Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Antoni de Vilamajor

Resultats 2019 a Sant Antoni de Vilamajor

Titulars
1. Enric Vinaixa i Bonet (Erc)
2. Anna Cella i Navarro (Erc)
3. Jordi Picorelli i López (Independent)
4. Olga Relaño i Redondo (Independent)
5. Jesús Lera i Blasco (Erc)
6. Begoña Castaño Culpián (Independent)
7. Imad El Bouchaibi Daali (Erc)
8. Montserrat Ventura i Lloreda (Jovent Republicà)
9. Jordi Martí i López (Erc)
10. Mercè Miró Mayor (Independent)
11. Marc Vidal i Ravell (Erc)
12. Maria Isabel Gil i Sánchez (Erc)
13. Salvador Carratalà i Olivé (Erc)

Suplents
1. Anna Maria Argila Teixidó (Independent)
2. Esteve Quintana i Illa (Erc)
3. Adelaida Garcia Urrutia (Independent)
4. Josep Alsina i Aguilar (Erc)
5. Consuelo García García (Independent)
6. Alfons Martínez i Roca (Erc)
7. Isabel Maria Ferres Farré (Independent)
8. Ismael Oliver i Alfonso (Erc) (Independent)
Titulars
1. Maria Lluïsa Berdala i Cirera
2. Mònica Ribalta i Salvà (Independent)
3. Salvador Bagunyà i Requena
4. Bernat Parera i Berdala
5. Anna Maria Farrés i Pascual (Independent)
6. Olivia Tella i Ruz (Independent)
7. Maria Isabel Torrents i Moyano (Independent)
8. Juan Manuel Garcia i Soler (Independent)
9. Josep Anton Roquerols i Teruel (Independent)
10. Pere Argemi i Febrer (Independent)
11. Cristina Domingo i Borràs
12. Maria Teresa Roca i Balde (Independent)
13. Francesc Tella i Macià

Suplents
1. Montserrat Saurí i Vidal
2. Esther Rubia i Vargas (Independent)
3. Mariano (Marià) Nodal i Rojals (Independent)
Titulars
1. Raul Valentin Del Valle
2. Maria Asuncion Alonso Quintana
3. Joaquim Verges Montasell
4. Elena Pino Galbany
5. Adria Gomez Suau
6. Jana Tutuach Humanes
7. Jose Juan Moreno Valero
8. Rosa Maria Santamaria Perez
9. Marc Francesc Quintana Vallmitjana
10. Pilar Campos Garcia
11. Gilbert Ezquerra Garcia
12. Maria Muntal Teixido
13. David Fernandez Ayala

Suplents
1. Cristina Domingo Esteller
2. David Farre Noguera
3. Laura Filba Perez
4. David Iglesias Iglesias
Titulars
1. Ferran Calvera Cabeza
2. Natalia Duran Kaeser (Independent)
3. Jordi Sibina Camps
4. Montserrat Lopez Molina (Independent)
5. Ricard Mañe Del Pino (Independent)
6. Immaculada Concepció Corcoy Marti
7. Jose Luis Tejero Martin (Independent)
8. Israel Sugranyes Hermida
9. Josep Antoni Oncala Diaz (Independent)
10. Montserrat Gispert Pallares
11. Jose Maria Botello Ferrera
12. Maria Angels Dopacio Ledo (Independent)
13. Luis Trujillo Martinez (Independent)

Suplents
1. Ingrid Pelegrin Arteu (Independent)
2. Josep Maria Belles Domenech (Independent)
3. Alfons Sugrañes Garcia
4. Gerard Puig Escriva (Independent)
5. Maria Jesus Miranda Gallardo (Independent)
6. Cristina Puig Castells (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental