Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Caldes de Malavella

Resultats 2019 a Caldes de Malavella

Titulars
1. Manuel Vázquez Rodríguez
2. Carmelo Vico Mendoza
3. Juan Carlos Hernandez Transvals
4. Maria Pilar Buera Raluy
5. Eugenia Castellanos Velarde
6. Antonio Larios Granado
7. Jose Antonio Aliaga Garcia
8. Maria Victoria Gil Araujo
9. Ana Martin Ramos
10. Maria Jose Masip Ortiz
11. Ramon Patricio Sanchez Castellanos
12. Susana Moreno Sanchez
13. Felisa Sanchez Castellanos

Suplents
1. Francisco Antonio Gonzalo Díaz Rivera
Titulars
1. Sr.dídac López i Viñas
2. Sra.esther Domínguez i Tarré
3. Sr.carles Matabosch i Geronès (Independent)
4. Sra. Anna Tresserras Lopez (Jovent Republicà)
5. Sr. Josep Maria Fugarolas Timoneda (Independent)
6. Sra. Mercè Ferrer Mascort
7. Sr. Jordi Canet i Malagelada
8. Sra. Susanna Miquel i Coll (Jovent Republicà)
9. Sr. Miquel Carreras i Massanet
10. Sra. Clàudia Solés i Trobat
11. Sr. Santi Perez Moratones (Independent)
12. Sra. Eva Sánchez Márquez
13. Sra. Isabel Lozano i Ruiz

Suplents
1. Sr. Eloi Duart i Bosch
2. Sra. Rosa Maria Pratseballs i Torrent
3. Sr. Francesc Parés i Fabrellas
4. Sra. Josefina López i Burch
5. Sr. Lluc Rando i Fernández
6. Sra. Francesca Ros i Bacardit
7. Sr. Joan Juanola i Franquesa
8. Sra. Lidia Botella Salla
9. Sr. Joan Niell i Macias (Jovent Republicà)
Titulars
1. Salvador Balliu Torroella
2. Sergi Mir Miquel
3. Gemma Alsina Mir
4. Angela Maria Frigolé Bagudanch
5. Daniel Sancho Garcia
6. Pere Oliveras Ferreros
7. Ramon Luque Sanchez
8. Maria Isabel Reig Montero
9. Maria Subirana Armengol
10. Maria Almudena Sanchez Rodríguez
11. Ricardo Sole Mesonero
12. Ricard Escalera Lopez
13. Maria Merce Rosell Rius

Suplents
1. Josefa Cachinero Rico
2. Alexandre Toldra Pariente
Titulars
1. Marc Martinez Comas
2. Anna Salado i Pratsevalls
3. Olga Carrillo Enrich
4. Joana Caceres Gamero
5. Pau Carreras Subirana
6. Ariadna Montoya Pelegrin
7. Miriam Saladrigues Vidal
8. Maria Merce Manera Oller
9. Jose Enrique Verges Fort
10. Albert Salado Pratseball
11. Edgar Bosch Barrera
12. Carolina Bardera Trull
13. Jordi Cornellà Rigau

Suplents
1. Aina Bosch Manera
2. Alexandre Hernandez Orellana
Titulars
1. Jose Sanchez Melero
2. Maria Vidal Armijo
3. Olga Lopez Rodriguez
4. Beatriz Rodriguez Alcaide
5. Francisco Gamero Argüello
6. Blanca Maria Marquez Briones
7. Victoriano Ramos Alfonso
8. Vanesa Pajares Alonso
9. Jorge Ruiz Villalba
10. Maria Jesus Garces Zalaya
11. Jose Antonio Tenrero Martin
12. Mari Sol Jimenez Jara
13. Vicente Manuel Mirabet Sanchez

Suplents
1. Jose Luis Perez Rubiano
2. Esperanza Larios Granado
3. Victor Jesus Ramos Garces
Titulars
1. Anna Belen Lopez Soto
2. Jose Fernandez Celada
3. Franciso Javier Romera Corrales
4. Isabel Baeza Mayor
5. Manuel Alonso Prada
6. Pedro Miguel Rojas Cruz
7. Yolanda Carrion Molina
8. Julian Moreno Robledillo
9. Silvia Martinez Gonzalez
10. Ramon Esquerra Robredo
11. Eleuteria Carruana Esquinas
12. Ramon Mir Roca
13. Delfina Arnedo Arnedo

Suplents
1. Eusebio Carruana Robledillo
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Selva