Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Eulàlia de Ronçana

Resultats 2019 a Santa Eulàlia de Ronçana

Titulars
1. Ramon Vilageliu i Relats
2. Cristina Gallego i Cabanas (Independent)
3. Arnau Queralt i Bassa (Independent)
4. Teresa Cortès i Uño (Independent)
5. Xavier Giménez i Cisneros (Independent)
6. Anna Salamó Vai (Jovent Republicà)
7. Claudi Mansanet Sánchez
8. Maria Rabadán Delicado
9. Pere Cabot i Barbany
10. Virgínia Calvet i Rubió (Independent)
11. Àngel Exojo i Lozano
12. Teresa Dordal i Culla (Independent)
13. Quim Blanch Conejos (Independent)

Suplents
1. Núria Federico i Fuertes (Independent)
2. Martí Ferrés Ollé (Independent)
3. Eva Cansino Martínez (Independent)
4. Jaume Dantí Riu (Independent)
Titulars
1. Francesc Bonet Nieto
2. Anna Montes Cabot
3. Jordi Orriols Vilaro
4. Ana Viura Rodilla
5. Manel Imedio Bernardo
6. Marta Dominguez Gasco
7. Jordi Carreras Arisa
8. Monica Pons Vilaseca
9. Pol Guerra Imedio
10. Gemma Salvador Morillo
11. Francesc Danti Espinasa
12. Ana Arrieta Graus
13. Sergi Castro Ontiveros

Suplents
1. Maria Lazaro Padros
2. Joan Iglesias Barcia
3. Maria Jose Sanchez Verdejo
4. Lluis Corral Ruiz
5. Montserrat Estape Altes
6. David Sole Grau
7. Mireia Riera Garcia
8. Lluis Duran Gual
9. Carolina Bonet Ribera
10. Jordi Rodes Padro
Titulars
1. Montserrat Arroyo Basolas
2. Jorge Gonzalvez Lober
3. Jorge Ruiz Espinosa
4. Jesus Osuna Gonzalez
5. Rosa Lourador Da Silva
6. Victor Isidoro Lozano Rebollo
7. Jose Cortes Gonzalez
8. Ana Maria Cuadrado Nateras
9. Raul Fernandez Ferrer
10. Monica Sanchez Lareo
11. Julio Benitez Lourador
12. Susana Lozano Costa
13. Ana Maria Vico Fargas
Titulars
1. Salvador Fructuoso Aranda
2. Sara Cortada González
3. Emili Josep Legaz Egea
4. Elvira Mas Poblador
5. Shesica Paez Gularte
6. Màxim Mansanet Sánchez
7. Neus Agustí Cortina
8. Joan Maspons Ventura
9. Carme Peseta Farrerons
10. Ezequiel Ruiz San José
11. Victòria Ortega Muntané
12. Agustí Gonzalo Álvarez
13. Arnau Masclans Serrat

Suplents
1. Sílvia Soler Pons
2. Margarita García Ruiz
3. Jordi Cuesta Ortiz
Titulars
1. Abraham Requena Ruiz
2. Victor Nogueira Lopez (Independent)
3. Manuela Ruiz Carcelen (Independent)
4. Enriqueta Luque Rueda (Independent)
5. Conrado Jaime Miranda Peñarroya (Independent)
6. Maria Teresa Barbany Baro (Independent)
7. Jose Sampera Arimon (Independent)
8. Maria Luisa Lahiguera Casanova
9. Ruben Martínez López
10. Maria Isabel Abril Sanz
11. Hugo Banderas Hernández
12. Mercedes Lopez Ferreiro
13. Emilio Ferrer Ingles
Titulars
1. Veronica Mateos i Vegas (Independent)
2. Sergi Pina i Rodriguez
3. Eugenia Maria Izqueirdo i Pedraza (Independent)
4. Núria Fort i Gracia (Independent)
5. Jesús Fernandez i Antolín
6. Carla Duran-Viaplana i Mañas (Independent)
7. Albert Valls i Matheu
8. Hanna Elmiti i El Kati (Independent)
9. Albert Sans i Benages (Independent)
10. Joan Francesc Montes i Casas
11. Maria Bover i Casanovas (Independent)
12. Maria Arruego i Cazorro
13. Esteve Aymà i Pedrola

Suplents
1. Joaquim Brustenga i Etxauri
Titulars
1. Susana Barroso Valverde
2. Alberto López Porcel
3. Manuel Barroso Valverde
4. Alejandro Ramos Moreno
5. Maria Jimenez Montes
6. Jordi Del Río Giner
7. Francisco Jose Valdesoiro Pulido
8. Marc Moyano Llandres
9. Jennifer Pérez Lirio
10. Ana De Dios Medina
11. María Cristina Barri Gris
12. Cristian Ortega Tejada
13. Margarita Fuentes Gonzalez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental