Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Llorenç Savall

Resultats 2019 a Sant Llorenç Savall

Titulars
1. Eloi Guerrero Menéndez
2. Anabel Pérez Muñoz
3. Sebastià Vivas Sánchez
4. María Rosa Miró Tost
5. Jaume Escofet Prat
6. Rosa Barrio Argibay
7. Antonio Jurado Adrián
8. Efrén Guerrero Barba
9. Cesáreo Avellaneda Muñoz
10. Lluís Ros Villalpando
11. Jaume Valls Vila
Titulars
1. Joan Solà Herms (Patau)
2. Cristina Carrasco Valero
3. Cristina Martínez Navarrete
4. Juan Luis Serrano Toro
5. Pere Daví Vilatersana
6. Eva Perera Romero
7. Esteve Puig Morral
8. Neus Roma Marfà
9. Sergi Jo Galí
10. Rosa Maria Puig Martínez
11. Ricard Torralba Llauradó

Suplents
1. Núria Domènech Mas
2. Josep Maria Mirapeix Francistorra
3. Maite Montfort Pérez
4. Ferran Solé Guirao
5. Marta Argemí Raduà
6. Ramon Purull Monfa
7. Olga Villaescusa Pretel
8. Joan Arimon Solà
9. Elena Protasio Rodríguez
10. Marc Sanglas Alcantarilla
Titulars
1. Núria Ferrando Roig
2. Adrià Bayona Laborda
3. Esteve Permanyer Bosser
4. Francesc Roma Millan
5. Meritxell Andreu Segura
6. Jana Roma Gimeno
7. Maria Roser Barrachina Bonet
8. Boi Sagrera Puig
9. Maria Cacheda Pérez
10. Jordi Guillemot Marcet
11. Lisette Vall Ontiveros

Suplents
1. Jose Céspedes Garcia
2. Biel Sallas Ferrando
3. Maria Àngels Gimeno Pérez
4. Joan Roma Font
5. Joan Miquel Quelot Martínez Piera
6. Albert Vicens Llauradó 
Titulars
1. Pere Canadell Suñé
2. Bea Alicia López González
3. Pere Rifà Sànchez
4. Mercè Casbas Margarit
5. Josep Toro Calvet
6. Núria Romaguera Escudero
7. Dani Calvet Canet
8. Cristina Pascuet Rafart
9. Angel Perera Izquierdo
10. Cristina De Pedro Jiménez
11. Pere Fernández Fernández

Suplents
1. Laura Sánchez Brigido
2. Marcos Serrato De Brito
3. Encarna Cazorla Lucas
4. Biel Valls Calvet
5. Sònia Solà Macaya 
6. Oriol Garcia Argilés
7. Cristina González Griera
8. Cira Campillo Vicente
9. Ramon Molina Noguera
10. Joan Durà Julia 
Titulars
1. Emiliano Osuna Pizarro
2. Elia Maria Rovira Calero
3. Modesto Roca Bernabeu
4. Rafael Lopez Ballesta
5. Maria Lluisa Pascuet Rafart
6. Natalia Sanchez Protasio
7. Josep Rovira Font
8. Victoria Eugenia Belanger Bassa
9. Aroa Torres Sanchiz
10. Francisco Torralba Blancas
11. Eduard Andreu Calafell

Suplents
1. Antonio Manuel Osuna Pizarro
2. Silvestre Juan Granados Manzano
3. Jose Antonio Perez Cancio
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental