Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Cugat del Vallès

Resultats 2019 a Sant Cugat del Vallès

Titulars
1. Mireia Ingla i Mas
2. Francesc Duch i Altet
3. Esther Madrona i Grases
4. Alba Gordó i Vilaseca (Jovent Republicà)
5. Francesc Carol i Alférez (Independent)
6. Gemma Aristoy i Pujol (Independent)
7. Oriol Cisteró i Fortuny
8. Eva Puigjaner i Colom (Independent)
9. Joan Gayà i Beltran (Sommes)
10. Elisabet Escoda i Turró (Jovent Republicà)
11. Èric Gómez i Pérez
12. Queralt Anglès Devesa (Independent)
13. Enric Òdena i Garcia (Independent)
14. Lara Carbonell i Yanovsky (Jovent Republicà)
15. Agustí Soberano i Canet (Independent)
16. Anna Riuró De Blas (Sommes)
17. Dionisio Giménez i Plaza (Independent)
18. Carme Torres i Lameiras
19. Ferran De Juan i Fané (Independent)
20. Andrea Xaxo Torres (Independent)
21. Serni Solans i Sala (Independent)
22. Ainhoa Miró i Pérez De Lazárraga (Jovent Republicà)
23. Raul Delgado i Morales (Independent)
24. Àngela Torres i Busquets
25. Raül Romeva i Rueda

Suplents
1. Ferran Villaseñor i Romero (Sommes)
2. Anna Bea i Salvià (Independent)
3. Jaume Espina i Faidella (Sommes)
4. Eva Lafuente i Ballestero
5. Isaac Calvís i Gil (Jovent Republicà)
6. Maria Vidal i Amorós
7. Marc Berruezo i Marcè (Jovent Republicà)
8. Pilar López i Sans
9. Conxi Domínguez i Surià
10. Eduard Pomar i Pérez
Titulars
1. Aldo Ciprian Rodríguez
2. Munia Fernández-Jordán Celorio
3. Sergio Blázquez Aguirre
4. Silvia Tusell Gómez
5. José Miguel García Díez
6. Roberto Torrecilla Padilla
7. Ana María Cano Farré
8. Francisco Javier Monteys García
9. Ana María Cano Vares
10. David Alonso Ortiz
11. Carlos Andres Cuesta
12. Jerónima Revelo Parro
13. José Lorenzo Muñoz
14. Godofredo Murillo Hugues
15. Carla Suárez Nart
16. Sergio García Nepormoseno
17. María Elena Velasco Masó
18. Manuel Sardi Catalan
19. Ofelia Roca Bonnin
20. Martí Pachamé Barrera
21. Clara Reyero Catalá
22. Antonio Martín León
23. Beatriz Oliva Gaspa
24. José Enrique Carrasco César
25. David Andrés Díaz
Titulars
1. Joan Recasens Guinot (Independent)
2. Clara Forn Argimon (Independent)
3. David W. Sempere Sànchez (Independent)
4. Margarita Codina Balart (Independent)
5. Oscar Parés Franquero (Independent)
6. Juanjo Vara Bengochea (Independent)
7. Pilar Garcia Duran (Independent)
8. Albert Latorre Saumoy (Independent)
9. Maria Josep Freixanet De La Iglesia (Independent)
10. Lluís Corbera Sastre (Independent)
11. Núria Bou Torrent (Independent)
12. Josep Maria Serravinyals Arumí (Independent)
13. Lourdes Botey Albiol (Independent)
14. Jordi Manchón Perera (Independent)
15. Amparo Bonet Casañas (Independent)
16. Joaquim Terrades López (Independent)
17. Esther Garcia Duran (Independent)
18. Llorenç Prats Sagarra (Independent)
19. Anna Sempere Sànchez (Independent)
20. Francesc L. Pérez Torres (Independent)
21. Marta González Rosel (Independent)
22. Gal·la Garcia Codina (Independent)
23. Jaume Busquets Fàbregas (Independent)
24. Sergi Mateu Vives (Independent)
25. F. Xavier Olivella i Mata (Independent)
Titulars
1. Dimitri Nagib Defranc Cevallos
2. Jordi Company Querol
3. Souad Karmoun Chakkour
4. (May) Maria Del Carmen Domínguez Rodés
5. Rosa Josefina Ceballos Mendoza
6. Elizabeth Rosario Mayorga Fernandez (Independent)
7. Roberto Alejandro Reyes Echeverria
8. Zoubir Mejdoubi Duali
9. Antonia Madueño Flores
10. Delfina Toso Del Valle (Independent)
11. Victor Antonio Robles Chonillo
12. Elvis Sebastian Patrón Reyes
13. (Marisol) María Sol Costarrosa Marcos
14. Hafida Chakor Chakour (Independent)
15. Zohra Chakour Chakour (Independent)
16. Saudde Larisa Cevallos Defranc (Independent)
17. María Elinora Alcivar Moreira
18. Renan Augusto Intriago De Janón
19. Brahim Touzani Hamouch (Independent)
20. Francisco Javier Argente Soler (Independent)
21. Jeanette Patricia Guzman Binueza (Independent)
22. Marivel Sanaliz Cercado Gonzalez
23. Ayoube El Ghanam Chakor (Independent)
24. Mostafa Stitou El Harchi Ghmari (Independent)
25. (Conchita) Concepción Dempere Llinás (Independent)

Suplents
1. Eduardo Company Franc (Independent)
2. Nuria Sans Borras (Independent)
3. Briggitte Alexandra Farfán Dominguez (Independent)
4. Nicole María Franc Perret
5. Luis Napoleón Uribe Puerta (Independent)
6. Carlos Dember Colorado Moncayo (Independent)
7. Diana Dalia Domínguez Tarira (Independent)
8. Gloria Garcia Sanchez (Independent)
9. Joana Garcia Haro (Independent)
Titulars
1. Pere Soler Artalejo
2. Elena Vila Gómez
3. Jose María Gallardo Domínguez
4. María Pilar Gorina Sáenz De Cabezón
5. Vicenç San Francisco Pastor
6. Sandra Liliana Tirado Ochoa
7. Óscar Monge Arroyo
8. Aina Lasauca Mora
9. Alexis Garrido Fermosel
10. Margarita Vila Gómez
11. Francesc Aguilà González
12. Dolores Sancha Águila
13. Francisco López Giménez (Independent)
14. Rosa María Masip Mellado
15. Pablo Beceiro Sanmateo
16. Esmeralda Pierulivo Petraglia
17. Pere Soler Masip
18. María Montserrat Oliván Viu (Independent)
19. Joan López Gómez
20. Dolors Pardo Llutart
21. José Luís Salazar Máñez
22. Susana Casta Balcells (Independent)
23. Àlex Torres Collantes
24. Pablo Pulido Bermúdez
25. María Dolors Renau i Manén

Suplents
1. Andrés Guisado Gómez
2. Laura Sánchez Sánchez
3. Guillermo Vidal Wagner
4. María Sansa Corrons
5. Jordi Soler i Miravent
6. Montserrat Colldeforns Sol
Titulars
1. Alvaro Benejam Pereto
2. Alfredo Bergua Valls
3. Patricia Maria Rubio Esteban
4. Cesar Calzada Vazquez
5. Maria Isabel Anton Albisu
6. Ignacio Rigau Tusell
7. Esther Cabello Virto
8. Javier Gallardo Alday
9. Juan Pedro Jurado Cubero
10. Alicia Mora Sangra
11. Juan-Ramon Brustenga Martinez
12. Maria Veronica Vargas Celix
13. Alberto Lipperheide Strack
14. Gerard Llatjos Fontanals
15. Maria Inmaculada Lorenzo Lorenzo
16. Xavier Tizon Nogueras
17. Maria Ines Murphy Tapia
18. Erik Kristian Johansson Gruls
19. Raquel Maria Polo Villafaina
20. Maria Teresa Prada Muñoz
21. Carina Morgado Garcia
22. Diego Ortega Berenguel (Independent)
23. Maria Catalina Trueba Olazabal
24. Leo Leonelli Selles
25. Jorge Carreras Del Rincon

Suplents
1. Juana Chaparro Barroso
Titulars
1. Ramon Gutiérrez Illana
2. Aina Balada Tarrés
3. Andreu Sierro Vaquero
4. Conxa Martinez Llamas
5. Esteban Martínez Piqueras
6. Maria Ximena Montecinos Soto
7. Antonio Roa Márquez
8. Neus Medina Sánchez
9. Alex Fouquet
10. Inés Luna Guibourg
11. Oriol Porta Babiloni
12. Montserrat Español Cañameras
13. Isidre Marías Benito
14. Mariví Sánchez Castro
15. Marcos Camarzana García
16. Mª Angeles Ansoleaga Brobia
17. Adolfo Rodríguez Carrión
18. Concepción Inma Monfort García
19. Lucia Recolons García-Mauriño
20. Mariano Aragón Pascual
21. Joan Martí Balada Cantero
22. Jaume Rodríguez Fernández
23. Jordi Casas Roca
24. Assun Reyes Camps
25. Roser Casamitjana Abella

Suplents
1. Laura Lienas Massot
2. Monte Gifra i Oristrell
3. Américo Ologaray Orti
4. Nuría Casas Roca
5. Josep Maria Balcells Gené
Titulars
1. Carmela Fortuny Camarena
2. Josep Lluís Lliberia Blasco (Independent)
3. Cristina Paraira Beser
4. Josep Maria Vallès Navarro (Independent)
5. Sandra Casat Martinez (Independent)
6. Albert Salarich Sanchez (Independent)
7. Eloi Rovira Campos
8. Nuria Fernandez Galofré (Independent)
9. Joan Puigdomènech Franquesa
10. Silvia Solanellas Llobet (Independent)
11. Carles Brugarolas Conde (Independent)
12. Lluïsa Feliu Griful (Independent)
13. Montse Moral Ajado (Independent)
14. Josep Maria Corominas Casaramona (Independent)
15. Marc Ledesma De Miguel
16. Anna Casamián Gould (Independent)
17. Jaume Benet Bove (Independent)
18. Maribel Ayala Zubieta (Independent)
19. Patricia De No Adeva (Independent)
20. Xavier Figueras Claret (Independent)
21. Esther Alòs Garcia
22. Robert Navarro Llunell (Independent)
23. Cristina Recasens Vert (Independent)
24. Salvador Fenollar Zaragoza
25. Lluís Recoder Miralles (Independent)

Suplents
1. José Romero Tejero
2. Jaume Terribas Alamego
3. Esther Salat Llorente
Titulars
1. Núria Gibert Dasca
2. Lourdes Llorente Martínez
3. Marco Simarro Zanon
4. Joan Rosés Bassas
5. Aniol Pros i Tàrrega
6. Antonio Ontañón Peredo
7. Júlia Bolao Alberny
8. Oriol Sànchez Vallès
9. Anna Montull Garcia (Independent)
10. Aina Serra Julià (Independent)
11. Carlota Gómez Picañol
12. Carles Mayol i Ricart (Independent)
13. Iñaki Uriz Albiol
14. Anna Casanova Ferrer (Independent)
15. Francesc Ruiz Garcia
16. Dolors Cruset Margarit (Independent)
17. Rosa Maria Vila Coca
18. Elena Ramis i Pérez (Independent)
19. Arnau Marimón Pujol (Independent)
20. Jordi López Solera
21. Bibiana Fontanet Adell
22. Alba Johé Tort
23. Maria Garcia Garau (Independent)
24. Ferran Margineda Agustin
25. Pau Sànchez i Calderer

Suplents
1. Montserrat Plaxats Gimeno
2. Juan Antonio Merino Muñoz (Independent)
3. Clara Hosta Benet (Independent)
4. Gemma Tadeo López
5. Jose Jordana Junoy (Independent)
6. Esther Santolaya Buforn
7. Natalia Silva Manuel
8. Ramon Piqué Huerta
9. Guim Pros Tàrrega
10. Ignasi Bea Seguí
Titulars
1. Carles Toda i Jimenez
2. Xavier Cortes i Morros
3. Remei Gomez i Perez
4. Marta Ortega i Taña
5. Antoni Almeda i Ortega
6. Carlos Morato i Roig
7. Francesc Xavier Falgar i Amat
8. Maria Dolors Tasso i Ruiz-Dana (Independent)
9. Josep Lluis Sanz i Lopez (Independent)
10. Ester Ballart i Hernandez (Independent)
11. Maria Dolors Ortega i Taña
12. Mario Hernandez Perez
-Calvo (Independent)
13. Joan Abad i Extremera
14. Isaac Levy i Benbeniste
15. Silvia Brugarolas i Conde (Independent)
16. Natalia Palou i De Arana
17. Alberto Giordani (Independent)
18. Juan Carlos Martinez i Suarez
19. Gloria Perez-Calvo Soler (Independent)
20. David Gisbert i Fosch
21. Roger Rafols i Fernandez
22. Ariadna Ortega i Taña
23. Vanesa Maria Luna i Cortes (Independent)
24. Antonio Hernandez Garcia (Independent)
25. Jaume Martin i Puchol (Independent)

Suplents
1. Jose Oriol Molins i Monteys
2. Maria Marcet Paris
3. Silvia Zerlotin (Independent)
4. Ferran Amago i Martinez
Titulars
1. Gabriel Vicent Jover Mañas
2. Cecilia Marisa Kuguel Flammini
3. Julio Carmona Fernandez
4. Mercedes Bustamante Calvo
5. Mario Andrés De La Mano Sabadell
6. Jean-Christophe Martin
7. Hélène Remeize Benor
8. Jan Carlos Almengo Polanco
9. Sebastián Gonzalez Kuguel
10. Vanessa Gonzalez Calmaestra
11. Jose Maria Lopez Aledo
12. Raquel Monge Garcia
13. Albert Nuñez Navarro
14. Jana Mejia Blanch
15. Francisco Argemi Pallas
16. Maria Carmen Ramos Fernandez
17. Francisco Javier Subirats Justes
18. Mónica Fortes Picas
19. Oscar Guirado Boguña
20. Rosa De Mena Arch
21. Vicente Segura Valenzuela
22. Barbara De Guilhem De Lataillade Tezenas
23. Joel Clara Garcia
24. Maria Isabel García Sanchez
25. Roman Planas Guenard

Suplents
1. Florencia Gonzalez Kuguel
Titulars
1. Nerea Andrés Antón
2. Marcos Rodríguez Font
3. Ángel García Cruz
4. Jaume Subirana Beltrán
5. Sonia Borrell Vilanova
6. Josep Fora Dalmau
7. Eva Palomino Ballesteros
8. Mirja Marco Bendtsen
9. Juan José Moya Martínez
10. María Del Pilar Cruz Palomares
11. Antonio Beneroso Villacastín
12. Mónica Muñoz Gómez
13. Anita Fernanda Espá Garces-Alvear
14. Rosa María Gracia Mitjana
15. Ignasi Puig Borrell
16. Carola Ballester Martí
17. Enrique Jesús Ayala Quero
18. Yago Ruiz Tintoré
19. Margot Maritza Rubio Plasencia
20. Vicente Andrés Chapero
21. María Presentación Casanova Díaz
22. Lorena Velasco Román
23. Ernesto Fernández Ballesteros
24. María Concepción Otero Eiriz
25. Francisco Javier Casale Sánchez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental