Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Viladecans

Resultats 2019 a Viladecans

Titulars
1. Carles Ruiz Novella
2. Maria Elena Alarcón Méndez
3. Gisela Navarro Fuster
4. Ricard Calle Martínez (Independent)
5. Carme Gimeno Berne
6. Anselmo Sánchez Ramírez
7. Jordi Mazón Bueso (Independent)
8. Rosa María Cañisá Abancó
9. María Ávila Aguilar
10. Joana Sánchez Morillo (Independent)
11. Olga Reyes Haro
12. Emilia Cano Camacho (Independent)
13. Francisco Chacón Moral
14. Manuel Vaquerizo Bello (Independent)
15. Gracia Sancho Ruiz
16. Luis Vecin Ramos (Independent)
17. Guillermo Torrubia De Nova
18. Josefa Delgado Vegas (Independent)
19. María Vicente Montserrat (Independent)
20. Rafael Cabrera Diéguez
21. Alejandro García Pérez
22. Nerea Juárez Rey
23. Manuel Palenciano Fernández
24. Lidia Bernardo Marquéz
25. Pere Gutiérrez Alemany

Suplents
1. Luís Santiago Vargas
2. Carmen Gallego Saborido
3. Manel Sunyer Mas
Titulars
1. Bàrbara Lligadas i Muñóz
2. Miriam Moysset i Gil
3. Jose Mumany i Baños
4. Judit Moreno i Alonso
5. Manel Membrilla i Marcos (Jovent Republicà)
6. Natália Morant i Garrido (Independent)
7. Joan Bausa i Soriano
8. Maria Teresa López i Álvarez
9. Marc Riera i Minguet
10. Gladys Reina Cortinez Pontoni (Independent)
11. David Salazar Santos (Independent)
12. Maria Montserrat Freire Claramunt (Independent)
13. Antoni Padilla i Márquez
14. Maria Del Carmen Melenchón Martínez (Independent)
15. Albert Artero i Roig
16. Cynthia Comelles Awuor (Independent)
17. Daniel Fabero i Noriega
18. Inmaculada Concepción Jimenez Cuadrado (Independent)
19. Manuel Ballester i Orti
20. Francisca Leida i Morales (Paquita)
21. José Manuel Porcar Escrichs (Independent)
22. Montserrat Pacheco i Constanzo
23. Guillem Briones i Torrent (Jovent Republicà)
24. Concepció Zaragoza i Garcia
25. Albert Marín i Andrés

Suplents
1. Marta Jiménez i Garcés (Independent)
2. Jordi Flores i Romero
3. Rosa Maria Monclús i Tugas (Independent)
4. Albert Guilera i Font
5. Anna Besora i Torradeflot (Independent)
6. Enric Pedrol i Clotet
7. Araceli Aragó i Rubio (Independent)
8. Antoni Mullero i López
Titulars
1. Carolina Torres García
2. José Luis De La Rosa Núñez
3. Maria José Iris Ruiz
4. Sara Mª Martínez Colomer
5. Antonio Ruiz Toro
6. Marc Garcia Paredes
7. José Jesús Roldán Monroy
8. Mª Dolores Sánchez Rodríguez
9. Carlos Rodríguez Martín
10. Ana Isabel López Justicia
11. Rachid Dehmani Aual
12. Montserrat Monllor López
13. Juan Carlos Pinilla García
14. Valeria Del Arco Medina (Independent)
15. José Antonio Santiago Membrives
16. Montserrat Domínguez Sánchez
17. Raúl Dorado Berrocal
18. Victor Acedo Gonzalez (Independent)
19. Mª Carmen Martinez Ibanco
20. Alberto Hernández García
21. Jacob Castel Palizas
22. Ana Torres Domínguez (Independent)
23. Dolores Ruiz Ruiz
24. Alfonso López Díaz-Bernardo
25. Martin Eusebio Barra López

Suplents
1. Virginia Camisón Ulloa
2. José Luis Gómez Delgado
3. Mª Mercedes Ambrojo Alcalde
Titulars
1. José Antonio Martínez Sintes
2. Fernando Ramón Espejo Delgado
3. Enriqueta Torreblanca Pérez (Enri)
4. Miguel Ángel Palma Mallofret
5. Basilisa Martínez Bolea (Basi)
6. Enrique Mieza Sánchez (Enric)
7. Mónica Dios Tascón
8. Jorge Daniel Del Pino Cruz (Jordi)
9. Mercedes Díaz Castaños
10. Rafael Canales García
11. Verónica Del Carmen Arancibia Jerez (Vero)
12. Luis Rigoberto Ojeda Marzán (Lucho)
13. Júlia Úbeda Román
14. Florentino Pérez Hidalgo
15. Maria Josefa Muñoz Román
16. Cándido Márquez Barroso (Independent)
17. Araceli Llamas Álvarez (Independent)
18. Manuel Francisco Iñañez Navascuez
19. Marina Ruaix Arasanz (Independent)
20. Raúl Luque Rodríguez
21. Regina Amanda Torres Bedolla (Independent)
22. Francisco José Pedrosa Martínez (Independent)
23. Francisca Del Viso Ramírez (Independent)
24. David González Ibáñez
25. Asunción Polaina Escabia (Independent)
Titulars
1. Eduardo Oscar Tobaruela Silva
2. Laura Ortiz Gallegos
3. Jose Ricardo Sesar Garcia
4. Martha Argueta Gonzalez
5. Angel Jose Gamboa Garcia
6. Josefa Trigueros Nicolas
7. Juan Jose Garcia Escabia
8. Jose Manuel Garcia Garcia
9. Maria Dolores Gallegos Leon
10. Amparo Garrido Escriva
11. Francisco Javier Garcia Garcia
12. Andrea Plaza Blanco
13. Sherezade Toro Heredia
14. Gerard Proietti Trigueros
15. Ezequiel Pazos Dominguez
16. Isabel Diaz Bravo
17. Antonio Lopez Manzano
18. Ivan Toro Heredia
19. Asuncion Heredia Pazos
20. Maria Isabel Serrano Puig
21. Juan Puig Sanchez
22. Miriam Proietti Trigueros
23. Andere Gutierrez Zugazartaza
24. Gerard Pala Galofre
25. Isabel Puig Sanchez
Titulars
1. Jose Padilla Roig
2. Juan Varo Gonzalez
3. Fabiana Andres Fochesato Avalle
4. Manuel Montijano Peinado
5. Maria Pagan Zaragoza
6. Alejandro Gonzalez Pagan
7. Juan Gadeo Cañadillas
8. Remedios Vila Perez
9. Dolores Bravo Ogalla
10. Juan Manuel Fajardo Esparcia
11. Antonio Garcia Casanueva
12. Ambrosio Perez Panal
13. Maria Garcia Pagan
14. Francisca Carpintero Galiano
15. Antonio Gonzalez Diaz
16. Dionisio Vizcaino Picazo
17. Maria Felez Garcia
18. Rafael Vila Perez
19. Maria Jesus Para Ros
20. Marcos Francisco Perez Cambra
21. Luis Rey Gonzalez
22. Maria Gonzalez Alvarez
23. Rafael Civico Carretero
24. Juan Manuel Granados Sanchez
25. Concepcion Guillot Romero

Suplents
1. Antonio Jesus Gomez Nuñez
Titulars
1. Mª Purificación González Pérez (Puri) (Viladecans, Sí Se Puede-Viladecans, Sí Es Pot)
2. Xavier Martín Alba (Som Alternativa)
3. Juana Terrón Amores (Juani) (Viladecans, Sí Se Puede-Viladecans, Sí Es Pot)
4. Elizabeth Jessica Rodríguez Damián (Som Alternativa)
5. Oscar Priu Melero (Independent)
6. Kevin Villalón Gómez (Som Alternativa)
7. Cristina Jiménez Campillo (Independent)
8. Raúl Salgado Polonio (Independent)
9. Miriam Limón Romero (Som Alternativa)
10. Vicente Anguita Aguayo (Viladecans, Sí Se Puede-Viladecans, Sí Es Pot)
11. Florina-Simona Chiuaru (Flor) (Independent)
12. Joan Flores Rigabert (Som Alternativa)
13. Roxana Olga Asprela Campanello (Viladecans, Sí Se Puede
- Viladecans, Sí Es Pot)
14. Roser Tavira Martinez (Som Alternativa)
15. Victor Julio Carvajal Gamboa (Viladecans, Sí Se Puede- Viladecans, Sí Es Pot)
16. Yolanda Estepa Delgado (Viladecans, Sí Se Puede- Viladecans, Sí Es Pot)
17. Mohamed Yamani Zaroual (Independent)
18. Marta Areny Ferrer (Som Alternativa)
19. Antonio Muñoz Moriel (Viladecans, Sí Se Puede- Viladecans, Sí Es Pot)
20. Fabio Marcelo Ruau Galán (Viladecans, Sí Se Puede- Viladecans, Sí Es Pot)
21. Andrea Arellano Martínez (Som Alternativa)
22. David García Terrón (Independent)
23. Carmen Zeneida Ojeda Centurión (Som Alternativa)
24. David Muros Dilme (Independent)
25. Encarnación Aguilar Ruiz (Viladecans, Sí Se Puede-Viladecans, Sí Es Pot)

Suplents
1. Rafael García Fernández (Viladecans, Sí Se Puede-Viladecans, Sí Es Pot)
2. Maria Rosa Camí Pérez (Independent)
3. Luis Olivares Diaz (Viladecans, Sí Se Puede- Viladecans, Sí Es Pot)
Titulars
1. Encarnacion Garcia Jimenez (Encarni)
2. Lluís Rovira Adalid
3. Mercé Solé Tey
4. Juan Monzón Viedma
5. Eliana López Sánchez
6. Ismael De La Rubia Castellano
7. Joaquina Sánchez Alias
8. Vanesa Rodríguez Fornos
9. Francisco Gordillo Villalba
10. Begoña Galera Comas
11. Julia Atienza Guardia
12. Idoia Baixench Rodriguez
13. Manuel Gonzalez Fernandez
14. Meritxell Mondragon Ruiz
15. Jesús Claudio Román Blazquez
16. Maria Carmen Castellano Puges
17. Josefa Porcel Corral (Pepa)
18. Juan Gallardo Dieguez
19. Sandra Gonzalez Magro
20. Gines Alejo Estevez
21. Maria Comas Oriol
22. Julia Guardia Montserrat
23. Anna Montfort Heras
24. Daniel Gutierrez Salgado
25. Jose Luis Atienza Ferrero

Suplents
1. Maria Anuncia Louzao Alonso (Maruja)
2. Elisabeth Jover Andujar
3. Amador Gonzalez Sanchez
4. Torcuato Hernandez Requeña
5. Antonio Moreno Megias
Titulars
1. Tomás Caroz i Martínez (Independent)
2. Cristian Jurado i García
3. Gema Bueno i Abelló
4. Joan Domènech i Magem
5. Marta Puig i Torrente (Independent)
6. Marta Duce i Marín (Independent)
7. Xavier Amill i López (Independent)
8. Gema Almansa i Pedrosa (Independent)
9. Pau Pedraza i Gonzalez (Independent) 
10. Rosa Maria Ferreró i Ferré (Independent)
11. Gonzalo Manuel Sousa i Turrella (Independent)
12. Lluís Badenas i Cubiló (Independent)
13. Rosa Maria Padilla i Roig (Independent)
14. Josep Comas i Casany (Independent)
15. Antonia Gorgas i Amat
16. Carlos Romero i Baró
17. Andreu Vias i Vila
18. Alonso Campillo i Simón (Independent)
19. Maria Justa De Zabalo i Toscas (Independent)
20. Maria Del Carmen Hostalot i Rodriguez (Independent)
21. Silvia Granados i Salado (Independent)
22. Xenia Soler i Rodriguez (Independent)
23. Herminia Bundo i Campanera (Independent)
24. Alejandro Gallo i Navarro
25. Josep Vila i Vendrell (Vileta) (Independent)

Suplents
1. Alejandro Llop i Brotons (Independent)
2. Jordi Palmero i Galindo
3. Ana Maria Via i Reguan (Independent)
4. Anna Chacón i Soriano
5. Alberto Mellado i Raposo (Independent)
6. Roger Serra i Barcons (Independent)
Titulars
1. Fernando Moya Cantarero
2. Josefa Redondo Solís
3. Marina Ferrer Sánchez
4. Jose María Casanova Prenafeta
5. Miguel Blázquez Tomé
6. María Del Carmen Sánchez Izquierdo
7. Jordi Villagra Martínez
8. Cristian Moreno Torrente
9. Jessica Torres García
10. Mario Iglesias Leal
11. Noelia López Hernández
12. Adan Heredia Montesinos
13. José Ferrer Rodríguez
14. José Luis Sibina Pereyra
15. Alba Rodríguez Blasco
16. Andrés Peracho Alonso
17. Eduard Alfons Martín Torres
18. Tamara Ferrer Sánchez
19. Noelia Benítez Hernández
20. Elías García Bo
21. Francisco Hurtado Arjona
22. Julio Gomez-Caro Macho
23. Diana Moya Redondo
24. Marcelino Manuel Montes Rodríguez
25. Maria Juana Ungueti Fernández

Suplents
1. Joaquin Jiménez Torrero
2. Mercedes Vidal Alcalde
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat