Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Just Desvern

Resultats 2019 a Sant Just Desvern

Titulars
1. Josep Perpinyà i Palau
2. Georgina (Gina) Pol Borràs
3. Joan Basagañas Camps
4. Pedro Jose Soria Aliaga (Independent)
5. Joaquima (Quima) Giménez González
6. Antoni Collantes Andreu (Independent)
7. Josep Maria Rañé Blasco
8. Alicia Murciano Zurita (Independent)
9. Maria Isabel Darder Giménez-Zadaba-Lisson
10. Raquel Rubiales Ruiz (Independent)
11. Xavier Pagès i Mercadal
12. Manuel Somoza Varela
13. Maria Del Pilar Gaspar Caro (Independent)
14. Mónica Bueno Sánchez (Independent)
15. Ana Isabel Caño Delgado (Independent)
16. Josep Maria Plaza Moreno (Independent)
17. Lina Santabarbara Sánchez (Independent)

Suplents
1. David Magallón Sánchez
2. Yolanda Moreno Aradilla (Independent)
3. Sergi Salvador Carreño
4. Eva Miñarro Turnes (Independent)
5. Eva Gironés Jiménez (Independent)
6. Candida Nevado Cañamero
7. Lluis Miquel Martínez Requena
8. Antoni De Mora Granés
9. Carrasumada Serrano Pau
10. Maria Dolors Leyva Grasa
Titulars
1. Sergi Seguí i Esteve
2. Montserrat Molinero i Juncà
3. Jordi Porta i Pruna
4. Désirée Slauka Triler i Trujillo
5. Enric Massip i Vilanova
6. Júlia Viladot i Bel
7. Eduard Martinez Benzua
8. Cristina Rubio i Carbó
9. Aleix Batalla Vecina
10. Astrid Goldstein i Guasch
11. Alex Cebrián i Clavera
12. Kirsten (Kitty) Andres i Escayola
13. Carles Hernàndez i Rius
14. Anisoara Ivan
15. Ferran Tost i Carbonell
16. Palmira Badell i Farigola
17. Jaume Campreciós i Colet

Suplents
1. Maria Rosa Barber i Patrón
2. Miquel Nieto i Garcia
3. Helena Verdoy i Torra
4. Pau Gràcia i Ferràs
5. Cristina Gil i Tortosa
6. Joaquim Cardona i Albella
7. Mònica Condeminas i Poch
8. Enric Viladot i Presas
9. Teresa Castellví i Milà
Titulars
1. Francisco Ferrer Miguel
2. Guillermo Francés Morbach
3. Teresa Puigbo Lario
4. Carlos Jiménez Cordero
5. Sandra Cabero Cereto
6. Juan Ramón Galindo Rico
7. Mónica Torres Gonzalez
8. Miriam Jimenez Cordero
9. Alejandro Wilmanski Beret
10. Aurora Gómez Tejero
11. Cristian Vallhonesta Buxeres
12. Ignacio Vizcaino Gallart
13. Penélope Serrano Luna
14. Pepita Peñalver Murcia
15. Inés Garre De Senillosa
16. Verónica Torres López
17. Ángel Cañada Ruiz
Titulars
1. Laia Flotats Bastardas
2. Anna Vilanova Fernández (Independent)
3. Josep Maria Cortès Artigas
4. Josefa (Pepa) Gutiérrez Arjona (Independent)
5. Pere Bosch Cuscó
6. Oriol De Fàbregues Nebot (Independent)
7. Ramon Figuerola Pardo
8. Montserrat Casals Treserra
9. Lígia Espejo Arenas (Independent)
10. Èric Pomar San José (Independent)
11. Jennifer Deu Martínez
12. José Antonio (Tonyo) González Bartrina (Independent)
13. Oriol Ramírez Camps (Independent)
14. Ferran Gesa Vilarasau (Independent)
15. Maria Mercè Quer Montull (Independent)
16. Alícia Casals Gelpí (Independent)
17. Joan Asmarats Gallart

Suplents
1. Ricard Segura Romero (Independent)
2. Cristina Benítez Vázquez
3. Eduard Ametller Prats (Independent)
4. Eulàlia Formentí Famadas (Independent)
5. Albert Torrent Cervera
6. Roser Parés Fuster
7. Antònia Peret Campreciòs (Independent)
8. Roger Ribera Montserrat
9. Jordi Manobens Rodon
10. Carme Farré Masip (Independent)
Titulars
1. Enrique Salvadores Manzano
2. Isabel Gibert Busquets
3. Felix Bahamonde Parra
4. Carlos Ladron De Guevara Acedo
5. Maria Rosario Ochoa Roberto
6. Maria Bigas Ferrera
7. Elisabet Ladron De Guevara Acedo
8. Pablo Jose Marin Garcia
9. Maria Pilar Buenacasa Cañas
10. Jose Manuel Guerrero Sanchez
11. Carolina Rodriguez Torres
12. Francisco De Lucas Antona
13. Pepe Escudero Galdeano
14. Pilar Morales Lozano
15. Antonio Ladron De Guevara Blanco
16. Maria Del Sol Manzano Herce
17. Jose Gregorio Moliner Del Ruste

Suplents
1. David Simon Morales
Titulars
1. Just Fosalva Sanjuan
2. Teresa Comas Sabat
3. Agusti Gonzalez Baranda
4. Carla Crespan Scotto
5. Carles Orriols Gonzalez
6. Janira Romero
-Giron Merino
7. Manuel Villegas Giralt
8. Flavia Crespan Scotto
9. Joaquin Asso Guillen
10. Ana Celia Marcos Gil
11. Pere Orriols Tubella
12. Maria Angeles Lopez Cañete
13. Albert Aguilar Vilarroda
14. Maxima (Costi) Rubio Garcia
15. Luis Sole Sugrañes
16. Rosa Maria Candial Carbonell
17. Lluis Monfort Peligero

Suplents
1. Lydia Camps Fernandez
2. Arnau Villegas Cabanes
Titulars
1. Carles Garcia Salas
2. Helena Ardèvol Verdiell
3. Francesc Xavier Duran Sanmartí
4. Judit Montesinos Trullols
5. Aleix Abadia Huguet
6. Cinta De Paz Taxé
7. Jordi Oliveres i Jordan
8. Sònia San Jose i Amat
9. Vicens Llàcer Fuentes
10. Júlia Hernández Martínez
11. Lluc Tost i López
12. Laia Casas Abella
13. Marc Villén Condeminas
14. Mª Aurora Taboada Basanta
15. Santi Solano Sabadell
16. Enriqueta Vilanova Ribó
17. Carles Benítez Baudés
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat