Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Palma de Cervelló, La

Resultats 2019 a Palma de Cervelló, La

Titulars
1. Francisco Javier Lahoz Hernández
2. Pedro Ardoy Aibar
3. Miguel González García
4. Ana María Porcuna Delgado
5. Ana María Torralba Iniesta
6. Pedro Escobar Maqueda
7. Marta Peña Fatela
8. Josefa García Fernández
9. José María Organista Salazar
10. Rafael Martínez Espinosa
11. Teresa Martos Pérez
Titulars
1. Enric Bellver i Ballester
2. Jordi Josep Bellini Rigol
3. Ana Castillo i López
4. Nil Moreno i Agea
5. Ester Rodrigo Joaniquet (Independent)
6. Roger Garriga i Puig
7. Maria Ester Calvo Aguilar (Independent)
8. Francisco Baños i Vidal
9. Ruth Librada Martinez (Independent)
10. Antonio Lopez i Diez
11. Rosa Soler Matias

Suplents
1. Juan Alberto Pujol Bosch
2. Maria Elena Blanch Prat
3. Montserrat Pascual Quiero (Independent)
Titulars
1. Ángel Téllez Miguéliz
2. Belén Miñana Gómez
3. Rodrigo Martínez Fernández
4. Fernando Díez Crespo (Independent)
5. Gemma Elvira Miguéliz Castillo (Independent)
6. Yolanda Cristina Maroto Millán (Independent)
7. Jorge Hernández Simón (Independent)
8. Isabel Huerta García (Independent)
9. Francisco Javier Martínez Pérez (Independent)
10. Elvira Castillo Marín (Independent)
11. Juan José Díez González (Independent)
Titulars
1. Anna Pascual Roca
2. Miriam Diez Piñol
3. Jordi Segura Tejedor
4. Laura Prieto Juvell (Independent)
5. Oscar Martinez Sanchez (Independent)
6. Begoña Ponce Serrat (Independent)
7. Nuria Casamada Humet
8. Rafael Palau Aguilar (Independent)
9. Judit Guillem Gimeno
10. Eric Peret Moreno (Independent)
11. Josep Maria Llop Rigol

Suplents
1. Maria Beatriz Gallego Rico (Independent)
2. Antonio Gomez Diaz (Independent)
3. Miquel Farga Jorge
4. Raimundo Fruchtman Provins (Independent)
Titulars
1. Xavier González Alemany
2. Maria Rosa Escobar Olivas
3. Daniel Muxi Hernández
4. Roc Sanarau Peris
5. Susanna Fort Mateos
6. David Serlavós Serra
7. Llorenç Gràcia Puig
8. Eva Albaladejo Mur
9. Judit Rubio Obiols
10. Gemma Balasch Ollé
11. Francisco Cortés Roca

Suplents
1. Jordi Roig Pi
2. Arnau Fisas Lamarca
3. Gemma Ollé Planas
4. Montserrat Fonts Suau
5. Joaquim Obiols Planas
6. Bernat Fisas Sanarau
7. Susana Castellanos Gil
8. Gemma Borras Nievas
9. Joan Gracia i Minguell
10. Esteve Fisas Ollé
Titulars
1. Anna Maria Torres Garcia
2. Mateo De Prado Dominguez
3. Jesus Cobas Rodriguez
4. Jose Carlos Toro Reina
5. Natalia Paramo Neyra
6. Francisco Callejas Casado
7. Sergio Silva Valdivia
8. Maria Natalia Heredia Garcia
9. Martin Del Rio Martinez
10. Aurora Garvin Diaz
11. Esteban Gracia Casanovas

Suplents
1. Maria Teresa Fernandez Albares
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat