Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Maria de Palautordera

Resultats 2019 a Santa Maria de Palautordera

Titulars
1. Lluis Morales Peix
2. Ana Cristina Muñoz Cotore
3. Jordi Campdepadros Randeiro
4. Pol Conte Santiago
5. Neus Millan Domenech
6. Ferran Calbet Bigorra
7. Laura Abellan Isart
8. Ignasi Rius Daura
9. Ana Isabel Rodriguez Serrano
10. Roger Martin Rodriguez
11. Andrea Conte Santiago
12. Veronica Guix Ruiz
13. Jordi Pueyo Tapias

Suplents
1. Josep Fornes Planas
2. Inma Muñoz Casañas
3. Joaquim Framis Atmelle
4. Amparo Nadal Sanchez
5. Roger Renau Saura
6. Epifanio Cano Medina
7. Montserrat Mena Quesada
Titulars
1. Jordi Xena Ibañez
2. Marisol Garcia Beneyto (Independent)
3. Merli Garcia Casacuberta (Independent)
4. Isabel Membrives Rodriguez
5. Albert Ferrer Masagué
6. Eva Otero Sorigué
7. Enric Pousa Engroñat
8. Monica Garcia Vila (Independent)
9. Agusti Vilar Fornies (Independent)
10. Gloria Caumons Barcelo
11. Asier Castaños Beascoechea (Independent)
12. Enriqueta Queta Comajuan Mateu
13. Marta Portell Barca (Independent)

Suplents
1. Joan Romeu Garcia (Independent)
2. Olga Lopez Ibern (Independent)
3. Antonio Ayala Ortega (Independent)
Titulars
1. Xavier Blas i Martos
2. Núria Ripollés i Déu (Independent)
3. Marçal Planas Beltran (Jovent Republicà)
4. Laia Monferrer Barberà (Independent)
5. Josep Antoni Saurí i Soriano
6. Marta Illa i Sala
7. Pol Madí i Besalú
8. Àngels Solà Boluda (Independent)
9. Ramon Illa i Argemí
10. Mònica Torcal Escruela (Independent)
11. Francisco José López Ranea (Independent)
12. Soraia Riera Casero (Independent)
13. Jaume Altimiras i Garcia

Suplents
1. Isard Prat Ripollès (Jovent Republicà)
2. Araceli Carbonell Benjumea (Independent)
3. Marcel Oriol i Jover
4. Rosa Sala Escudé (Independent)
5. Joan Rubiralta i Suriol
6. Laia Rovira i Leranoz
7. Joan Mas i Valero
Titulars
1. Francisco Lazaro Brazo
2. Carlos Bobante Barjas
3. Maria Teresa Saez Roldan
4. Francisco Garcia Camacho
5. Sonia Moreno Lazaro
6. Juan Tomas Barrionuevo Martinez
7. Javier Alcaraz Legido
8. Luis Muñoz Jordana
9. Patricia Garcia Rodriguez
10. Maria Teresa Romero Belis
11. Francisco Aunion Fernandez
12. Maria Llavina Esteve
13. Isabel Rodriguez Aranda
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental