Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Fost de Campsentelles

Resultats 2019 a Sant Fost de Campsentelles

Titulars
1. Josefa Sanchez Ortega
2. Xenia Guerra Valero
3. Juan Álvarez Cebrian
4. Francisco Guerra Sanahuja
5. Maria Elda Tartilan Herrero
6. Pascual Sancho Martin
7. Yolanda Valero Mous
8. Rafael Perez Hernandez (Independent)
9. Teresa De Jesús Cuadrillero Franch
10. Amalio Guisado León
11. Antonio Salaber Milian
12. Daniel Reyes Alvarez (Independent)
13. Aránzazu González Martínez (Independent)

Suplents
1. Vicente Valentín Antón
2. Maria Del Alba López Pérez (Independent)
3. Ángel Sinués Tello
4. Engracia Alaya Gormedino
Titulars
1. Carles Miquel i Ruzafa
2. Patrícia Orta i Biel
3. Fco Javier Rebollo Vazquez
4. Mari Carmen Argente i Tolosa
5. Xavier Conesa i Serrat
6. Carlota Torrents Ferrer
7. Carles Segura i Buixó
8. Ester Bailac i Guirado
9. Aaron Garcia Corral
10. Gemma Pera i Miguel
11. Felip Lirón Casas
12. Isabel Vilchez i Gallardo
13. Lucas Martín i López

Suplents
1. Raquel Soler Ardila
2. Josep Ventura i Trepat
3. Laia Casasayas i Reguant
4. Carles Comas Vilagines
5. Marta Poveda Bertran
6. Joan Cuni i Congost
7. Marisol Juan Esparbé
8. Antoni Piñero i Pérez
9. Ada Mateos i Arjona
10. Joaquim Pérez Espinosa
Titulars
1. Alberto Bastida Marfil
2. Maria Asunción Celma Vedruna
3. Guillermo Álvarez Montes De Oca
4. Susana Chiribes Miranda
5. Enrique Demetrio Porcel Caro
6. Raquel Torres Quintana
7. Angel Orviz Fernández
8. Maria Belén Fernández Correa
9. Francisco Hervás Moreno
10. Manuela Corral Martínez
11. Lorenzo Carreño Serrano
12. Eulalia Garcia Cordones
13. Antonio Almagro Erena

Suplents
1. Josefina Caro Blanco
2. Vicente Cepiña Blanco
3. Bella Aurora Garcia Mesa
4. José Jimenez Carmona
5. Maria Victoria Robles Carrasco
Titulars
1. Nuria Fresquet Hernandez
2. Carlos Monleon Perez
3. Enric Cantalejos Lopez
4. Sara Llopis Gimenez
5. Enrique Soriano Jimenez
6. Jose Ramon Souto Villar
7. Maria Isabel Lago Alonso
8. Judith Fernandez i Gran
9. Miriam Serrano Delgado
10. Vicente Serrano Lobato
11. Juan Francisco Monleon Guijarro
12. Jacinta Lobato Cobos
13. Enrique Jimenez Tello

Suplents
1. Jose Maria Barriendos Barrachina
Titulars
1. Maria Montserrat Sanmartí Pratginestós
2. Juan Francisco Fernández Álvarez
3. Blanca Torrallardona Mestres
4. Marcos Rico Pellín
5. Margarita Santos Jiménez
6. Pedro Raspall Guardiola
7. Raúl Angulo Domínguez
8. Rodrigo Moreno Álvarez
9. Asunción Sinués Bernal
10. Marta Cabezón Marco
11. Noelia Genés Cánovas
12. Eduardo García Castaño
13. Irene Romero Siles

Suplents
1. José Manuel Murcia Murcia
2. Daniel Altimiras Viladrich
3. Enriqueta Llop Serena
4. Maria Teresa Vivancos Viladrich
5. Joan Caro Garre
6. María José Díaz Cervantes
7. Maria Luisa Aperador Molina 8. Jaume Capseta Castella
9. María Ester Maté García
10. Miguel Morales Sánchez
Titulars
1. Cristian Tirado Bermudez
2. Sonia Suarez Lopez
3. Francisco Nuñez Garrido
4. Jose Garcia Veiga
5. Judit Requena Cruz
6. Lucas Balboteo Sabanza
7. Jose Martinez Gomez
8. Carolina Sanchez Navarro
9. Maria Teresa Maristany Busca
10. Irene Pavon Rodriguez
11. Jorge Suarez Lopez
12. Jose Domene Fernandez
13. Pilar Bermudez Escribano

Suplents
1. Alfonso Tirado Canals
Titulars
1. Begoña Romero Yagüe
2. Susana Ferrer Vargas
3. Casiano Sanchez Muñoz
4. Clara Isabel Ferrer Vargas
5. Daniel Sánchez Tejedor
6. Clara Vargas Govante
7. Benjamin-Ugochukwu Ajoku Ukarueze
8. Maria Dolores Paez Caño
9. Maria Asunción Casadesús Sala
10. Luis Segura Caravaca
11. Jose Luis Conejo Sánchez-Pascuala
12. Angel Luis Muñoz Venegas
13. Herminia Flores Sánchez

Suplents
1. Lucio De Frutos Perez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental