Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Feliu de Codines

Resultats 2019 a Sant Feliu de Codines

Titulars
1. Rubén López Zúñiga
2. Laia Jordana Luna
3. José Paéz Del Río
4. Gemma Minguillón Martín (Independent)
5. Roc López Clapers (Independent)
6. Marta Busquets Vila (Independent)
7. Enric González Segalés (Independent)
8. Rosa Rivero Galindo
9. Jose Miguel Lozano Martínez
10. Maantonia Gómez Chana
11. Carlos Rivas Barrachina
12. Judit Perich Minguillón (Independent)
13. Arnau Ramírez Carner

Suplents
1. Práxedes(La Pacha) Martin Torres
2. Angel Jordana Mateu
3. Victorio Marcos García
Titulars
1. Pau Ibars i Verdaguer
2. Anna Jané i Aleix
3. Josep Reglà i Berengueras
4. Mercè Bou i Serra
5. Pere Ortega i Cairol
6. Maria Teresa Roca i Martínez
7. Miquel Palau i Cruixent
8. Eva Muntadas Tomàs
9. Miquel Romano Bosch
10. Maite Aguilar Bou
11. Carles Codina i Farràs
12. Assumpta Verdaguer i Viaplana
13. Marc Capa i Comajuan

Suplents
1. Montserrat Castellet i Sala
2. Jordi Rovira i Munell
Titulars
1. Marc Fernandez Garcia
2. Jennifer Cebador Sierra
3. Francisco Garcia Vizcaino
4. Martina Vicente Martin Moreno
5. Fernando Ruiz Sanchez
6. Rosa Maria Cañizarez De Moya
7. Jorge Juan Del Egido Torres
8. Ester Maña Campmajo
9. Josep Francesc Vila Fisas
10. Antonia Sierra Calero
11. Jaime Conejos Dosrius
12. Dolores Cebador Garcia
13. Miguel Cebador Garcia
Titulars
1. Joan Fontseré Pujol
2. Pol Cabutí Borrell
3. Manel Rodríguez Massagué
4. Carme Tura Adell
5. Glòria Vilanova Calonge
6. Ramón Puig Mañosa
7. Glòria Sacasas Garriga
8. Marc Barrobés Meix
9. Marta Vázquez Ripoll
10. Victor Tarruella Panadero
11. Júlia Viussà Meya
12. Maria Tur Cruz
13. Ricard Ballester Bertran

Suplents
1. Mireia Grau Camps
2. Raimon Viaplana Rueda
3. Mercè Julià Dolcet
4. Judit Arimon Nuevo
5. Jordi Arumi Camps
6. Cristina Aixàs Esqueta
7. Toni Viu Abad
Titulars
1. Pere Pladevall i Vallcorba
2. Manel Vila i Gallaguet
3. Esther Paracolls i Turigas
4. Maria Mercedes Serrataco i Costa
5. Daniel Fonoll i Valls
6. Laura Petit i Vidal
7. Joan Miralda i Bayona
8. Maria Montserrat Aguadé i Munill
9. Oscar Mateo i Martin
10. Roger Valls i Permanyer
11. Maria Grillo i Vera
12. Juan Perez i Najera
13. Cèlia Mur i Corderas

Suplents
1. Juan Segales i Roca
2. Ivan Colino i Guerra
3. Maria Rosa Altisent i Ortega
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental