Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Susanna

Resultats 2019 a Santa Susanna

Titulars
1. Meritxell Romero Pinet
2. Sergi Pozzi Cejas
3. Elena Buxeda Rodríguez
4. Manel Hernández Cabezo
5. Eva Jaén Fernández
6. Alexandre Gironell Carreró
7. Olga Valls Casals
8. Joan Serra Castilla
9. Lídia Barcons Reniu
10. Miquel Ferran Puigvert Flores
11. Núria Sanguino Bonet

Suplents
1. Adrià Rendo Garcia
2. Neus Rodríguez Ortega
3. Joaquim Casas Soler
4. Estefania Sedano Martínez
5. Carlos Jaén Fernández
Titulars
1. Raquel Quiles Puerto
2. Andreu Cortés Verdú
3. Francisco Perete Alfaro
4. Gisella Zárate López
5. Antonio Muñoz Valencia
6. Javier Marín Segalés (Independent)
7. María I. Suarez Gallego (Independent)
8. Manuela Puerto Rodríguez
9. Purificación Parrilla Hurtado
10. José Antonio Martínez Cifuentes
11. Concepción García García

Suplents
1. Antonio Ramírez Gracia
2. Antonia Fontecha Torralba
Titulars
1. Eva Vidal Fradera
2. Josep Ferrer Laguarda
3. Artur Iscla Clos
4. Josep Sánchez López
5. Francisca Sánchez Cañas
6. Núria Casas Pi
7. Beatriz Varas Peralta
8. David Ángel López Arce
9. Robert Tarrés Molina
10. Bernat Costa Faura
11. Cesar Muñóz Jiménez

Suplents
1. Marta Nieto Montaner
Titulars
1. Ruth Artime Cruceira
2. Maria Rosa Tapia Martin (Independent)
3. Carlos Gomez Suñer (Independent)
4. Rosa Emilia Maria Garcia Cornejo
5. Antonio Pino Gomez
6. Maria Machado Muñoz (Independent)
7. Manuel Gonzalo Rodriguez Pascual (Independent)
8. Jonatan Lozada Paredes
9. Francisco Gomez Ramirez (Independent)
10. Rosa Maria Muñoz Matas (Independent)
11. Jose Antonio Vara Romero (Independent)

Suplents
1. Manuel Piñeiro Mera (Independent)
2. Montserrat Valera Fernandez (Independent)
3. Francisco Berman Ruiz (Independent)
Titulars
1. Jordi Cusachs Omella
2. Xènia Llobet Solanilla
3. Sergi Mora Siñol
4. Maria Isabel Camps Molina
5. Esther Ubach Arranz
6. Josep Serra Armangué
7. Isabel Maria Aznar Martínez
8. Rafael Alba Jiménez
9. Julia Fernández Abad
10. Elisabet Garcia Cees
11. Joaquim Creus Valls

Suplents
1. Neus Illas Ripoll
2. Luis Maria Mora Serred
Titulars
1. Maria Teresa Palomino Granados
2. Cristina Reche Corado
3. Joan Antoni Manzano Llimargas
4. David Contreras Tarensi
5. Jose Morales Montaño
6. Justo Amor Iglesias
7. Juana Pachón González
8. Maria Trinidad López Rio
9. Raúl Brito Martín
10. Antonio Morales Trujillo
11. Alícia Rodríguez Luna
Titulars
1. Joan Campolier Montsant
2. Victor Valverde Rivas
3. Silvia Vives Morell
4. Josep Lluis Mulero Plata
5. Anna Castañeda Vives
6. Joan Sola Vila
7. Julian Jimenez Ramirez
8. Carine Charlotte Bouillon
9. Meritxell Roig Lopez
10. Margarita Llorens Llinars
11. Vicente Del Valle Vaquer

Suplents
1. Anna Maria Ferran Vintro
2. Jaume Guilera Llopart
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme