jordi Sansabria Ribatallada (Independent)
13. Cora Riera Velasco
14. Maria Dels Angels Feliu Sais (Independent)
15. Enric Dalfo Ruiz
16. Margarita Deulofeu Gatius (Independent)
17. Xavier Salvado Suñe

Suplents
1. Josep Massich Esteve (Independent)
2. Laura Ros Ribas (Independent)
3. Montserrat Pruja Noguer
4. Jose Luis Alaminos Diaz
Titulars
1. Miquel Bell-Lloch Palet
2. Ester Bonaventura Fonalleras
3. Carme Viñas Benítez
4. Carla Rebull Freixa
5. Salvador Miquel Pérez
6. Elena Serra Albert
7. Daniel Illa Cruz
8. Helena Bell-Lloch Palet
9. Martí Darnaculleta Gardella
10. Carme Echevarria Cama
11. Jordi Grau Jiménez
12. Cristina Colomer Herranz
13. Eloi Muñoz Ureña
14. Antònia Lozano Gallego
15. Alexandre Coll Batllori
16. Fina Novalbos Gómez
17. Martí Fonalleras Darnaculleta

Suplents
1. Rosa Moran Prat
2. Francisco Javier Muñoz Puntí
3. Maria Garroset Viñas
4. Roger Ventura Jariod
5. Montserrat Martínez Ruiz
6. Francesc Josep Raduà González
7. Concepció Borrat Izquierdo
8. Pere Vicens Llinàs
9. Elisenda Ventura Jariod
10. Xantal Padrosa Massó
Titulars
1. Alberto Mas Vila
2. Jaume Veray Cama
3. Monica Bros Viver
4. Montserrat Julia Farres
5. Jose Santiago Sangra Martinez
6. Jaime Garcia Arbos
7. Emilio Tena Herrero
8. Alejandra Ros Bros
9. Luminita Apostol
10. Mercedes Vila Baste
11. Dolores Hidalgo Hidalgo
12. Francisco Tenacio Vara
13. Juana Reyes Olives Mus
14. Pedro Gonzalez Santamarta
15. Herminia Jimenez Villareal
16. Joaquin Manzana Beloqui
17. Merce Cama Armengol
Titulars
1. Arturo Prades Martínez
2. Merce Orduña Valiente
3. Sergi Orduña Valiente
4. Ana Maria Morales Rodríguez
5. Jose Manuel Bonilla Álvarez
6. Mª Assumpcio Benito Vives
7. Vicens Soler Agustí
8. Monica Bonache Hortal
9. Antonio Martínez Martínez
10. Laura Malegón Nieto
11. Diego Pozo Martín
12. Francisco Robledillo Molina
13. Silvia Parra Martínez
14. Victor Arenas López
15. Luisa Fernández Rincón
16. Domingo Agras Ramón
17. Maria Carmen Monteagudo Soriano

Suplents
1. Monica Martínez Monteagudo
2. Salvador Angosto Muñoz
3. Antonio Martínez Polaino
Titulars
1. Norbert Botella Ventura (Independent)
2. Sergio Abad Itarte (Independent)
3. Miguel Romero Sanchez (Independent)
4. Sandra Artigas Bonmatí (Independent)
5. Marta Tor Oliu (Independent)
6. Joan Artigas Marcó (Independent)
7. Magda About Razki (Independent)
8. Raoni Molina Vega (Independent)
9. Marta Fuertes Pigem (Independent)
10. Rafael José Gracia Arnó (Independent)
11. Ana Garcia Oliveras (Independent)
12. Jordi Lapedra Diaz (Independent)
13. Alicia Pascual Llanas (Independent)
14. Salvio Ferrer Figueras (Independent)
15. Lidia Jorba Gómez (Independent)
16. Bourama Adiango Sagara (Independent)
17. Maria Dunia Alsina Pérez (Independent)

Suplents
1. Luis Ruiz Feliu (Independent)
2. Maria Carmen Sánchez Quesada (Independent)
3. Jordi Clot Brugueras (Independent)
4. Juana Sala Artigas (Independent)
5. Lucian Vasile Sipos (Independent)
6. Josefa Guillen Serrano (Independent)
7. Marc Garcia Medina (Independent)
8. Angela Amecke (Independent)
9. Josep Cargol Descaire (Independent)
10. Ana Cobo Martin (Independent)
Titulars
1. Lluís Casas Casals
2. Eva Morales Fernàndez
3. Oriol Moliner Fernàndez
4. Carme Valverde Herrera
5. Santi Navarrete Ferrer
6. Txus Durán Fontelles
7. Mar Fornós García
8. Annabel Botello Tarifa
9. Alfons Arellanos Bueno (Independent)
10. Pablo Fidalgo Fernández (Independent)
11. Josep Edo Cami (Independent)
12. Diana Balcázar López
13. Alfred Joanals Garcia (Independent)
14. Mar Batallé Pérez (Independent)
15. Pol Diaz Soler (Independent)
16. Mònica Gispert Arajol (Independent)
17. Isaac Ramón Estrach (Independent)

Suplents
1. Dolors Pérez Miñarro (Independent)
2. Amador Marin Galvez (Independent)
3. Antoni Díaz Soler (Independent)
Titulars
1. Elisenda Pérez Esteve (Independent)
2. Josep Abellí Cruañas (Independent)
3. Almudena Paez Segovia (Independent)
4. Marc Clarà Martín (Independent)
5. Adelaida Coto Vázquez (Independent)
6. Alfonso Garcia Fernández (Independent)
7. Maria Núria Caminal Guillen (Independent)
8. Immaculada Sánchez Romeu (Independent)
9. Alexandre Ribot Borrat (Independent)
10. Sara Martínez Rodríguez (Independent)
11. Juan Rosselló Ribot (Independent)
12. Amira Soledad Lopez De Calatayud Lorido (Independent)
13. Josep Espuña Garcia (Independent)
14. Montserrat Manchón Caralt (Independent)
15. Encarnación Cobo Fernández (Independent)
16. Rosa Heras Sánchez (Independent)
17. Antoni Esteve Tauler (Independent)

Suplents
1. Teresa Cuadrado Mauri (Independent)
2. Lluís Ciberta Sitja (Independent)
3. Cèlia Hernández Parrado (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà