Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Celoni

Resultats 2019 a Sant Celoni

Titulars

1. Magalí Miracle Rigalós
2. Josep Orra Pié
3. Dolors Pagès Canaleta (Independent)
4. Martí Abril Vicario (Independent)
5. Zoraida Diaz Morillas
6. Lluís Bueno Comas
7. Sònia Segarra Garcia
8. Josep Maria Gayolà Castells (Independent)
9. Helena Alonso Travesset (Jovent Republicà)
10. Pep Arenas Serra
11. Montserrat Torres Alarcón (Independent)
12. Pau Gurri Freixa
13. Lourdes Garrido Garcia (Independent)
14. Vicenç Herrero Farigola
15. Yolanda Garcia Zarate (Independent)
16. Josep Manuel Bueno Martínez
17. Teresa Vilagran Serre



Suplents
1. Eduard Illa Massuet
2. Assiya Houllich Attalauziti (Independent)
3. Carles Palanca Muñoz (Independent)
4. Maria Fernanda Arribas Crovara (Jovent Republicà)
5. Josep Alsina Lloreda
6. Angustias Aranda Sanchez (Independent)
7. Jordi Arenas Vilà (Independent)
Titulars
1. Eduard Vallhonesta Alarcon
2. Miriam Teruel Navarro
3. Jose Capote Martin
4. Laura Alvarez Pulido (Independent)
5. Diego Fernandez Pinto (Independent)
6. Mohamed Lamin Jammeh Sanneh (Independent)
7. Noemí Sesé Yúfera
8. Anna Maria Camelia Ariza Olmo (Independent)
9. Maria Rodriguez Fuentes (Independent)
10. Braulio Jorge Ruiz Retamero (Independent)
11. Jose Luis Dominguez Miño (Independent)
12. Maria Rosa Planchart Soler (Independent)
13. Balbino Jose Mendez Vega (Independent)
14. Monica Zambrano Dominguez (Independent)
15. Francisco Sanchez Gonzalez (Independent)
16. Maria Clemencia Gutierrez Arriaga
17. Joan Castaño Auge

Suplents
1. Juan Jose Ferreiro Suarez (Independent)
2. Josefa Platero Masero
3. Marc Jurkiewicz Cortada (Independent)
4. Eva Maria Hernandez Hernandez (Independent)
5. Valentin Miguel De La Vega Cadenaba (Independent)
6. David Sanchez Lopez
7. Gloria Nonell Salvaña (Independent)
8. David Martinez Sanchez (Independent)
9. Maria Rosa Caballero Civit (Independent)
10. Pedro Checa Rubio
Titulars
1. Mariona Pascual Alfaras
2. Gerard Carot Sans (Independent)
3. Roser Calvet Riera
4. Gerard Masferrer Marfil
5. Anna Oliver Torrent (Independent)
6. Xavier Garcia Carrillo (Garci)
7. Montserrat Sendra Orteu
8. Ignasi Charles Rodríguez
9. Manuela Gallardo Sanchez
10. Xavier Alfaras Panareda
11. Sílvia Pinto Mena (Independent)
12. Ferran Navàs Farré
13. Anna Harder Relat
14. Mouhssen El Hanouni El Bakri
15. Maria Emilia Pilar Mercedes Barrios Martínez (Mariluca)
16. Enric Nogueiro Marcuello
17. Helena Tarragó Caballé

Suplents
1. Jaume Turón Auladell
2. Purificación Martín Campos
3. Enric Saurí Saula
4. Andrea Peña Ambatlle
5. Marçal Draper Deulofeu
6. Montserrat Escudé Jas
7. Isaac Martí Escobar
8. Laia Arnau Borràs
9. Albert Planas Masó
10. Margarita Gener Sánchez
Titulars
1. Raül Garcia Ramírez
2. Anaïs Medina Terradas
3. Ernest Vilà Pladevall
4. Mª Angels Bordetas Delgado
5. Jordi Clopés Lagarda
6. Patrícia Rodríguez Pedraja
7. Josep María García Sala
8. Albert Serrà Ramos
9. Irene Córdoba Morón
10. Neus Espinosa Escobar
11. Mª Helena Lagarda Planas
12. Manel Sanchez De La Torre
13. Júlia Jimenez Mesa
14. Josep Pagès Masso
15. Jaume Figueras Codony
16. Laura Costa Olivé
17. Francesc Deulofeu Fontanillas

Suplents
1. Josep Moulines Tomas
2. Eva Guàrdia Recorda
3. Sergi Manso Luis
4. Yurena Rodriguez Rodriguez
5. Ivan López Martinez
6. Luisa Isabel Garcia Martinez
7. Jesus Bordetas Luna
8. Margarita Ponce Serrano
9. Maria Asunción Pina Jue
10. Joaquim Calvet Canaleta
Titulars
1. Ahmed Benamar Bellouki
2. Sira Bayot Ortiz
3. Leticia Elizabeth Barrios Montiel
4. Jose Manuel Sanz Jimenez (Independent)
5. Maria Ortiz Espinosa
6. Francesc Xavier Costa Muñoz
7. Maria Luisa Estero Naharro
8. Josep Riera Cuadras (Independent)
9. Guadalupe Espinosa Garcia (Independent)
10. Fernando Uceda Rosal
11. Marc Giralt Vives (Independent)
12. Cristina Talló Chicón (Independent)
13. Ramón Perez Cervera
14. Juana Espinosa Garcia (Independent)
15. Sergio Ariel Navarro Alegre
16. Antonio Ortiz Povedano
17. María Espigares Espinola (Independent)

Suplents
1. Rigoberto Pérez García
Titulars
1. Javier Munner Salmerón
2. Carla Domene Gallego
3. Carlos Fortuny Aguelo
4. Feliciana Blanco García
5. Alejandro Julián Campaña
6. Antonia Salmerón Ramírez
7. David Rodriguez Palacios
8. Rosalía Romero Vega
9. Maria De Los Ángeles Ramírez Berbel
10. José Antonio Martín Arboleda
11. María Isabel Álvarez Domínguez
12. Fernando Cerqueira Crucio
13. Francisco Javier Munner Pineda
14. Sonia Salmerón Ramírez
15. Santos Jauregui Hernández
16. Pol Cozar Ruiz
17. Maria Del Carmen De La Rosa De La Rosa

Suplents
1. Francisco Urpi López
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental