Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Eugènia de Berga

Resultats 2019 a Santa Eugènia de Berga

Titulars
1. Naiara Puchades i Callejas
2. David Nogué i Roca
3. Carlota Serrabasa i Rafart
4. Èric Escamilla i Morcillo
5. Aina Pujols i Aumatell
6. Daniel Guzman i Morales
7. Cristina Sala i Bigas
8. Jordi Fuente i Rovira
9. Cristina Sitjes i Sala
10. Roger Oriol i Pérez
11. Lorenzo Gost i Torrentbo 

Suplents
1. Montserrat Bigas i Montasell
2. Núria Rafart i Valldeoriola
3. Adrià Serrarols i Soldevila (Jovent Republicà)
4. Cristian Parras i Fernandez
5. Joan Viñas i Torrents
6. Albert Illamola i Riera
Titulars
1. Xavier Fernández Sala 
2. Jordi Casassas Godayol
3. Joana Maria Ortega López
4. Laura Urtós Zazo
5. Joan Noguer Babot
6. Romualdo Pérez Jiménez
7. Laura Márquez Codina
8. Marta Sánchez Bayés
9. Elisabet Comas Fabregó
10. Dan Clarasó Sanz
11. Sílvia Muntadas Tió

Suplents
1. Marta Sabata Parareda
2. Francesc Roca Terricabras
3. Iris Fàbrega Masmiquel
4. Eli Fàbrega Ortega
5. Josep Rovira Parés
6. Miquel Àngel Blancafort Freixas
7. Maria Mercè Colomer Llach
8. Anna Franquesa Roca
Titulars
1. Daad Jarrous Bellafont
2. Josep Roviró Alemany
3. Jordi Farres Picañol
4. Judit Castany Bou
5. Ginés Pratdesaba Puigdemont 
6. Antonio Liebana Perea
7. Marc Cassany Rodellas
8. Gloria Beatriz Aranda Velazquez
9. Antoni Pratdesaba Puigdemont
10. Francesca Reche Garcia
11. Katarzyna Maria Tomera 

Suplents
1. Antonio Bosch Coll
2. Maria Mercè Pou Agramunt
3. Dolors Pascuet Carrera
Titulars
1. Rafael Trigo Pedrosa
2. Felipe Montoro Monedero
3. Javier Martinez Gilabert
4. Maria Jesus Lage Caamaño
5. Luis Gregorio Valero Artola
6. Maria De Los Angeles Rodriguez Gonzalez
7. Ana Maria Arespacochaga Paso
8. Antonio Pardo Lopez
9. Maria Desamparados Pascual Faura
10. Jose Burgos Cortes
11. Pancracio Hernandez Peña

Suplents
1. Victor Manuel Esteve Gonzalez
Titulars
1. Josep Sallent Comas
2. Maria Del Roser Nadal Puigoriol
3. Isidro Tañà Juventeny
4. Jorge Martin Zapater
5. Eugènia Raurell Soldevila
6. Roger Rovira Riera
7. Maria Dolors Pugsech Benet
8. Valentin Puig Cereto
9. Roger Comas Lladó
10. Lluis Segales Barcons
11. Jose Terricabras Cirera

Suplents
1. Santi Costa Mercader
2. Ignacio Creus Güell
3. Maria Dolores Nadal Puigoriol
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis d'Osona