Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Pont de Vilomara i Rocafort, El

Resultats 2019 a Pont de Vilomara i Rocafort, El

Titulars
1. Enric Campàs Serra
2. Lidia Delgado Gómez
3. Nerea Martínez Monteagudo
4. Miguel Gómez Reina
5. Beatriz Moreno Martín
6. Jordi Armengol Abella
7. Marc López Mora
8. Cristina Brunet Prieto
9. José Maria Monteagudo Reyes
10. Zobaida Bustos Delgado
11. Javi López Gómez

Suplents
1. Julian Montoya Tornay
2. Isaac López Larrea
3. Sandra López Navarro
4. Maria Carmen Martínez Fuentes
5. Loli Larrosa Corral
6. Carmen Ledesma Baena
7. Rosa Vilanova Reina
8. Francesc Closas Navarro
9. Nadal Chavarría Herraiz
10. Cecilio Rodríguez Martín 
Titulars
1. Estefania Torrente i Guerrero
2. Valentí Closas i Pazos
3. Gemma Vila i Orpina
4. Jose Serrano i Martin
5. Laia Guix i Estrada (Independent)
6. Jordi Calaf i Garcia
7. Judit Mas i Soler
8. Marc Torras i Herreros
9. Marina Carrera i Miravitlles
10. Nil Martín i Lanza
11. Noelia López i Vilajuana

Suplents
1. Jaume Guinart i Gallego
2. Dolors Pozo i Ventura
3. Raul Blanco i Guerrero
4. Gemma Delgado i Mas
5. Arnau Piqué i Buisan
6. Silvia Oliva i Pando 
7. Adrià Santamaria i Vicente
8. Mariona Caballé i Cañellas
9. Francesc Francolí i Griñó
10. Queralt Solà i Fargas 
Titulars
1. Jordi De La Fuente Escayola
2. Pere Trapé Pujol (Independent)
3. Marta Bellot Aparicio (Independent)
4. Encarnación Macías Vargas (Independent)
5. Judit Guitart Riera (Independent)
6. Montserrat Ferre Garcia (Independent)
7. Jordi Gonzalez Quirós (Independent)
8. Josep Lluís Serrano Garcia (Independent)
9. Dolors Urango Herraiz (Independent)
10. Jordi Simelio Casas (Independent)
11. Francisco Prieto Navarro (Independent)

Suplents
1. Miquel Lopez García (Independent) 
Titulars
1. Carlos Lanza Aparicio
2. Aitor Ilzarbe De La Torre
3. David Muñoz Delgado
4. Clàudia Alonso Peñarrubia
5. Isabel Rodríguez Quirós
6. Sergio Pérez González
7. Ivan Gómez Orti
8. MªDolores Arjona Pérez
9. Antonio Pradas Rodríguez
10. Carmen Velasco Vilanova
11. Teresa Monteagudo Guerra

Suplents
1. David Pérez González
2. Eduardo Vázquez Velasco
3. Amparo De La Torre Martín
4. Raquel Almagro García
5. Juan Valdés González
6. Mª Del Valle González Sotillo
7. Joaquín Serrano Baena
8. Yolanda Orti Gómez 
Titulars
1. Jaime Parcerisa Egea 
2. Antonio Vilanova Gubianes
3. Daniel Rubio Colacios
4. Mirela Eugenia Sincraian
5. Ana Maria Junquera Soriano
6. Venancio Cocera Parra
7. Enrique Santos López
8. Angeles Oliva García
9. Maria Carmen Calleja Ramos
10. José Maria Moya Ariza
11. Fernando López Matamoros

Suplents
1. Ángela Cocera Parra
2. Antonia Sánchez Sánchez
3. Francisco Javier Soriano Cabello
4. Eudo Enrique Núñez Burgos
5. Immaculada Barroso Larrubia 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Bages