Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Terrassa

Resultats 2019 a Terrassa

Titulars
1. Jordi Ballart Pastor
2. María Rosa Boladeras Domingo
3. Luisa Melgares Aguirre
4. Núria Marín García
5. Noel Duque Alarcón
6. Miguel Ángel Moreno Félix
7. Jennifer Ramírez Porras (Niki)
8. Javier Fernández Rivero
9. Raúl Ibáñez Linares (El Biri)
10. Mónica Polo Rubia
11. Juan García Martínez
12. Patrícia Reche Martínez
13. Xavier Corominas Gómez
14. Susana Villanueva Beltrán
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 37-56 Https://bop.diba.cat A
15. Babacar Mbaye Seck
16. Ruth Hibernón Martín
17. Alberto Salmerón Barba
18. Laura Poyatos Sánchez
19. Afifa Gamraoui Khayouti
20. Esteban Lao López
21. María Adoración Solvas Andrés (Dori)
22. José Ruiz Pérez (Raga)
23. María Marta Martí Masip
24. María Carmen Herencia Quirante
25. Alberto Muñoz Salmerón (Alberto Demomento)
26. Bartolomé Serrano Jiménez (Jymmy)
27. Marta Pessarrodona Artigas

Suplents
1. Miguel Ángel Valero Ochoa (Mike)
2. María Ángeles Font Carnicé
3. Basilio Garrido Franco
4. Antonia Lagar García
5. Antonio García González
6. María Isabel Quintana Ibáñez
7. Xavier Cardona Ruiz
8. Rosa María Ribera Mitjavila
9. Jorge Flores Bornao
10. María Rambla Amat
Titulars
1. Alfredo Vega López
2. Eva Candela López
3. Adrián Sánchez Morales
4. Javier García Romero
5. Josefina Merino Ramírez
6. Amadeu Aguado Moreno
7. Marc Armengol Puig
8. Carlos Lázaro Hernando (Independent)
9. África Serena Velasco
10. Elisabeth Herrera De Madre
11. Jordi Rueda Muñoz
12. Manuel Giménez Guardia
13. Nuria Escudé Guil
14. Plácido Lordán Gubianas
15. Carlota Menéndez Plans
16. Alba Soldevilla Novials
17. Víctor Manuel Pérez Fernández
18. Magdalena Aguilar García
19. Aleix Pérez Guiu
20. Isabel Zarza Gallego
21. Purificación Marsà Jiménez
22. Noemí Carmona Carabante
23. Miguel Tomás Vélez
24. María Luisa Carreño Gijón
25. Francisco Campos Escalera
26. María Dolors Puig Gasol
27. Pere Navarro Morera

Suplents
1. Helena Royes Riera
2. Pedro Domínguez Nevado
3. Josefina Soler Carrera
4. Juan Antonio Gallardo León
5. Mercè Corbera Penalva
Titulars
1. Isaac Albert i Agut
2. Teresa Ciurana i Satlari
3. Josep Forn i Cadafalch (Independent)
4. Ona Martínez i Viñas (Jovent Republicà)
5. Carles Caballero i Peña
6. Xènia Albà i Cantero
7. Josep Serra i Marimon (Sommes)
8. Maria Costa Soler (Independent)
9. Montserrat Font Fabra
10. River Stuard Farfan Castro (Independent)
11. Mercè Espasa i Cárdenas (Jovent Republicà)
12. Josep Ruiz i Rodríguez (Pepe Ruiz) (Independent)
13. Marta Codina i Vives (Independent)
14. Oriol Guerrero i Tost (Independent)
15. Montse Pujol i Soler
16. Pere Freixa i Paloma (Independent)
17. Gala Porté i Ferré (Jovent Republicà)
18. Carles Llongueras i Morera
19. Esperança Garrido i Garcia (Sommes)
20. Jordi Centelles i Amela
21. Sílvia Grau i Fontanals
22. Sergi Castells i Segura (Jovent Republicà)
23. Cèlia Ros i Gasset
24. Albert Gallardo i Ferrand (Jovent Republicà)
25. Ma Pilar Sierra i Janeras
26. Francesc Poch i Ros
27. Carme Labòria i Rojas (Sommes)

Suplents
1. Joan Baltà Torredemer (Sommes)
2. Ariadna Closa i Ribera (Jovent Republicà)
3. Carles Massallé i Bainad
4. Mireia Bercial i Parellada
5. Xavier Martín Gímenez (Sommes)
6. Mercè Ventura i Belmonte
7. Manel Martí i Moncho
8. Josefina Fontanals i Sàez
9. Joan Lluch i Puig
10. Bernat Pizà i Castella (Jovent Republicà)
Titulars
1. Josepa Pepi Oller i Comellas (Independent)
2. Mario Soria Aguilar (Independent)
3. Sílvia Invers i Barriga (Independent)
4. Mouad Essemmaa El Gazouni (Independent)
5. Fina Garcia Tobella (Independent)
6. Albert Llargués i Lleonart (Independent)
7. Marta Fité i Bacardit (Independent)
8. Lluís Sobrevia Vidal (Independent)
9. Olga Vilà Armadàs (Independent)
10. Xavier Climent i Gabriel (Independent)
11. Josep Pep Rovira Miret (Independent)
12. Víctor Gutiérrez i López (Independent)
13. Antoni Perales Noguera (Independent)
14. Marina Gibert i Berenguer (Independent)
15. Anna Parés Puntas (Independent) 16. Laura Soria Segarra (Independent)
17. Llorenç Gibert Berenguer (Independent)
18. Anna Carpena Casajuana (Independent)
19. Josep Almirall Puig (Independent)
20. Núria Amat Mercader (Independent)
21. Ricard Pons i Coll (Independent)
22. Regina Alonso Salat (Independent)
23. Pere Soria Alcazar (Independent)
24. Montserrat Morera Busqueta (Independent)
25. Jordi Setó i Marsó (Independent)
26. Anna Gibert Anter (Independent)
27. Antoni Prunés i Santamaria (Independent)

Suplents
1. Salvador Mas i Aguiló (Independent)
2. Esther Martínez Ibáñez (Independent)
3. Lluís Torres Matas (Independent)
4. Maria Teresa Cid Murillo (Independent)
5. Roger Rodríguez i Llavet (Independent)
6. Maria Sánchez i Figueras (Independent)
7. Miquel De La Orden Serra (Independent)
8. Dolors Berenguer i Segalàs (Independent)
9. David Guijarro Guillem (Independent)
10. Jessica Alarcón i Fresquet (Independent)
Titulars
1. Alejandro Rodriguez Ulloa
2. Marta Gimenez Arcusa
3. Pedro Maria Sala Casas (Independent)
4. Jordi Garcia Moreno (Independent)
5. Judit Ruiz Alcolea
6. Santiago Ariño Granell
7. Maria Josefa Contreras Ordoñez
8. Maria Mercedes Ramos Torres
9. Jose Manuel Moratalla Toledano
10. Gabriel Porteros Hernandez
11. Dianela De Fatima Semprun Angulo
12. Albert Serra Orriols
13. Maria Carmen Alvarez Penela
14. Juan Amenos Alamo (Independent)
15. Nuria Berenguer Sihuro
16. Antonia Sola Mateo
17. Miriam Muley Vilamu
18. Salvador Moyano Marin
19. Yolanda Bujan Leiva (Independent)
20. Francisco Parcerisas Ill
21. Elvira Sainz Ricart
22. Isidro Martinez Acuña
23. Ainhoa Martos Pascual
24. Rosalia Fernandez Calvet
25. Jose Rafael Jurado Montoya
26. Maria Carmen Gomez Villegas (Independent)
27. Arturo Travesa Solsona (Independent)

Suplents
1. Gabriel Turmo Sainz
2. Martina Toledano Saiz
3. Pedro Sanchez Cruz
Titulars
1. Javier González Delgado
2. Carmen Ortuño Aparcero
3. David Aguinaga Abad
4. Isabel Martínez Comas
5. Enric Rovira Moreno (Independent)
6. Sandra Priego Del Río
7. Medin Llunell Ruiz
8. Cynthia Ramírez Relaño
9. Eduardo Méndez Rodríguez
10. Estefanía Clavería Galve
11. Raul Aroca Flor
12. Esther Ortuño Aparcero
13. Bernabé Herranz Herranz
14. Noelia Sánchez Roldán
15. Patricio Cervilla Martín
16. Mercedes Mejías Zazo
17. Manuel Párraga Leyva
18. Tania Herrera Vargas
19. Christian Marc Chico Gómez
20. Ana Medina Jurado
21. Agustín Robles Sánchez
22. Montserrat Molina Carrillo
23. Ramón Moya Martínez
24. Rosalía Cruz Barquiel
25. Lucio Oliva Torres
26. Ana Recio Cruz
27. Francisco Sanchez Gamiz

Suplents
1. María Del Mar Zarza Gonzalo
2. Antonio Pérez Fernández
Titulars
1. Josep Maria Clotet Huertas
2. Josep Carreras García
3. Gemma Bas Solà
4. Fermín De Alarcón Moreno
5. Adolfi Maide Elena
6. Maria Rosa Bonals Comella
7. Gema Silva Castignani
8. Julio Gálvez Rubio
9. Josep Maria Marbà Oller
10. Juan Mondejar Capsir
11. José Ignacio Llombart Cantó
12. Enrique Vallejo Casals
13. Xavier Puig Sanahuja
14. Susana Vicente Escudero
15. Montserrat Casamitjana Aguilera
16. Antonio Carreras García
17. José De Calasanz Torrella Corbera
18. Ignacio Malgosa Sanahuja
19. Carmen León Rodríguez
20. Antonia Ortiz De Arcos
21. Ignacio Mundet De Caceres
22. Miguel Ángel Llenín Pujol
23. Ignasi Agustín Gracia Molins
24. Ángels Puig Sanahuja
25. Carla Restoy Borrero
26. Núria Domenech Viña
27. Josep Borrell Vilanova
Titulars
1. Xavier Matilla Ayala
2. Agnès Petit i Estrenjer
3. Xavi Martínez Ramírez
4. Anna Rius Ulldemolins
5. Oscar Monterde Mateo
6. Gloria Isabel Perona Carrasco
7. Pep Martí Cardús
8. Nerea Beltran Ortega
9. Xavier Lleonart Martínez
10. Pamela Navarrete De Agustín
11. Daniel Charles Quintanilla
12. Soledad Cabello Olivares
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 43-56 Https://bop.diba.cat A
13. Antoni Hernández Fernández
14. Maria Antònia Sáez Ullés
15. Carmina Rodellar Blecua
16. Miquel Herreros Sala
17. Maria Carmen Civit Chervet
18. Pol Madico Brugueras
19. Aleida Liza Lorenzo Acosta
20. Miquel Àngel Cuadra i Salvador
21. Rosa Garcia Hernández
22. Pedro Poblador Sepulveda
23. Marta Muntanyola Pablo
24. Albert Martí Sató
25. Gemma Sorribas Cervantes
26. Pilar Mateo Lisa
27. Rosa Maria Fernández Sansa

Suplents
1. Anna Palmero Molina
2. Joaquim Guitart Mampel
3. Cristina Puig Sáez
4. Marcel Sucarrats Antolí
5. Gloria Baena Soria
Titulars
1. Marc Medina Mañas
2. Maria Isabel De La Rosa Cardona
3. Assumpció Solé Sala
4. David Iglesias Xifra
5. Maria Montserrat García Martinez
6. Ander Ruiz Martin
7. Amaia Chavarri Badiola
8. Emilio Diaz i Membrives
9. Mireia Cubells Ferreri
10. Roc Padró i Caminal
11. Laura Gràcia i Jodar
12. Francesc Consola Álvarez
13. Carmen Roca Salvador
14. Lluís Dot Quílez
15. Alba Díez López
16. Anna Brullet Humet
17. Alexandre Ruiz Ortiz
18. Susana Jurado Sánchez
19. Xavier Duran Albareda
20. Iolanda Salvador Fabregat
21. Enric Vilà Sánchez
22. Laura De La Orden Sabrià
23. Eduardo Gómez Maldonado
24. Rita Pous Sancho
25. Maria Toresano Baslio
26. Jeroni Cos Busquets
27. Maria Sirvent Escrig

Suplents
1. Francesc Martínez Riera
2. Montserrat “Tona” Comas i Cuní
3. Francesc “Franki” Argemí Anglada
4. Oriol Frisach i Playà
5. Marga Salvador Fabregat
6. Jaume Bofill Ferrer
Titulars
1. Lluís Puig Gordi
2. Miquel Sàmper Rodríguez
3. Meritxell Lluís i Vall
4. Daniel Nart Juanes
5. Montserrat Trullàs Escoda (Independent)
6. Marc Gijón Delgado
7. Montserrat Caupena i Mas
8. Aleix Pons i Coll
9. Natàlia Albà Noya (Independent)
10. Mariona Pallach Menac (Independent)
11. Xavier Vives Batlle (Independent)
12. Ivonne Ortiz De Zarate Garcia (Independent)
13. Xavier Ordeix Mendiola (Independent)
14. Sílvia Bartés Stadler (Independent)
15. Esteve Cardús Cardellach (Independent)
16. Gloria Serra Latre (Independent)
17. Jordi Noguera Mestanza
18. Raquel Sanchez Villa (Independent)
19. Xavier Vidal Ramón
20. M. Teresa Salvò i Rifá
21. Agusti Figueras Dueñas (Independent)
22. Ester Malgosa Montserrat (Independent)
23. Edi Tubau Cutal (Independent)
24. Laia Badia Bou (Independent)
25. Salvador Cardús Ros (Independent)
26. Mariona Vigués i Julià
27. Josep Rull i Andreu

Suplents
1. Montserrat Borràs Sans (Independent)
2. Jacint Cuyàs i Tusell
3. Heide Axmacher Krause (Independent)
4. Ramon Cobos Blesa
5. Esperança Puig Sanahuja
6. Antoni Martinez Escur
7. Remei Fernandez Garcia
8. Antoni Perarnau i Burgés
9. Teresa Mirón Sanz
10. Quim Bigordà Amat (Independent)
Titulars
1. Maria Eugenia Lopez Lopez
2. Manuel Perez Diaz
3. Ivan Martos Aguilar
4. Jully Piedad Villa Soxo (Independent)
5. Maria Isabel Venteo Valverde (Independent)
6. Francisco Javier Martinez Castillo
7. Anna Gomez
-Pastrana Codina
8. Maria Rosa Perez Reyes (Independent)
9. David Campos Villa
10. Rut Martinez Hernandez
11. Silvia Ramos De La Rosa
12. Jose Francisco Navajas Adan
13. Juan Martinez Lopez
14. Dulce Maria Gomez Caceres
15. Hasnaa El Asri El Asri (Independent)
16. Javier Bilbao Hierro
17. Antonio Cazorla Lopez
18. Maria Elena Dinares Sellares
19. Gabriel Nieto Baron
20. Laura Montoya Checa (Independent)
21. Carmen Padilla Jimenez
22. Tania Espinosa Ruiz
23. Ignacio Gutierrez Ramos
24. Judit Rodrigo Nuñez (Independent)
25. Javier Antonio Dibitonto
26. Lucia Fatima Navarro Bueno
27. Emiliano Martinez Navarro

Suplents
1. Maria Elena Lloveras Parera
2. Ramon Tua Molinos
3. Rosa Fabiola Gil Jimenez
4. Domenec Martinez Garcia
5. Purificacion Carmona Ruiz
6. Andres Zamora Zamora
7. Vicenta Gallardo Redondo
8. Ramon Santana Catalan
9. Jose Lopez Rodriguez 
Titulars
1. Jesús Rodríguez Pachón
2. Alicia Tomás Martínez
3. Mireya Navarro Andreu
4. Ignacio Ozalla Manero
5. María José Cano Tirao
6. Eusebio Murillo Sánchez
7. José Acevedo Rico
8. Silvia Torres Villacreces
9. Carlos Raúl Nieves Freijeiro
10. Estrella Martín Berenguer
11. Justa Alburquerque Hernández
12. Miguel Vives Barcel
Ó
13. Meritxell Echevarría Romero
14. Ricardo García Vilagrosa
15. Gustavo Sánchez Rodríguez
16. Mario Cidoncha Gil
17. Plácido Carlos García Tejedor
18. María Rosa Bruguera Viturtia
19. Antonio Martín Reina
20. María Carmen Matínez Vega
21. Helena Ortiz De Arcos
22. Sergio Cordovilla Sierra
23. Ramón Pujol Paixà
24. Esther Del Pino Segurado
25. Samuel González Martín
26. Adela Segurado Díaz
27. Antonio Vergara Cámara

Suplents
1. David Valls Valverde
2. Francisco Javier Rodríguez Moreno
3. Juana Vega Hernández
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental