Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Esteve Sesrovires

Resultats 2019 a Sant Esteve Sesrovires

Titulars
1. Enric Carbonell Jorba
2. Roser Brosed Yuste
3. Elisenda Barberà Pujol (Independent)
4. Óscar Rodríguez Andreu (Independent)
5. Lorena Cuesta Pozo (Independent)
6. Manel Martínez Martí
7. Beatriz Baile Medina (Independent)
8. Benito Iglesias Ropero (Independent)
9. Eva Centeno Escudero
10. Yeray Casatejada Garrido (Independent)
11. Dolores Jirona Sánchez
12. Manuel Carballo Abella (Independent)
13. Mercedes Jordano Redondo

Suplents
1. Joan Calderó Costa
2. Maria Jesús Rodríguez Carrero
3. Constantino Alonso García
4. Maria José Garrido González
5. Antonio Bassas Ribalta
6. Maria Del Carmen Montero Munne (Independent)
7. Antonio Centeno López
Titulars
1. Maria Del Carme Rallo i Casanovas
2. Adrià Companys i Arcusa
3. Anna Falguera i Planas
4. David Sánchez i Jordan
5. Maria Isabel Mercader i Allué
6. Lluís Canals i Morte
7. Glòria Beckers i Bartolomé
8. Salvador Boltà i Mestres
9. Sonia De La Torre i Serna
10. Jordi Rubinart i Rufach
11. Elara Llimona i Manuel
12. Javier Lopez i Torres
13. Núria Pradas i Andreu

Suplents
1. Gabriel Guardiola i Arnau
2. Sílvia Lumeras i Medrano
3. Salvador Ballester i Hernàndez
4. Caterina Domènech i Ribes
5. Tirso Vargas i Garcia
6. Susana Osma i Tortosa
7. Antonio Gonzalez i Torrejon
8. Maria Luisa Campos i Algaba
9. Jordi Reguant i Elilzondo
10. Neus Gasol i Manuel
Titulars
1. Antonio Gonzalez Bermejo
2. Rosa Ana Herrera Martínez
3. Rubén Veliz Retamero
4. Maria Del Carmen García Andujar
5. Consuelo Hurtado Guisado
6. Martin Weissman Bermann
7. Maria Del Mar Rodriguez Dominguez (Independent)
8. David Terreno Fernández
9. Marco Antonio Muñiz Tocino
10. Ines Leonor Bermann Fefferman (Independent)
11. Andrea Muñiz Royo (Independent)
12. Alejandro Muñoz Vinagre (Independent)
13. Marta García Sánchez
Titulars
1. Jaume Ripolles Alegre
2. Elisabeth Roqué Ramos
3. Alejandro González Ruiz (Independent)
4. Santi Veguillas Bascompte (Independent)
5. Rosa Mª Munilla Cebrián (Independent)
6. Joaquím Aliaga Voltés (Independent)
7. Juana Marín Salvador (Independent)
8. Victor Martínez Notario (Independent)
9. Mª Teresa Roqué Ramos (Independent)
10. Mario Muñoz Muñoz (Independent)
11. Miguel A. González Soto (Independent)
12. Vanessa Castro Silvente (Independent)
13. Rosa Mª Fernández Yáñez (Independent)

Suplents
1. Fernando Estivill Más (Independent)
2. Mª Teresa Ramos Francolí (Independent)
3. Juan Martín Muñoz Martín (Independent)
4. Gloria Alegre Omella (Independent)
5. Jaime Ripollés Escoi (Independent)
Titulars
1. Alfredo Postigo Ruiz
2. Palmira Ferré Hermosilla
3. Jonathan Llera Bertol
4. Ana Mª Ortiz Fernandez
5. Javier Perèz Bonete
6. Sergio Gallardo Avilés
7. Nuria Expósito Custó (Independent)
8. Oscar Toledo Avilés
9. Ana Blanco Lopez (Independent)
10. Alfonso Ruiz Pérez
11. Joan Carles Romero Montardit (Independent)
12. Paula Lara Ferré
13. Iñaki Patiño Trenas
Titulars
1. María Ángeles Ríos Echeverría
2. Andrés García Del Fresno
3. Silvia López Doña
4. Francisco Javier Fernández Fernández
5. María Josefa Ballesteros Aguilar
6. Jorge García Rodríguez
7. Gloria Cruz Ruiz
8. Juan Navarro Barberan
9. Jenifer Ortiz Ruiz
10. Daniel Sancho Pedreño
11. Ana María Alonso Alarcón
12. David Navarro Rebés
13. Jordi Borrell Alonso

Suplents
1. Marc Navarro Moncunill
2. Irene Pons Ezquerra
3. Antonio Aguilera Pérez
4. María Cristina Arbex Benavides
5. Miguel Ángel Sánchez García
6. Cristian García Arbex
7. Mercedes Vázquez San Agustín
Titulars
1. Bernat Orellana Camacho
2. Dolça González Recacha
3. Fran Tiscar Peinado
4. Yolanda Font Rams (Independent)
5. Alfonso Lozano Olid (Independent)
6. Manel López Velázquez (Independent)
7. Jacinto Veguillas Chamorro (Independent)
8. Sarai Rosell Palacios (Independent)
9. Carmen Visiedo Abad (Independent)
10. Cristina Castel Ribas
11. Maria Luisa Murga Beltran (Independent)
12. Josep Bosch Farras
13. Santi Campabadal Torres

Suplents
1. Antoni Lopez Curcó (Independent)
2. Lina Martinez Borruey (Independent)
3. Higinio Vaz Dosantos (Independent)
4. Maria Gloria Bascompte Enrich (Independent)
5. Alvaro Niño Diez (Independent)
6. Salvador Garriga Valls
Titulars
1. Laura Haba Jimenez
2. Jordi Panés Diaz
3. Maria José Blesa Aguilera
4. Albert Urrutia Casanova
5. Miriam Charles Palau
6. Christian Garcia Torregrosa
7. Maria Angeles Martinez Alberca
8. Carlos Miguel Castan Santagustin
9. Marina Cañero Martinez
10. Jaume Raventós Panyella
11. Tania Lopez Guerrero
12. Abel Abad Fernandez
13. Jennifer Tortosa Mestres

Suplents
1. Jose Felix Meseguer Morales
2. Elisabet Bueno Blancas
Titulars
1. Joan Galceran i Margarit
2. Margarita (Marga) Del Rio Rodriguez
3. Rut Lluch Martinez
4. Manuel Calvo Rosario
5. Juan (El Practy) Amoros Valdes
6. Montserrat (Montse) Tapia Llamas
7. Ricard Jansana Sarro
8. Gemma Perez Vila
9. Angel Ramon (Ramon) Fonseca Del Valle
10. Benny Marco Garcia
11. Jose Carlos Diaz Fernandez
12. Encarnacion (Encarna) Martinez Lechuga
13. David Amaya Pejo

Suplents
1. Marina Murga Rodriguez
2. Manuel Pardo Perez
3. Luisa Perez Bejarano
4. Jose Antonio Vera Navarro
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat