Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Coloma de Cervelló

Resultats 2019 a Santa Coloma de Cervelló

Titulars
1. David Segado García
2. Ruth Arjona Cañete (Independent)
3. Sergio Ramos Cebrian
4. Mònica Fernández Alarcón
5. José Luís Galiano Pedraza
6. Isabel Moreno Gordón (Independent)
7. Miguel Cano Sánchez
8. Montserrat Romeu Rozalén (Independent)
9. Josep Maria Oró i Calvo (Independent)
10. Ana Castillo Pulgarín (Independent)
11. Juan Antonio González Rivera (Independent)
12. Maria Luisa Zafra Ramírez (Independent)
13. Lourdes Ruiz Domínguez

Suplents
1. Carmen Cañete Nieto (Independent)
Titulars
1. Jordi Bartolomé i Fernández (Esquerra Republicana)
2. Maria Pau i Viver (Veïnes Actives)
3. Juan Ramon Vílchez i Enríquez (Esquerra Republicana)
4. Jèssica Muñoz i Rodríguez (Veïnes Actives)
5. Júlia Fernández i Rodríguez (Esquerra Republicana)
6. Joan Vicens i Pueyo (Veïnes Actives)
7. Sandra Aguadé i Fernández (Esquerra Republicana)
8. Rafael Aguiló i Navarro (Veïnes Actives)
9. Maria Carme Casanova i Albalat (Veïnes Actives)
10. Xavier Rodríguez i Ferrer (Veïnes Actives)
11. Cristina Roales i Moreno (Veïnes Actives)
12. Francisco Roig Rosendo (Sisco) (Veïnes Actives)
13. Aina Sabat i Ràfols (Veïnes Actives)

Suplents
1. Anna Olivé i Ribas (Veïnes Actives)
2. Pere Blasco i Mateu (Veïnes Actives)
3. Maria Jose Maneu i Barbera (Veïnes Actives)
4. José Alberto Roig Marqués(Veïnes Actives)
5. Inés Olivé i Triano (Veïnes Actives)
6. Eduard Morral i Montserrat (Esquerra Republicana)
7. Samantha Bein i Admetlla(Veïnes Actives)
8. Jaume Vicens Paune (Veïnes Actives)
9. Maria Consol Sabat i Puchol (Veïnes Actives)
10. Rafael Aguiló i Vidal (Esquerra Republicana)
Titulars
1. Esther Sánchez Soriano
2. Silvia Alcalde Parada
3. Vicente Jose Pico Llinares
4. David Gamiz Jimenez
5. Manuel Luna Tienda
6. Jose Luís Cardenete Delgado
7. Jose Luis Molina Caballero
8. Francisco Javier Rodriguez Mateu
9. Judit Gomez Manrique
10. Maria Jose Mayoral Garcia
11. Maria Jose Esquina Dessy
12. Josefa Megias Patarro
13. David Elisardo Formosa Montilla
Titulars
1. Isis Sanpera Calbet
2. Arantxa Griñón Lecumberri
3. Assumpta Calvís Rigol
4. Candido Francisco Reyes Martín (Candi)
5. Juan Jose Graus Ortiz (Juanjo)
6. Josefa Calbet Montserrat (Pepi)
7. Jose Luis Sarmiento Pérez
8. Irene Castilla Galea
9. Miguel Angel Rubio Alonso
10. Elisenda Vilaseca Fernández
11. Diana Méntrida García Del Rincón
12. Juan Antonio Delgado Ramírez
13. Miquel Carrión Molina
Titulars
1. Boi Fusté Carbonell
2. Mireia Gavarró Pastor (Independent)
3. Efigènia Blanco Hernàndez
4. Ramón Mora Mejías
5. Carles Bermell Tormo
6. César Carlos Ramón Manchón
7. Isabel Domínguez Sànchez (Maribel)
8. Fernando Rodríguez Corrales
9. Antoni M. Gavarró Ferrer (Independent)
10. Cristina Alonso Duran
11. Marta Pastor De La Fuente (Independent)
12. Laura Moreno Zapata (Independent)
13. Joan Piqué Andreu

Suplents
1. Magadalena Perera Corberó (Magda)
2. Lluís Polo Torres
3. Esperança De La Fuente Rabinad (Independent)
4. Maria Dolors Miñarro Martí
5. Josep Lluís Sànchez Falcó
Titulars
1. Francisco Javier Hernandez Antequera
2. Tarik Lachkam El Gourja Fidoudi
3. Gema Lanau Montardit
4. Manuel Molero Dueñas
5. Vanessa Temprado Lopez
6. Carlos Molina Perez
7. Maria Dolores Martinez Perez
8. Alicia Juarez Lopez
9. Maria Dolores Marin Merino
10. Javier Barona Martinez
11. Jose Parra Lopez
12. Jose Antonio Romero Romero
13. Martina Cabrera Exposito
Titulars
1. Anna Martinez i Almoril
2. Abel Anguiano i Solé
3. Susana Gaitán i Alcalde
4. Alba Arcos Valle
5. Abel Suarez Puente
6. Maria Jesús Cerezo Robledillo
7. Bernardo Peso Ruiz
8. Esther Castillo Sotelo
9. David Quilabert i Aguilà
10. Francesc Albert i Elias
11. Georgina Saumell i Xuriguera
12. Julià Gotzens i Bersch
13. Gerard Segú i Lopez

Suplents
1. Rosa Maria Diaz Paradell
2. Montserrat Granyer i Berga
3. Jose Antonio Torrico Catalan
4. Juan Arcos Escribano
5. Ramon Montardit i Ribelles
6. Yolanda Garcia Moreno
7. Danielle Barbier Fourcade
8. Alfonso Muñoz Saura
9. Oscar Garcia Segarra
10. Jesús Blanco Flòrez
Titulars
1. Marc Gay Bartol
2. Xavier Hernández i Ferran
3. Alejandro De Prado Garcia
4. Maria Berta Riesco Cabeza
5. Maria Elena Fernandez Vicente
6. Marc Cano Vidal
7. Maria Encarnacion Blanco Ramos
8. Fernando Bolaños Balari
9. Rebeca Ocaña Curras
10. Constantino Salgado Andrade
11. Josefa Alarcon Marin
12. Antonio Burgos Cortes
13. Maria Carmen Fernandez Sanchez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat