Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cerdanyola del Vallès

Resultats 2019 a Cerdanyola del Vallès

Titulars
1. Carlos Cordon Nuñez
2. Josefa (Pepi) Rivera Dueñas
3. Victor Francos Diaz
4. Carmen Arche Ametller (Independent)
5. Javier Sanchez Miras
6. Gloria Maria Urbano Jimenez (Independent)
7. David Gonzalez Chanca (Jsc)
8. Maria Eulalia Mimo Viader
9. Oscar Pons Carceles
10. Maria Angeles (Marian) Navarro Marin
11. Santiago Moro Muñoz
12. Andrea Borrego Valero (Independent)
13. Antonio Otero Muñoz (Independent)
14. Rocio Lopez Albadalejo (Independent)
15. Joaquin Garreta Marti-Terroba (Independent)
16. Sara Fernandez Flor (Independent)
17. Carlos Piedra Guillen (Jsc)
18. Maria Rosa Gutierrez Romero
19. Sergio Garrido Vazquez
20. Maria Jose Perez Sanchez (Independent)
21. David Nuñez Mula (Independent)
22. Rafaela (Rafi) Martos Soria (Independent)
23. Victor Soria Corral (Jsc)
24. Maria Dolores (Loli) Vazquez Jimenez
25. Carmen Carmona Pascual

Suplents
1. Antonio Manrubia Martin
2. Maria Cristina Real Masdeu
Titulars
1. Helena Solà Tàrraga
2. Iñigo Garcia De Enterria Adan
3. Montserrat Nieto Mendez (Independent)
4. Albert Turon Vilaseca
5. Carme Pina Puigtió
6. Pedro Casas Casado (Independent)
7. Gemma Estopà Roig (Independent)
8. Daniel Jovell Hidalgo (Independent)
9. Mireia Tudurí Pérez (Independent)
10. Joaquim Oltra Puigdomènech (Independent)
11. Marina Sureda Torres
12. Josep Garcia Pérez
13. Isabel Cruz Fernández (Independent)
14. Jaume Solana Mateo
15. Maria Liceran Llopis (Independent)
16. Xavier Fierres Delgado
17. Mireia Del Rio Vicente
18. Francesc Muñoz Estapà
19. Anna Quintero Ruiz
20. Carles Pla Terceño
21. Laura Batalla Aymami
22. Nicolás Valle Marchante
23. Inmaculada Jornet Gázquez (Independent)
24. Maria Jesús Sánchez Navarro (Xus) (Independent)
25. Daniel Mallén Ruiz

Suplents
1. Joan Muñoz Liesa (Independent)
2. Núria Cabanes Muñoz
3. Enric Marín Otto
4. Roser Fusté Cervelló
5. Jaume Grau Garsaball (Independent)
6. Roser De Haro De Haro
7. Òscar Torrents Valdelomar
8. Montserrat Viñals Tafanell (Independent)
9. Josep Maria Mallafré Ferrando
Titulars
1. Sonia Rodríguez Ruiz
2. Pau Ortolà Cobos
3. Gorka Samaniego Asenjo
4. Korina Medina Vargas
5. Jose Luis Pérez Durández
6. Daniel De La Fuente Igualada
7. Johanna Bijl (Independent)
8. Juan José Muñoz Peris
9. Esther Florenza Franco
10. Vicente Férez Del Águila (Independent)
11. Maria Desiree Wandelmer Díaz
12. Marisol Muñiz Merino
13. Santiago Aldea Gomez (Independent)
14. Dayse Ivonne Cabrera Moreira (Independent)
15. Jorge Martos Alcantara
16. Francisca Andero Del Río
17. Laura Risco Acedo (Independent)
18. Antonella Hernanz Palleschi
19. German Ejido Antolín
20. Hendrik Willem Lukas Potman
21. Pedro Montserrat Costa
22. Noelia Almazan Nicolau (Independent)
23. Ernesto Colom Andreo
24. Ramon Núnez Nogueira
25. Maria Francisca Valle Fuentes

Suplents
1. Francisco Roberto Torres López
2. Arantzazu De Mir Castan
3. Beatriz Duran Clavo
Titulars
1. Jorge Macarulla Bombardó (Independent)
2. Luis Riba Farrés (Independent)
3. Aina Sempere Escarrá (Independent)
4. Olga Gibert Prats (Independent)
5. Javier Boga Gomez
6. Pol Rigart Moles (Independent)
7. Xavier Macarulla Rigart (Independent)
8. Maria Elisenda Tamburini Blanch (Independent)
9. Anna Maria Escarrá Sobrerroca (Independent)
10. Antonio Rigart Solé (Independent)
11. Daniel Riba Monzó (Independent)
12. Pilar Montserrat Moles Castaño (Independent)
13. Jorge Macarulla Rigat (Independent)
14. Nieves Monzó Lacueva (Independent)
15. Jordi Sempere Bernial (Independent)
16. Verónica Serra Perez (Independent)
17. Arnau Riba Corbella (Independent)
18. Maria Eugenia Ymbern Camacho (Independent)
19. Antonio Planas Areñas (Independent)
20. Maria Pilar Llena Sarrate (Independent)
21. Jose Maria Domingo Gimeno (Independent)
22. Maria Luisa Mengual Masó (Independent)
23. Francico Javier Puig Coll (Independent)
24. Adelina Viñas Gamell (Independent)
25. Luis Sabatés Mallorques (Independent)

Suplents
1. David Domenech Millan (Independent)
2. Maria Ofelia Rigart Solé (Independent)
3. Eduardo Busquets Gil (Independent)
Titulars
1. Jorge Haro Pardo
2. Mercedes Pilar Cisneros Bermejo
3. Santiago Moncada Ricart
4. Carla Laredo Galvez
5. Rayco García Cabanas
6. Alba Jiménez Bagà
7. David Ros i Giralt
8. Daniel Vera Ruedas
9. Eva Ricart Vilafranca
10. Alejandro Velasco Gómez (Jandi)
11. Marc Montes Comadrán (Amik)
12. Aida Espino Rodríguez
13. Sergi Ruiz Piñol
14. Lurdes Abellán Martínez
15. Cristina Cid López
16. Ricard Almirall i Urpí
17. Marco Antonio Izquierdo Conejo
18. Eulàlia Bascu i Basset
19. Cristina Fernández Barrero
20. Assumpta Rodríguez De Guzmán i Pla
21. Vasile Jalauc Braga
22. Lucía Valero Cano
23. Irene Buendía Vidal
24. María Pilar Cabañero Polo
25. José Haro Rodriguez

Suplents
1. Lander Besa Azcárate
Titulars
1. Manuel Buenaño Garcia
2. Alvaro Hernandez Tomas
3. Ana Isabel Plans Navarro
4. Fulgencio Yeste Secaduras
5. Gertrudis Masachs Llonch
6. Francisco Correderas Tristell
7. Ana Martin Cabello
8. Cristino Garcia Gallego
9. Eva Maria Morales Martin
10. Jaume Galito Arenos
11. Anna Maria Barbieri
12. Magdalena Buenaño Garcia
13. Carlos Ferrer-Calbetó Barnils
14. Alvaro Garcia De La Calle Monegal
15. Bruno Morales Parra
16. Luis Lopez Artés
17. Jose Luis Laguna Martin
18. Maria Joaquina Ramajo Ramajo
19. Bautista Lopez Rivero
20. Ana Romero Sanchez
21. Francisco Perez Palau
22. Rosendo Calet Martinez
23. Amadora Peña Gomez
24. Monica Alvarez Gomez
25. Rosendo Calet Romero

Suplents
1. Francisco Javier Correderas Fernández
2. Elisabet Pedrosa López
3. Nombre Primer Apellido
Titulars
1. Maria Jesus Cornellana Puigariu (Independent)
2. Ramon Andreu Atik
3. Guillem Nadal Vicente
4. Maria Remei Barceló Rocasalvas
5. Ramon Sans Folch
6. Hortensia Torrecilla Santos
7. Joan Garcia-Planas Marcet
8. Julia Vilaplana Algué
9. Daniel Alcalde Vera
10. Albert Gallemí Riera
11. Clara Guitierrez Vickers
12. Luz Adriana Tasamá Macías
13. Prudenci Torregrosa Bosser
14. Vicente Cardona Arsis
15. Montserrat Muñoz Casals
16. Joaquim Sala Sanahuja
17. Montserrat Castellví Jubero
18. Marc Griera Montlló
19. Silvia Membrado Tejedor
20. Miquel Andreu Quevedo
21. Laia Andreu Quevedo
22. David Verde Sanchez
23. Rosa Pinyol Corrales
24. Eduard Sans Castellví
25. Claudia Ximena Guarin

Suplents
1. Javier Sans Castellví
2. Angelica Taramá Macías
3. Jorge Sans Castellví
Titulars
1. Carlos Escolà Sánchez
2. Laura Benseny Cases
3. Vera Sánchez Ramos
4. Ivan González Galdeano
5. Maria Concepció Miró Carrera
6. Adrià Guimerà Martínez
7. Xavier Nieto Sánchez
8. Sílvia Nofre Bonilla
9. Bernat Gastón Brasó
10. Anna Montfort Chipell
11. Maria Carmen Brasó Campderrós
12. David Chaparro Danon
13. Maurici Jaumandreu Font
14. Silvia Mae Martínez Gallardo
15. Sergio Rodríguez Salces
16. Cristina Garriga Turró
17. Javier Méndez Camps
18. Maria Del Carmen Rebollo Casado
19. David Gorjón Pedrola
20. Laura Rozalén Piñero
21. Jordi Mena Casamort (Independent)
22. Lluís Berenguer Pladevall (Independent)
23. Josep Maria Riera Gassiot
24. Elvira Vila Caelles (Independent)
25. Dolores Sánchez Macarrilla

Suplents
1. Jorge Koki Gassiot Pintori
2. Sira Font Palomar
3. Roc Bella Burgos
4. Maria Del Carmen Benítez Gallego
5. Manuel Navarro Castillo
6. Santiago De Alegría Sánchez Cabezudo
7. Noris Del Carmen Cuadro Pianeta
8. Diego González Palacios
9. Vicente Robles Alarcón
10. Maria Del Carmen Martínez Pin
Titulars
1. Joan Sánchez Braut
2. Àngels Guimerà Guinot
3. Encarna Linares Jiménez
4. Guillem Ortega Tous
5. Alberto Lacasa Santolaria
6. Marc Costa Valls
7. Esther González Bayo
8. Cristina Maldonado Moncada
9. Abel Moreno Griera
10. Glòria Grañén Biosca
11. Marc Santín Barja
12. Maria Teresa Barceló Muro
13. Mario Idáñez Rico
14. Mercè Xancó Sau
15. Xavier Garriga Fortuño
16. Maria Teresa Pina Massachs
17. Dolors Valls Garcia
18. Gemma Moncada Arenas
19. Josep Grau Garsaball
20. Rafael Nolla Solanes
21. Elvira Bayo González
22. Francesca Felip Fadó
23. Jose Maria Clavero Subias
24. Mirien Lorea Cortada Azcárate
25. Antoni Morral Berenguer

Suplents
1. Orlando Barrial Jové
2. Gemma Bisbal Villadelprat
3. Josep Maria Gispert Amorós
4. Jordi Miró Guix
5. Nereida Sauló Guimerà
6. Jordi Joan Mata Farell
7. Núria Subirà De Galdacano
8. Jaume Costa Milà
Titulars
1. Cecilia Giovanna Collado Lizama
2. Maria Reina Serna
3. Pilar Adell Gutierrez
4. Isaac Martínez Marcó (Independent)
5. Asier Debasa Cabero
6. Antonio Garrido Amigo (Independent)
7. Jose Alegre Iserte
8. Laura De La Aldea Llorens (Independent)
9. Casilda Perez Gómez
10. Marc Albert Guillamon Gómez
11. Maria Teresa García Perez
12. Francesc Xavier Palomar Gimeno (Independent)
13. Paula Collado Garcia
14. Raúl Ruiz Garcia
15. Victor Segura Martinez
16. Maria Dolores Navarro Velazquez
17. Margarita Sachiko Teranishi Castillo
18. Rosa Vilaró Saladelafont (Independent)
19. Jose Antonio Curiel Diaz
20. Sankoung Ba
21. Ana Maria Gómez Romera 22. Jose Luis Garcia Madero (Independent)
23. Soledad Mendoza Soria
24. Carmen Martinez Mallorquín
25. Santiago Oscar Cayuela Tomàs

Suplents
1. Náyade López Rodriguez
2. Jose Luis Extremera Galan
3. Jesús Moreno Herrero
4. Isabel Colom Baselga
5. Soledad Asiain Echevarria
6. Josefina Royo Pastor
7. Hermini Palomar Gimeno
8. Lidia Valdastillas Izquierdo
9. Eva Torralba Belenguer
10. Miguel Pons Velasco
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental