Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Prat de Llobregat, El

Resultats 2019 a Prat de Llobregat, El

Titulars
1. Juan Pedro Pérez Castro
2. Marta Mayordomo Descalzo
3. Juan Carlos Moreno Roig (Charli) (Independent)
4. Débora García Barrios
5. Alejandro Herrera Muñoz
6. Marina García Vargas
7. Juan Manuel Fraile Alonso
8. Morgana Mabel Vargas Crespo
9. Gabriel Soriano Porcella
10. María Josefa Carrasco Pérez
11. Albert Marín Blanco (Independent)
12. Yolanda Cano Cano
13. Francisco González Carrión (Independent)
14. Patricia Roncero López (Independent)
15. Rubén Iglesias Alba
16. Lourdes Llorente Yélamos (Independent)
17. David Mesa Nogueras
18. Montserrat Fàbregas Morillo (Independent)
19. Jose Alfonso Tomas Margalef Llobera
20. Ana García Barrios
21. Federico Valverde Ponce
22. Lidia Asencio Simón
23. Pau Rosell Fabró
24. Milagros Escobar Olalla
25. Francisco Mármol Moreno

Suplents
1. Ana Represa Acevedo
2. Martín Siller Arroyo
Titulars
1. Jordi Ibern i Tortosa
2. Meritxell Charavia i Ribas
3. Sergi Morales i Gálvez
4. Maria Carmen Blazquez i Puerto (Mica)
5. Antonio Guevara i Agulló (Independent)
6. Marta Xirinachs i Codina (Independent)
7. Miguel Ángel López i Basiana (Miki) (Jovent Republicà)
8. Josefa Terol i Gozalvo
9. Óscar Hinarejos i León
10. Maria Teresa Pascual i Guilabert (Independent)
11. Gerard Oró i Pintado
12. Jèssica Fernández i García (Independent)
13. Carles Bernat i Martínez (Jovent Republicà)
14. Anna Torres i Aguirre
15. Arnau Rulló i Gonzalo (Jovent Republicà)
16. Isabel Ferrer i Enrique (Independent)
17. Marcel Camps i Inglés
18. Núria Hernàndez i Virgili
19. Alfonso Morales i Candilejo
20. Dolores Cabezas Páez (Independent)
21. Manel Vázquez i Muñoz
22. Rosario Amador i Leal
23. Joan Godall i Llorens
24. Núria Sanahuja i Costafreda (Independent)
25. Jordi Castillo i Dagà

Suplents
1. María Carmen Martínez i Gómez (Mai) (Independent)
2. Javier Sáez i Olanda
3. Ana Ventura i Barroso
4. Carles Vallés i Suñé
Titulars
1. Xavier Iroz Pascual
2. Mercè Meroño Salvador
3. Jordi Isidro Llobet
4. Paula Vidal Pradell
5. Jordi Gibert Rebull
6. Emilia Ruiz Mariscal (Emi) (Independent)
7. Lluís Domènech Valero
8. Laura Ferrer Paricio
9. Julián Luis García García
10. Elisa Gibert Rebull (Independent)
11. Daniel Duarte Rodríguez
12. Anna Bujarrabal Llopis
13. Xavier Garcia Berga (Independent)
14. Marina Mora Contra
15. David Munnè Sampietro
16. Adela Tort Salavert
17. Pere Puig Vilà
18. Maria Aida Cortès i Monera
19. Jordi Segarra i Oliva
20. Olga Miguel Miralpeix
21. David Romero Massey
22. Joana Gelabert Xirinachs (Independent)
23. Xavier Camós i Gassó (Independent)
24. Gemma Ubeda Busquets (Independent)
25. Xavier Company Lucea (Independent)

Suplents
1. Maria Teresa Besora Altés ( Maite )
2. Francisco Javier Mateo Fabró (Xavier )
3. Aurora Campmany Cortés (Independent)
Titulars
1. Antonio Miguel Ruiz Redondo
2. Jordi López Gil
3. Montserrat Blazquez Jimenez
4. Rafael Millan Carracedo
5. Laura Fernandez Gonzalez
6. Carlos Vega Silvestre
7. Susana Castellon Diaz
8. Alberto Piñol Muñoz
9. Jose Miguel Velasco Polonio
10. Georgina Karina Amaya Tocto (Independent)
11. Mostafa Aouaj El Ferjani
12. Maria Amaya Vilchez (Independent)
13. Aitor Castro Del Campo
14. Maria Yolanda Moreno Corrales (Independent)
15. Mario Caler Martin
16. Alba López López (Independent)
17. Victor Puchades Rodriguez (Independent)
18. Francisco José López Martinez
19. Marta Manuel Vilaplana (Independent)
20. Jose Florencio Llamas Aparicio
21. Raquel Sabajanes Garcia (Independent)
22. Jose Antonio López López (Independent)
23. Enrique Martinez Garcia
24. Andrea Cecilia Lusquiños Casey (Independent)
25. Luciano Nogales Fernandez

Suplents
1. Nieves Flores Duque
2. David Gonzalez Martinez (Independent)
3. Narciso Rodriguez Cerrato (Independent)
Titulars
1. Gerard Valverde Polo
2. Pau Colominas i Espínola
3. Àngela Jové Puigventós (Independent)
4. Gemma Domingo i Fernàndez
5. Marc Pardo Lavella (Independent)
6. Neus Sardà Flores (Independent)
7. Ana Martínez Santos (Independent)
8. Juan Manuel Avilés Pradas (Independent)
9. Xavier Puig Malet
10. Sònia Rubio Vilar (Independent)
11. Ana Farrés Vila (Independent)
12. Alberto Hernández Ciprés (Independent)
13. Èric Arenas Gallén (Independent)
14. Concepció Pedra Peris (Conxita)
15. Estefania Cañizares Caparrós (Independent)
16. Gerard Sala Mayench (Independent)
17. Jordi Jarne Font (Independent)
18. Queralt Miró Palomero
19. Mercè Margalef i Llobera (Independent)
20. Ricard Gonzalez Comas (Independent)
21. Sergi Berga Llopis
22. Gemma Ramos López
23. Marc Ufano Vives
24. Maria Rosa Monés Masutier (Independent)
25. Inmaculada Llopis Climent

Suplents
1. Jordi Gili Farres
2. Enric Jiménez Mercader
3. Mihaela Rugina (Independent)
4. Carlos Platel Espinosa (Independent)
5. Ana Balaña Llort (Independent)
6. Jordi Torren Suñe
7. Maria Del Mar Baltà i Fabró (Independent)
8. Jordina Tarrida i Solé (Independent)
9. Ignasi Ribas i Mas (Independent)
Titulars
1. Sandra Patricia Daza Puente
2. Carmelo Declara Merino
3. Odamae Portillo Palenzuela
4. Aldo Gino Ramírez Reyes
5. Amalia Rubio Gomera
6. Francisco Javier Reboso Ovejero
7. Maria Del Valle Alcaide Cárdenas
8. Francisco Palacin Calderón
9. Javier Fernández Payret
10. Marta Gómez Cordero
11. Xandra López Castell
12. Jorge Jiménez Gómez
13. Aranzazu Jurado Murillo (Independent)
14. Jose Antonio Albesa Arcas
15. Joaquin Gonzalvez Ayala
16. Jose Carlos Gutierrez Burgueño
17. Ana Rodrigo Jiménez
18. Francisco Jose Diaz Gordillo
19. Aurelio Alvarez Tejada
20. Dolores Palenzuela Martinez
21. David Gómez Álvarez
22. Loni González Pozo (Independent)
23. Álex Gómez Riol (Sara) (Independent)
24. Cristian Perez Diaz (Independent)
25. Concepcion Porcel Molero

Suplents
1. Lorenzo Donoso Zazo
Titulars
1. Lluís Mijoler Martínez
2. Alba Bou Jordà
3. Joaquim Bartolome Capdevila
4. Pilar Eslava Higueras
5. Rafael Duarte Molina
6. Anna Martin Cuello
7. David Vicioso Adrià
8. Esther Garcia Fernández
9. Antonio Garcia Martínez
10. Maria Dolors Siles Garcia
11. Francisco Manuel Lorenzo Gallardo
12. Ana Maria Niño Peña
13. Juan Carlos Serret Gargallo
14. Alma Maria Ramírez Gómez
15. Estefania Gallego Garcia
16. Manel Bou Beltran
17. Maria Piedad Bodelón Macias
18. Manuel Gómez Muñoz
19. Montserrat Viñals Rodríguez
20. Pol Mena Gironés
21. Isabel Maria Romero Vera
22. Salvador Martín Sánchez
23. Josep Perez Moya
24. Margarita Garcia Domínguez
25. Lluís Tejedor Ballesteros
Titulars
1. Miguel Ángel Ochoa Oliva
2. Jaime Gamir López
3. Elisabeth Martínez García
4. Diego Arnau Bolaños
5. Maria Isabel Reche García
6. Amalia Serrano Mateo
7. Sergio Díaz Caballero
8. Argentina Crespo García
9. Francsico Javier García Galvéz
10. Miriam De Pedro Cano (Independent)
11. Maria López Bugallo
12. Juan Manuel De Las Heras Ayuso
13. Miguel Pérez Palomino
14. Josefa Díaz Martín
15. Jordi Jesús Díez García
16. Maria Antonia Alcaide Barrajon (Independent)
17. José Luis Gimeno Ruiz
18. Melisa Saez Fernandez
19. Carlos Alberto Roel Fernández
20. Milagros García Otero
21. Ángeles Vicente Escuín
22. Juan Blanco Petrus
23. Encarnación García Ibáñez
24. Rafael Grande López
25. Judit Florensa Mingote

Suplents
1. Fernando Pérez Martínez
Titulars
1. David Manuel Pulido Rodríguez (Independent)
2. Isabel Beatriz Freitas Gadea (Independent)
3. Gustavo Navarro Travé (Independent)
4. Mercè Montanè Rosell (Independent)
5. Juan Amaya Doya (Independent)
6. María Teresa Díaz Prados (Independent)
7. Daniel Piedra Moreno (Independent)
8. Agustin Jonatan Fernández Sanz (Independent)
9. Clara Díaz Navarro (Independent)
10. Lidia Gómez Sánchez (Independent)
11. Sergio Noguera Gil (Independent)
12. María Francisca Díaz León (Independent)
13. Óscar Toledo Camacho (Independent)
14. Maria Gracia Monès Balaguer (Independent)
15. José Manuel Rivero Pérez (Independent)
16. Isabel Moreno Martín (Independent)
17. Juan Rafael Luque Ríos (Independent)
18. María Montserrat Guillamet Grau (Independent)
19. Juan Antonio García Oliveras (Independent)
20. Mayka Real Sancho (Independent)
21. Francisco Martos Blanco (Independent)
22. María Ángeles Inguanzo Fernández (Independent)
23. José Ramón Iglesias Lezón (Independent)
24. Maria Dolores Maso Mateu (Independent)
25. Sergio Senra Revaliente (Independent)

Suplents
1. Úrsula Flores Garcia (Independent)
2. Jose Moreno Navarro (Independent)
3. Dolores Duarte Rueda (Independent)
Titulars
1. Cristina Simón Molina
2. Joan Sans Leon
3. Raül Ochoa López
4. Antonio César Morillas Fernández (Independent)
5. Alba Rodriguez Lujan
6. Itziar Testón Montes
7. Diana Castellet Benitez
8. Francisco Javier Rayo Ortiz
9. Alicia Ruiz Hernandez
10. Jordi Palomares Gil
11. Carlos Santos Rebolledo
12. Montserrat Rueda Valls
13. Manuel Sánchez Casado
14. Nieves Valls Codony
15. Miriam Hidalgo Nebot
16. Alvaro Salcedo Romero
17. Monica Martín Franco
18. Isaac Pla Ribes
19. Karima Aouaj Setti
20. Rosa Maria Zarate Sanchez
21. Rebeca Testón Montes
22. Miriam Amelia Simon Valldeperez
23. Zainab Aouaj Setti
24. Raul Gonzalez Guijarro
25. Luis Calvo Gonzalez
Titulars
1. Pedro Antonio Olivares Carreño
2. Juan David Cermerón Romero
3. Silvia Garcia Represa
4. Aroa Esteban Membrive
5. Manuel Navarro Carrillo
6. Jose Gallardo Martinez
7. Salvador Martinez Gimeno
8. Elma Carmela Narros Royo
9. Francisco Javier Martin Declara
10. Anna Duarte Cutillas
11. Antonio Giso
12. Maria Mena Calle
13. Oriol Piquer Tersa
14. Mireia Cardona Jimenez
15. Maria Del Espino Gallego Forero
16. Caren Vanesa Navarro Rios
17. Enrique Manuel Aranda Leon
18. Francisco Javier Villaverde Vargas
19. Noelia Hurtado Martin
20. Juan Jose Pastor Navarro
21. Antonio Hurtado Oliveras
22. Vanessa Amaro Caldito
23. Rebeca Utrero Vera
24. Jose Antonio Segura Gemar
25. Valentin Redondo Gonzalez

Suplents
1. Ines Martin Justo
2. Ginés Navarro Carrillo
Titulars
1. Carlos Cortizo Casanova
2. Carlos Secades Remedios
3. Daniel López Navarro
4. Briyip Amparo Fernández Lenis
5. Yolanda Rodríguez Peralta
6. Juan Soriano Zurera
7. Ana Isabel Lázaro Murillo
8. Irene Aparicio Caravaca
9. Carlos Secades Fernández
10. Pau López Navarro
11. Carlos Luis Lafuente García
12. Alba Simal Moreno
13. Yolanda Perianes Pena
14. Antonio Francisco Cabrera Rivera
15. Jordi Cañas Heredia
16. Jordi Heredia Sumsi
17. Jesús Francisco Tudela López
18. Yésica Yulieth Rodríguez Fernández
19. Jordi Fernández Montañes
20. María Pilar Jimenez Gómez
21. Francisco Javier Carrillo López
22. Pablo López Gonzalez
23. Maria Luisa Muñoz Alises
24. Amador Vazquez Jorge
25. Angela Cocera Ruiz

Suplents
1. Marta Álvaro García
2. Sergio Garcia Vico
3. Jose Antonio Morales Morente
Titulars
1. David Simon Rosell
2. Eloi Castellarnau Fort
3. Manuel Nuñez Mallo
4. Maria Gomez Fores
5. Alicia Porcel Torres
6. Josep Fabro Solanes
7. Dolores Porcel Torres (Loli)
8. Abel Calero Baldan
9. Maria Nieves Segura Gil
10. Laia Gomez Fores
11. Agueda Herrera Sola
12. Miriam Pascual Cobos
13. Felix Alvarado De La Cruz
14. Robert Villar Mendez
15. Silvia Raquel Mancebo Gonzalez
16. Blasa Pacheco Jimenez
17. Georgina Beltran Baez
18. Daniel Rubio Bañez
19. Maria Jose Hidalgo Ceciliano
20. Jose Luis Muelas Mayordomo
21. Pilar Moraleda Daza
22. Esteban Regales Cristobal
23. Montserrat Cordero Ramos
24. Concepcion Rosell Fabro (Sio)
25. Valenti Font Rosell

Suplents
1. Ana Isabel Gomez Rodriguez
2. Marc Alvarez Porcel
3. Maria Magdalena Aceituno Vico
4. Jose Angel Castro Garcia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat