Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Premià de Mar

Resultats 2019 a Premià de Mar

Titulars
1. Josep Maria (Pep) Ripollès i Ballesteros
2. Mireia Cardús i Casas
3. Daniel Torras i Segura
4. Anna Sosa i Ródenas
5. Xavier Gatius i Vallès
6. Sandra Rivera Moyano
7. Roc Monfort i Ibàñez
8. Núria Espuny i Salvadó
9. Jordi Lapiedra i Cros
10. Bárbara Anglí i Ritter
11. Antoni (Toni) Sàez Lorente
12. Isabel Vera Cortes
13. Martí Callarisa i Pujol
14. Esther De Prades i Maria
15. Xavier Martínez i Martínez
16. Cristina Sanegre i Mayor
17. Lorenzo Escànez i López
18. Júlia Feixas Parera
19. Gabriel Gòmez i Plana
20. Núria Mulet i Albert
21. Josep Maria Molins i Ballester

Suplents
1. Laia Anton i Martínez
2. Lluís Espín i Catllà
3. Sílvia Garcia i Gómez
4. Xavier Torrents i Bilbal
5. Anna Pérez Vintró
6. Gerard Jimènez i Duran
Titulars
1. Maria Teresa Lletjà Serra
2. Laura Casanova Colomer
3. Jordi Vilà Hueso
4. Ramon Messeguer Peypoch
5. Joan Vinyals Roger
6. Maria Del Carmen Mullor Pastor
7. Lluís Lladós Ceruns
8. Mercè Pérez Riva
9. José Pérez Baena
10. Roger Marcos Martí
11. Anna María Pica Mengual
12. Jordi Bolló Solé
13. Silvia Bertran Peña
14. Fèlix Piñeiro Font
15. Domènec López Domínguez
16. Antoni Fuentes Libori
17. Jordi Ferret Saltó
18. Lluïsa Rabassa Espuny
19. Lluís Bernaus Salinas
20. Anna Bolló Casanova
21. Laura Pallí Rodríguez

Suplents
1. Àngels Baltà Montserrat
2. Eduard Bonamusa Tolón
3. Lluís Rigalt Tarragó
4. Marta (Àgata) Vilarós Soler
5. Maria Teresa Orero Domènech
6. Oriol Serrat i Samsó
7. Pilar Reina Escalera
8. Carmen Feliu Auladell
9. Jordi Orero Domènech
10. Alex Carles De La Iglesia Formatger
Titulars
1. Jose Maria Cano Navarro
2. Nieves Avedaño Jerez
3. Raquel Solana Sanguinetti
4. Rodrigo Alejandro Andrade Martinez
5. Esteban Granados Tarres
6. Maria Martinez Lozano
7. Marta Torrelles Segura
8. Ruben Martinez Goy
9. Gonzalo Ramos Schneider
10. Angel Fernandez Uceta
11. Nuria Domingo Rimada
12. Angel Luis Muñoz Fernandez
13. Jimena Carina Fernandez Guerrero
14. Ramon Iglesias Rodriguez
15. Juan Jesus Lopez Gonzalez
16. Lucia Roman Escudero
17. Basilisa Pastor Castilla
18. Francisco Rodriguez Rodriguez
19. Pedro Segovia Jimenez
20. Jose Manuel Muñoz Aguilar
21. Sergio Sanz Jimenez

Suplents
1. Manuel Nieves Martin
Titulars
1. Elena Martín Díaz
2. Rafael Fernández Rosa
3. Dolores Morilla Hidalgo
4. Alejandro Blasco Lorente
5. Susanna Martínez Contreras
6. Javier Camara Murcia
7. Rosario Fernández Casales
8. Yolanda García Carmona
9. Santiago Madrid Miguel
10. Ferran Martí Serrano
11. María Freixenet Mateo
12. Silvia Sánchez López
13. Rafael León Cubero
14. Manuela Morilla Hidalgo
15. Cristian Segovia Rodríguez
16. Francisca Vida Arjona (Paqui)
17. Concepción Zapata Lorenzo
18. Joaquín Herrero Rodríguez (Kino)
19. Almudena Ncungu Masip
20. Alfons Barberas Milla
21. Isabel Díaz Rodríguez

Suplents
1. Maria Antonia Guardiola López
2. Moisés Sevillano Cano
Titulars
1. Andreu Mumbru Fuxet
2. Francisca Guirao Torrente
3. Sebastian Caba Fabregat
4. Marta Sola Matamoros
5. Jordi Estarlich Corominas
6. Alba Carrillo Amat
7. Roc Ramoneda Serra
8. Brenda Nazarena Bär Kwast
9. Miquel Moreno Roldan
10. Rosa Beatriz Maldonado Paez
11. Marc Montañes Abarca
12. Marina Altes Magret
13. Aleix Roch i Rosales
14. Mariona Cava Ruiz
15. Juan Botey Moreno
16. Maria Empar Navarro Gil
17. Joaquin Fecundez Martinez
18. Maria Carmen Fontanet Marcos
19. Eric Cazorla Gomez
20. Marta Riera Castro
21. Joan Ribet Casademunt

Suplents
1. Andrea Albert Tierz
2. Angel Maria Arana Bernal
3. Teresa Navarro Diaz
4. Rafael Luna Surinyach
5. Maria Muñoz Ordoñez
6. Marc Anguera Gisbert
7. Hanan Derraz Bensaid
8. Jorge Franco Magan Jordi
9. Àngel Pagés Anson
10. Josefina Miret Serra
Titulars
1. David Gutiérrez Lopez
2. María Luz Canovas Delgado
3. Lluís Galera Almirall (Independent)
4. Pilar Guardeño Sánchez
5. Miguel Vega Barriga
6. Rebeca Peña Laviña (Independent)
7. Juan José Cantos Gázquez
8. Maria Angeles Madrid Benach (Independent)
9. José María Barroso García
10. Cristina Hernández Cuadrado
11. Eva María Casanova Muniesa (Independent)
12. Jesús Ortega Martínez
13. Mª Ángeles Anguita González
14. Manuel Maestro Hernández
15. Laura Felis Llora
16. Mª Pilar Marchante Carpio (Independent)
17. José Ramos Peñalver
18. Olga Safont Anguita
19. Joan García Martínez
20. Tomás Esteban Úbeda
21. Mª Jesús Fanego Lorigados

Suplents
1. Aisha Mehreen Raja Akhter
Titulars
1. Miquel Àngel Méndez Gil
2. Antoni Subirà Comas
3. Concepción Morales García (Independent)
4. Rafael Navarro Álvarez
5. Elisenda Busquets Ferrando (Independent)
6. Marta Ariño Castillo (Independent)
7. Leandro Molins Ballester (Independent)
8. Maite Gutiérrez Tarrós (Independent)
9. Anton Torrents Andiñach
10. María Lluïsa Cstellà Torrents (Independent)
11. Asensi González Roca
12. Mónica Moreira Moreira
13. Victoria Iranzo Roura
14. Josep María Torras Biosca (Independent)
15. Enrique García Garrido (Independent)
16. Montserrat Serra Lloveras (Independent)
17. Juan Carlos Aguilar González (Independent)
18. Núria Serracanta Marcet
19. Ana Erill Prat (Independent)
20. Jaume Saguer Orriols
21. Joaquim Arenas Sampera
Titulars
1. Joaquin Briones Iglesias
2. Montserrat Herrero Martinez
3. Aurora Juve Lafuente
4. Patrick Cruz Molero
5. Ruben Perez Criado
6. Cristina Briones Rodriguez
7. Edmundo Dolcet Olives
8. Raquel Gil Perez
9. Carlos Briones Iglesias
10. Maria Sanchez Moya
11. Ramon Castells Ballus
12. Laura Monreal Izquierdo
13. Pedro Abril Fernandez
14. Francisco Lopez Perez
15. Ester Criado Castro
16. Matias Jose Herrero Serralta
17. Pilar Blanca Suarez Alvarez
18. Pedro Flores Romero
19. Marta Maria Perez Martinez
20. Manuel Abad De Pedro
21. Isidro Gomez Arias

Suplents
1. Valentin Antonio Estevez Loureiro
Titulars
1. Rodrigo Jurado Arias
2. Alejandro Tamarit Pan
3. Alberto Rico Hernaez
4. Lucia Sánchez Buffet
5. María Jesús Sánchez Rivera
6. Francisco Javier Navascues Pérez
7. Roberto Altarriba Vilanova
8. Carlos Ventós Córdova
9. Josefa Millán Hita
10. María Asunción Cuesta Herencia
11. Marc Planet Patton
12. Fernando Carreras Rabella
13. Pablo Brotons Borrell
14. Montserrat Cuesta Herencia
15. Montserrat Sobrevia Castellar
16. Sergio Millán Sánchez
17. Oscar Herrero Segura
18. Daniel Aguado Martínez
19. Pilar Febrero Zamora
20. María Pan Torrado
21. Pablo Núñez Torres

Suplents
1. Alvaro Millán Álvarez
2. María Teresa Roeb Irache
3. Enriqueta Vaquera Morillo
Titulars
1. Sebastian Guirao Gil
2. Celia Olmo Torralba
3. Pere (El Poli) Fernandez Martinez
4. Yolanda Fernandez Garcia
5. Emilia (Cuca) R. Martos
6. Sergi Garcia Ojeda
7. Tomas Gabriel Garcia Mico
8. Maria Isabel Fernandez Romero
9. Juan Carlos Fernandez Regadera
10. Paula Mayoral
11. Edgar Pinart Bocero
12. Javi Romero Alonso
13. Susana Martin Barquets
14. Alejandro Esteban Gomez
15. Anna Zhukova Guz
16. Jose Tello Hidalgo
17. Yolanda Almarcha Becerra
18. Juan Carlos Moreno Romaqueros
19. Ana Maria Fernandez Quesada
20. Antonio García Lopez
21. Encarna Marin Gonzalez

Suplents
1. Manuel Rodriguez Barea
2. Antonio Sanroma Resa
3. Noemi Morales Mengual
4. Alba Puerma Jimenez
5. Diego Vargas Cruz
Titulars
1. Maria Mercè Prats Pitarch
2. Ingrid Perarnau Pradell
3. Maria Esmeralda Calleja Moreno
4. Edualdo Castillo Ramoneda
5. Gregorio Espin Matallana
6. Marta Margall Castella
7. Asier Sierra Pelayo
8. Nyima Bajaha Dansira
9. Maria Assumpta Solsona Roig
10. Xavier Magriña Canyellas
11. Gemma Tomas Alonso
12. Manuel Garcia Posadillas
13. Abel Carbonell Riera
14. Jordi Martinez Fajarnes
15. Yvonne Vallcaneras Romero
16. Guillem Mayas Cadena
17. Francisco Romero Fernandez
18. Jordi Tomas Alonso
19. Idoia Perez Morillas
20. Montserrat Villanueva Guerrero
21. Neus Comas Girona
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme