Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Climent de Llobregat

Resultats 2019 a Sant Climent de Llobregat

Titulars
1. José Antonio Monteagudo Urgel (Monti)
2. David Roda Raya (Independent)
3. Laura Catalán Martínez (Independent)
4. Judith Amigó Geis (Independent)
5. Antonio Castro García
6. Mónica Jiménez Cot (Independent)
7. Judith Extremera Ortega
8. Arnau Núñez Igualada (Independent)
9. Esther Sánchez Rodríguez (Independent)
10. Francisco Javier Fernández Fernández
11. Jaume Torras Ollé

Suplents
1. Esther Aguado Morcillo (Independent)
2. Francesc Torres Martínez (Kiko) (Independent)
3. Isabel Matarredona Vigara
4. Francisco Gómez Rodríguez (Paco)
Titulars
1. Ismael Mora i Lobato
2. Elisabet Marcos i Gelabert
3. Jaume Campamà Tugas (Independent)
4. Laia Pinilla Monclús
5. Roger Raventós Carmona
6. Montserrat Mestres i Palós (Independent)
7. Joan Josep Martínez i Barbero (Independent)
8. Agnès Llovet Cisa (Independent)
9. Josep Alfred Balsa i Català (Independent)
10. Montserrat Reina Gelabert (Independent)
11. Àngel Bosch i Ciuró (Independent)

Suplents
1. Albert Rodríguez Catalán
2. Isabel Pastor i Puig (Independent)
3. Miquel Martí i Soler (Independent)
Titulars
1. Francisco González López
2. Jorge Asensio Sánchez
3. Moisés Molina Rovira
4. Cynthia Crespo Mora
5. Verónica Mayoral González
6. Santiago Rodríguez Pérez
7. Laura Martínez Rodríguez
8. José Maria Giménez Navas
9. Sergio Ricardo Maldonado Gutiérrez
10. Mª Fatima Gutiérrez García
11. Raúl Miranda Requena
Titulars
1. Alejandro Muñoz Vallejo
2. Maria José Silva Olivera
3. Julio Cesar Pinilla Sanchez
4. Ana Marisol Lemos Fontes
5. Jose Villalon Plaza
6. Esther Barra Sanchez
7. Juan Lobato Cabrera
8. Eva Maria Puertas Rodriguez
9. Eusebio Martínez López
10. Camila Victoria Amorim Ferreira
11. Juan Gil Herrando
Titulars
1. Isidre Sierra Fusté
2. Montserrat Fulquet Martí
3. Salvador Tugas Molins (Independent)
4. Neus Serrano López (Independent)
5. Jesús Insausti Solé
6. Eva Oliva Casé
7. Jordi Pérez Condeminas (Independent)
8. Anna Salesa Cruces (Independent)
9. Salvador Molins Vicente
10. Marta Herrera González (Independent)
11. Miquel Torras Ollé

Suplents
1. Josep Clariana Riera (Independent)
2. Marina Sierra Peña(Independent)
3. Julian Sanchez Rubio
4. Rosa Campamà Ibañez (Independent)
5. Jaume Torras Mas (Independent)
6. Silvia Bala Martí (Independent)
Titulars
1. Carlos Moya Alonso
2. Esther Repetto Palacios
3. David Villa Navarro
4. Maria Del Carmen Arnaldo Gras
5. Diego Terol Rosell
6. Alberto Gomez Recubenis
7. Maria Isabel Medeiros Fole
8. Tomas Saz Carazo
9. Maria Jesus Hervas Minguez
10. Jose Vicente Marques Ruiz
11. Irene Pardo Romera

Suplents
1. Carlos Navarro Ahicart
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat