Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Torelló

Resultats 2019 a Torelló

Titulars
1. Joan Carmona López
2. Roser Roma Corominas
3. Sergio Perez Marin
4. Úrsula Rivera López
5. Francesc Josep Rivera García
6. Maria Dolors Fernàndez Belmonte (Independent)
7. Noemí Carmona Garcia (Independent)
8. Carmelo Requena Caparroz
9. Raquel Redondo Verdaguer
10. Alejandro Moreno Gordillo
11. Inmaculada Sampedro López 
12. Monica Nofuentes Fernandez
13. Francisco Granados Perez
14. Avelino Sanchez Penas
15. Antonio Martinez Palazon
16. Maria Dolores Chica Torres
17. Gerard Rivera Zurita

Suplents
1. Anna Xandri Verdaguer
2. Antonio Arroyo Espinosa
3. Miquel Franch Ferres
Titulars
1. Marçal Ortuño i Jolis
2. Núria Montanyà i Tanyà
3. Xavier Lozano i Victori
4. Elisabet Viñas i Villena
5. Adrià Jaumira i Molist
6. Mercè Faja i Barcons
7. David Sánchez i Valderrama
8. Lidia Truñó i Rodriguez
9. Marc Tienda i Casas
10. Montse Tort i Vivet
11. David Sala i Teixidor
12. Montse Benedé i Gonzàlez
13. Nil Coll i Autet 
14. Mariona Codina i Guixaró
15. Enric Xicoy i Comas
16. Berta Faro i Basco
17. Jordi Casals i Prat

Suplents
1. Fina Baena i Esquinas
2. David Ramon i Garcia
3. Cristina Sala i Donado
4. Jordi Ricart i Barniol
5. Helena Angrill i Marí
6. Toni Cubí i Montanyà
7. Soledad Àlvarez i Aguilar
8. Pere Surribas i Jaumira
9. Dolors Bardolet i Mayola
10. Lluís Sabatés i Padrós
Titulars
1. Neus Codina Casals
2. Sebastià Raurell Pujol
3. Jordi Rosell Plajats
4. Jordi Noguer Palmieri
5. Susana Pérez Muñoz
6. Eloi Pérez Andreu
7. Eduard Fabré Rosell
8. Ester Ribas Arbós
9. Elisabet Moya Blanch 
10. Laura Arbós Codinachs
11. Carme Francolí Casas
12. Núria Güell Rovira
13. Maria Dolors Baucells Ribas
14. Albert Serra Girbau
15. Manel Romans Sanchez
16. Concepció Villena Aceituno
17. Santi Vivet Soler

Suplents
1. Albert Portus Noguera
2. Maria Carme Peix Cirera
3. Lluís Bassas Portus
Titulars
1. Pere Colomer Planas
2. Antonio Lucena Ochando
3. Gerard Palomar Fochs
4. Rosa Maria Bautista Rivera
5. Manuela Romero Tarrias
6. Juan García Hernández
7. Miguel San Bernardo Rubio
8. Isabel Lucena Ochando
9. Adrian Diaz Martín
10. María Julia Cantos Aguado
11. Patricia Gómez Álvarez
12. Pedro Bosch Pujol 
13. Antonio Megías García
14. Lidia Pino Romero
15. Rafaela Zumaquero Gámez
16. María Del Rocío Marcos Escala
17. Juan Lucena Jimenez 

Suplents
1. Ana Yolanda Bravo Garcia
Titulars

1. Francesc Manrique Aumatell
2. Maria Àngels Casals Font
3. Jordi Casanova Sellarès
4. Elena Crespi Asensio
5. Jordi Casas Caritg
6. Elisenda Currius Soler
7. Arnau Segura Montagut
8. Mireia Garriga Codina
9. Jordi Vinyes Domingo
10. Mònica Naranjo Morán
11. Albert Tubau Tanyà
12. Montse Soler Montilla
13. Guillem Povedano
14. Núria Sellarès Oró
15. Josep Martinez Lladó
16. Montse Ayats Coromina
17. Lluís Toneu Panicot



Suplents
1. Irene Marginedas Freixa
2. Marc Freixa Molist
3. Núria Torrent Magro
4. Jordi Perez Rubio
5. Pilar Casellas Serra
6. Eduard Pujol Bardolet
7. Anna Xampró Camps
8. Marc Casacuberta Palmarola
9. Aina Constansó Ordeig
10. Albert Furtet Casellas
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis d'Osona