Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Torre de Claramunt, La

Resultats 2019 a Torre de Claramunt, La

Titulars
1. Jose A. Martin Fernandez (Independent)
2. Carla Suarez Nieto
3. Manuel Coca Rodriguez
4. Silvia Lopez Hernandez
5. Sergio Fernandez Hernandez (Independent)
6. Mónica Gomez Rivero
7. Marcel Morillas Rozas
8. Rafael Fernandez Parera (Independent)
9. Mª Estela Merino Martinez
10. Jaume Molina Solé (Independent)
11. Maria Gil Garcia

Suplents
1. Jose Manuel Martinez Miranda
Titulars
1. Juan Martínez Bayona
2. Francisco Javier Cosano Cano
3. Claudia Zumel Caballero
4. Misraim De La Rosa González
5. Sandra Serrano García
6. Joel Castaño Sánchez
7. María José Castellano Porras
8. Domingo Salido Jiménez
9. Marta Gamas Brumós
10. Ginesa Acosta Rodríguez
11. Ignacio Boned Cobos

Suplents
1. Alba Zumel Caballero
2. Jordi Pérez Bartual
3. Jezabel Márquez Gómez
4. Mugurel Gutu
Titulars
1. Joaquim Morales Mestres
2. Mònica Tomás Tort
3. Juan José Castaño Garcia
4. Nuria Poch Folch
5. Jordi Camps Juncà
6. Maria Coral Oliveros Soriano
7. Joaquin Mallen Gomez
8. Mª Dolores Vizarro Muñoz
9. Josep Ollé De
10. Teresa Rabell Padró
11. Vicente Gascon Bret

Suplents
1. Òscar Rota Domingo
2. Elisenda Farriol Gili
3. Jordi Martínez Rico
4. Olga Diago Bertran
5. Joan Oliva Broto
6. Maria Nuria Palacios Morcate
7. Pedro Jimenez Ortiz
8. Isabel Lorente Castaño
9. Manel Santanach Gonzàlez
10. Ana Doroteo Romero
Titulars
1. Jaume Riba Bayo
2. Andrés Siñol Quintana (Independent)
3. Jaime Riba Ramos
4. Ana Madrid Jimenez
5. Maria Teresa Maruny Pomares (Independent)
6. Francesc Xavier Comes Ferrer
7. Manuel Puig Vidal (Independent)
8. David Pozo Pascual (Independent)
9. Susana Sánchez Campillo (Independent)
10. Maria Cristina Rosario Marin Tebar (Independent)
11. Lourdes Cordon Sabi

Suplents
1. Antonio Ruiz Ruis (Independent)
2. Mònica Valls Rodriguez (Independent)
3. Salvador Casanovas Sola (Independent)
4. Núria Torres Giménez (Independent)
5. Antonio Paz Romero (Independent)
6. Maria Dolores Mates Aranda (Independent)
Titulars
1. Marcos Melo Company
2. Santiago Eduardo Andrade Segovia
3. Kenneth Montero Ventura
4. Marta Sabé Blanco
5. Evelyn Marquez Caballero
6. Miguel Romero Jiménez
7. Angel Garcia Dueñas
8. Juan Manuel Logares Lombardero
9. Rebeca Torreblanca Martínez
10. Concepción Martínez Renedo
11. Jordi Torreblanca Gómez

Suplents
1 José Aguilar Martínez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Anoia