Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Premià de Dalt

Resultats 2019 a Premià de Dalt

Titulars
1. Josep Font i Vives
2. Clara Bonet i Oltra
3. Joaquim (Quim) Fornés i Fiol
4. Jèssica Carrillo Montalvo (Independent)
5. Sebastià Pujol i Puig
6. Montserrat Sanfrancisco i Fernández (Independent)
7. Roger Pinyana i Fàbregues
8. Antònia Miret i Juste
9. Pau Duran i Bruguera
10. Anaïs Lopez i Miñano (Independent)
11. Sergi Baena i Miret
12. Júlia Riera i Villagrasa (Independent)
13. Francesc Arrés i Escorza
14. Maria Del Carme Florit i Ballester (Independent)
15. Samuel Querol i Cuartero
16. Maria Núria Bruguera i Fornells
17. Joan Garcia i Garcia

Suplents
1. Anna Manzano i Bustamante (Independent)
2. Gerard Arrés i Guijarro
3. Margarida (Marga) López i Martínez (Independent)
4. Arnau Fornés i Marcano (Independent)
5. Montserrat Folch Galindo (Independent)
6. Sergi Campany Oliva (Independent)
Titulars
1. David Exposito Peñalver
2. David Ubeda Halcón
3. David Lozano Masferrer
4. Maria Dolores De Gea Rodriguez
5. Natalie Eleonora Johanna Leenders
6. Jose Maria Valls Rusiñol
7. Gaspar Garre Martinez
8. Maria Teresa Esteban Garcia
9. Orlinda Esther Fernández Verón
10. Susana Andres Fernandez
11. Juan Carlos Puente Benito
12. Ariana Aniorte Quiñonez
13. Leopoldo Santos Garcia
14. Mercedes Moreno Ibañez
15. Maria Jose Cruz De Vega
16. Yolanda Lidia Nieves Gonzalez
17. Francisco Javier Sotelo Gaston

Suplents
1. Maria Ascension Rios Diaz
Titulars
1. Jaume Batlle De Castro
2. Carlos Garcia Abalos
3. Maria Carmen (Carme) Poveda Lopez
4. Patricia Anaya Gordillo
5. Carolina Castaño Garcia
6. Victor Perez Berruezo
7. Oriol Cases Dellmuth
8. Bernat Feliu Roig
9. Maria Montserrat (Montse) Gimenez Simo
10. Angels (Xanxels) Rojals Faure
11. Maria Del Alba Gonzalez Castellvi
12. Luis Soler Soler
13. Montserrat Trillo Martinez
14. Adria Santacreu Gimenez
15. Isabel Garcia Wic
16. Kilian Ruiz Caravaca
17. Maria Del Carmen (Carme) Foix Perera

Suplents
1. Vicente (Vicenç) Santolaria Sarabia
2. Marta Soldevila Garcia
3. Marta Jové Gonzalo
4. Josep Martínez Fernández
5. Rajashree (Maria) Fuxet Comas
6. Lluis Benejam Pons
7. Judith González Cano
8. Agnes Julia Plana
9. Zakaria El Karchouni Ayadi
10. Maria Del Pilar Fuxet Comas
Titulars
1. Luis Torrens Puig
2. Bernabé Ruffo Noguera
3. Pedro Bailon Diaz
4. Ana Maria Cruz Rodriguez
5. Alma Llorens Costa
6. Jose Vicente Roset Crespo (Independent)
7. Antonio Manzano Reyes
8. Isabel Puig Freixas (Independent)
9. Bernabe Ruffo Chamorro
10. Isabel Diaz Garrido
11. Alejandro Cano Garcia
12. Santiago Fernandez Cuena
13. Candida Massa Mueni Besupa
14. Agustina Noguera Losada (Independent)
15. Rafael Sánchez Prieto (Independent)
16. Daniel García Abad
17. Manuela Puche Crespo

Suplents
1. Nicolas Enriquez Gonzalez
Titulars
1. Inmaculada Fernández Martínez
2. Ginés Marín Marín
3. Rosa Mª Martínez González
4. Miguel Ángel Marín Rodríguez
5. Pau Cano García
6. Delfina Andrade Isgro
7. Aitor Sánchez Yelo
8. José Sola Ruíz
9. Melania Fernández Martínez
10. Judith Moreno Reixach
11. Juan Ramírez Ayora
12. Mayte Pombo Navarro
13. Francisco Monleón Muñoz
14. Blanca Marín Moreno
15. Albert González Fernández
16. María Del Carmen Aragón Lavado
17. José Antonio Corbalán Fernández

Suplents
1. José Mª Gutiérrez Noguera
2. Luís Podadera Artero
3. Isabel Pérez Ederra
Titulars
1. Angel Segovia Castillo
2. Amparo Comes Sanmiguel
3. Francisca Zapata Garcia (Paqui)
4. Francisco Marín Guerrero
5. Isabel Mahindo Muñoz
6. Ricardo Piquer Molins
7. Nadia Carrero Marques
8. Ana María Castillo González
9. Daniel Rodríguez Vazquez
10. Concepción Bocero Pachón (Conchi)
11. Francisco Sola Albarral
12. Lucrecia Laya Gatmen (Locri)
13. Jesús Miguel Marin Zapata
14. María Gascón Siles
15. Serafín Muñoz Carpio
16. Jesús Sánchez García
17. Maria Neus Garrigosa Ayuso

Suplents
1. María Delmar Sánchez Camacho
Titulars
1. Josep Triadò i Bergés
2. Alejandro Costa Urigoitia
3. Josi Duran Cutillas
4. Carles A. Medina i Vilalta
5. Isabel Sola Ruiz
6. Ramon (Ramonet) Golart Padrino
7. Marta Bosch Lafuente
8. Marc Tintoré i Serra
9. Julián (Juli The Rock) Giner Arroyo
10. Isabel Fernández González
11. Aleix Casanova Yñíguez
12. Magda Julià i López
13. Sílvia Mir Carol
14. Pedro García Cano
15. Maria José Paisal Mayor
16. Carla Sánchez Giralt
17. Carles Villalba Luján

Suplents
1. Lidia Soria Taboada
2. Araceli (Sesi) Ruiz Zamorano
3. Albert Hernáiz Angulo
4. Diego Hernández Margalef
5. Eva De Gea Tamayo
6. Miquel Forés Matallana
7. Marcià Angrill Figueras
8. Maud Penella
9. Josep Hervàs Vall-Llosera
10. M. Àngels Ferrández Lorenzo
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme